smutna Anka z Przyjaciółek Przyjaciółki z 14. sezonu z Pawłem na zdjęciu Anka i Paweł Anka
przerażona Anka z Przyjaciółek
Mat. prasowe

Zostało zaledwie kilka dni do premiery 14. sezonu "Przyjaciółek". Pierwszy odcinek nowej serii będzie można zobaczyć 5 września na antenie telewizji Polsat. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że można już oglądać "Przyjaciółki" w serwisie Ipla. Dla tych jednak, którzy zdecydowali się poczekać na premierę serialu w telewizji, mamy smutną wiadomość - w 14. sezonie Anka przeżyje prawdziwy dramat i znów wpadnie w alkoholizm. Czy ma to związek z katastrofą samolotową, w której uczestniczył Paweł? Przeczytajcie więcej poniżej!

1/4
smutna Anka z Przyjaciółek
Mat. prasowe

Przypomnijmy, że 13. sezon "Przyjaciółek" zakończył się dramatyczną sceną katastrofy samolotowej pod Paryżem, w której uczestniczył mąż Anki, Paweł. Strzelecki chciał zrobić niespodziankę swojej żonie, która ostatnio zaczęła pracę jako stewardessa i miała pracować na pokładzie tego samolotu. Anka jednak zrezygnowała z lotu i nie miała pojęcia, że jej mąż poleciał do Paryża właśnie tym samolotem. 13. sezon zakończył się, gdy Anka dowiedziała się, że na pokładzie był jej mąż i nie wiedziała, czy przeżył.

2/4
Przyjaciółki z 14. sezonu z Pawłem na zdjęciu
Instagram

Wiele wskazuje na to, że Paweł przeżyje lot - w końcu pojawia się na zdjęciach z 14. sezonu "Przyjaciółek". Teraz jednak pojawią się doniesienia, że Anka znów wpadnie w alkoholizm. Nie wiadomo, jednak z jakiego powodu.

 

3/4
Anka i Paweł
Mat. prasowe

Anka od 1. sezonu "Przyjaciółek" zmagała się z alkoholizmem - seria ta zakończyła się jej wypadkiem, gdy prowadziła auto pod wpływem. Strzelecka przeszła bardzo dużo - miała za sobą terapię, kilka załamań, a do tego zerowe wsparcie w rodzinie. Mogła liczyć wyłącznie na przyjaciółki.

4/4
Anka
Mat. prasowe

Czy tak będzie i tym razem? Czy tylko Inga, Patrycja i Zuza będą w stanie wyciągnąć Ankę z nałogu? Jak myślicie, dlaczego Anka znów się podda i zacznie pić?

Więcej na temat Przyjaciółki