Basia Kurdej-Szatan Agnieszka Kaczorowska i Basia Kurdej-Szatan na Telekamerach 2018
Basia Kurdej-Szatan
1/4
Basia Kurdej-Szatan

 

Fani "M jak miłość" nie chcieli, żeby Barbara Kurdej-Szatan występowała w serialu? Aktorka w najnowszym wywiadzie opowiedziała o trudnych początkach swojej pracy w hicie o rodzinie Mostowiaków. Barbara Kurdej-Szatan dołączyła do obsady "Mjm" pięć lat temu i mocno namieszała w życiu serialowego Tomka Chodakowskiego, który po jakimś czasie został jej mężem. Niestety, wiemy już, że bohaterka grana przez Kurdej-Szatan została wdową i teraz sama wychowuje dzieci zmarłego męża.

Dziś fani "M jak miłość" kibicują serialowej Joasi i trzymają kciuki, żeby była szczęśliwa, ale okazuje się, że nie zawsze tak było! 

Zobaczcie, co początkach swojej pracy w "M jak miłość" powiedziała Barbara Kurdej-Szatan! Spodziewała się, że będzie grać w serialu tyle lat? 

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Basia Kurdej - Szatan ROZBIERZE SIĘ w magazynie... razem z siostrą? Co na to Rafał?

2/4
Mat. promocyjne

 

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z "Galą" przyznała, że kiedy zaczynała pracę w "M jak miłość" nie spodziewała się, że będzie wcielać się z rolę Joasi przez kolejne pięć lat. Okazuje się jednak, że jej początki w uwielbianym przez Polaków serialu nie należały do najprzyjemniejszych. Dlaczego?

Po raz pierwszy zetknęłam się z hejtem. "M jak miłość" ma fanów, ale i fanatyków, którzy traktują losy bohaterów bardzo osobiście. Po emisji pierwszych odcinków komentowali więc na moim profilu na Facebooku, że mam odejść z serialu, bo Tomek powinien być z Agnieszką, a nie ze mną- przyznała aktorka. 

A jak koledzy i koleżanki z serialu przyjęli ją na planie? Odpowiedź na następnej stronie.

 

Zobacz także: BASIA KURDEJ-SZATAN POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU. WYGLĄDA JAK NASTOLATKA!

3/4
Agnieszka Kaczorowska i Basia Kurdej-Szatan na Telekamerach 2018
ONS.pl

 

Jak koledzy z serialu przyjęli Basię na planie "M jak miłość"?

Miło, ale dopiero po jakimś czasie z nowej twarzy stałam się członkinią ekipy. Musiałam dotrzeć się z kolegami, którzy pracowali razem już od dawna - zdradziła w rozmowie z Galą. 

Aktorka nie ukrywa, że polubiła swoją serialową postać i ma nadzieję, że w nowym sezonie Joasia odnajdzie spokój i szczęście. 

Moja postać jest idealna! Zajmuje się wszytkimi dookoła- przyznaje aktorka. (...) Chciałabym, by w tym sezonie Asia zajęła się sobą. I żeby spotkało ją dużo dobrego. Poprzednie odcinki przepłakała. 

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! BASIA KURDEJ-SZATAN ZDRADZIŁA, JAKIEGO PUDRU UŻYWA. KAŻDA Z NAS MOŻE GO MIEĆ

4/4
MTL Maxfilm

 

A Wy lubicie serialową Joasię? Wyobrażacie sobie "M jak miłość" bez Basi Kurdej-Szatan? 

 

Zobacz także: "M JAK MIŁOŚĆ", PODOBNIE JAK WIZAZ.PL, KOŃCZY 18 LAT. JAK ZMIENILI SIĘ BOHATEROWIE SERIALU?