Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe
Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe
1/5
Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe

 

Od jakiegoś czasu w serialu "Na dobre i na złe" nie pojawiali się Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk) oraz Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz). Fani byli zaniepokojeni i zastanawiali się, czy po wakacyjnej przerwie znów będą mogli śledzić losy ukochanej pary. Dziś serialowa Ola, czyli Anna Karczmarczyk, wydała na swoim Facebooku oświadczenie, w którym poinformowała wszystkich, że po paru latach pracy na planie odchodzi z serialu! Dlaczego? Skąd taka decyzja? Jak zakończy się wątek Oli? Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii! 

 

Zobacz: Jesteś fanem Na dobre i na złe? Udowodnij to! Sprawdź się w QUIZIE z ostatniego sezonu serialu!

 

2/5
Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe

 

Anna Karczmarczyk grała w serialu Na dobre i na złe od 2013 roku. Widzowie od razu pokochali wykreowaną przez nią Olę Pietrzak! Dziś Ania poinformowała, że to koniec jej przygody z hitową produkcją TVP:

Dzisiaj po kilku latach wspólnej pracy żegnam się z serialem Na dobre i na zle! Ola Pietrzak miała niesamowite życie i bardzo się cieszę, że mogłam ją kreować... Moja ukochana ekipo będę za Wami bardzo tęsknić! Nie omieszkam odwiedzić was z dobrym winem :) Produkcjo dziękuje za wsparcie i wspólną przygodę.

 

Jakie teraz plany ma Ania? 

 

Zobacz: Anna Karczmarczyk w ciąży?! Aktorka pokazała zaskakujące zdjęcie!

3/5
Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe

 

Anna zapewnia, że widzowie jeszcze ją zobaczą na ekranie:

Czas ruszyć dalej! 🤚🏻 Edit. Kochani Widzowie ja również będę tęskniła, ale obiecuje, że jeszcze się zobaczymy :) 

 

Przypomnijmy - Karczmarczyk niedawno zagrała w serialu "Za marzenia", a teraz pracowała na planie filmu "Nigdy dobrze się nie czułem".

 

Co dalej z postacią Oli w serialu?

4/5
Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe

 

Tak jak pisaliśmy, Ola Pietrzak od dawna nie pojawiała się w serialu. Wraz z Zapałą postanowili razem wychowywać córkę Franię oraz Jasia, syna Oli i zmarłego Janka (Krzysztof Kwiatkowski). Wynajęli więc mieszkanie w Warszawie, opuszczając Leśną Górę. Jej wątek jest więc jakby rozwiązany. Ale jak ostatecznie będzie wyglądało pożegnanie z Pietrzak, przekonamy się w odcinkach tuż po wakacjach! 

 

5/5
Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe
Więcej na temat Na dobre i na złe