M jak miłość: odcinek 1426
MTL Maxfilm

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" jest już gotowa na nowy związek? Po śmierci Tomka (Andrzej Młynarczyk) Chodakowska długo nie potrafiła poradzić sobie ze stratą męża. Teraz wszystko wskazuje na to, że Joasia wkrótce może wyleczyć złamane serce. Chodakowskiej wpadnie w oko przystojny milioner Leszek (Sławek Uniatowski)! Okazuje się, że już w dzisiejszym odcinku "M jak miłość" dojdzie do zaskakującego spotkania Joasi, Leszka i... sąsiada Chodakowskiej! Według doniesień portalu superseriale.se.pl Chodakowska zaprosi nowego znajomego na kolację do Michała (Paweł Deląg).

Co dokładnie wydarzy się w 1426 odcinku "M jak miłość"? Sprawdźcie sami! Szczegóły w naszej galerii. 

Zobacz także: Marcin oświadczy się Izie tylko dla Szymka!? Nieoczekiwany obrót spraw w "M jak miłość"

1/4
M jak miłość: odcinek 1426
MTL Maxfilm

Już dziś wieczorem, 5 marca, będziemy mogli zobaczyć 1426 odcinek "M jak miłość" w którym Michał zaprosi Joasię na randkę! 

-Zobacz, co udało mi się kupić… 
- Mule? O nie, ale zazdroszczę…
- Dowiedziałem się, że tu niedaleko sprzedają owoce morza, co czwartek świeża dostawa. Pojechałem tam z samego rana…
- Masz jakiś specjalny przepis?(…) Już cieknie mi ślinka... Mogę się załapać na te cuda?
- Chcesz wpaść do mnie? Na mule?
- Tak i nie dam się spławić! To co, koło ósmej?
- Tak będzie idealnie!

Ostrowski będzie zachwycony na myśl o randce z piękną sąsiadką, którą od dawna próbuje uwieść. Niestety, nie wszystko pójdzie po jego myśli... Na randce pojawi się ktoś jeszcze! 

2/4
M jak miłość: odcinek 1426
MTL Maxfilm

Przed kolacją Joasia wybierze się do dewelopera, który planuje budowę centrum handlowego w miejscu, gdzie teraz znajdują się boisko i plac zabaw. Zaniepokojona tym faktem Chodakowska będzie próbowała porozmawiać z biznesmenem, ale ostatecznie nie zastanie go w firmie. Wtedy pomoże jej syn właściciela, przystojny Leszek (Sławek Uniatowski). Milioner wpadnie Joasi w oko, a po tym jak okaże się, że Michał Ostrowski jest ich wspólnym znajomym, zaprosi go na kolację do sąsiada! 

 

3/4
M jak miłość: odcinek 1426
MTL Maxfilm

Michał nie będzie ukrywał zaskoczenia, kiedy dowie się, że na kolacji pojawi się jego dawny znajomy.

To wszystko nie tak miało wyglądać… Ale nie zawsze jest tak, jak sobie wymarzyliśmy- przyzna Ostrowski, który liczył na romantyczną kolację z Joasią. 

4/4
M jak miłość: odcinek 1426
MTL Maxfilm

Myślicie, że nowy przystojniak w "M jak miłość" uwiedzie Joasię? Czy Chodakowska odnajdzie szczęście u boku milionera Leszka? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu! 

Waszym zdaniem Joasia i Leszek pasują do siebie? 

Więcej na temat M jak miłość