M jak miłość: Iza spotka się z Anią
Instagram
1/4
M jak miłość: Ania napisze artykuł o problemach Marcina?
MTL Maxfilm

 

W "M jak miłość" ciąg dalszy rywalizacji o uczucia Marcina Chodakowskiego! Żadna z kobiet nie zamierza zrezygnować, a wręcz przeciwnie - zaczynają się intrygi i próby pozbycia się rywalki. Ania nie zamierza przyglądać się, jak Iza stopniowo zbliża się do Marcina. Dziewczyna widzi, że matka Mai wykorzystuje każdą okazję, aby coraz częściej spotykać się z Chodakowskim. W kolejnych odcinkach serialu Aleksandra Chodakowska i Ania postanowią pozbyć się Izy z życia Marcina. 

Zobaczcie, jak zamierzają tego dokonać i czy uda im się osiągnąć zaplanowany cel! Dowiemy się tego w  1406 odcinku serialu, który zostanie wyemitowany 11.12.2018 o 20.55 w TVP 2. Nie uwierzycie, co wymyśliły...

 

Zobacz: Czy Paweł i Julka będą wreszcie razem? Rafał Mroczek zdradza, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

 

2/4
M jak miłość: Ania napisze artykuł o problemach Marcina?
MTL Maxfilm

 

Relacje między Anią a Izą są coraz bardziej napięte! Początkowo kobiety przynajmniej starały się zachować pozory i wzajemnie się tolerowały. Jednak teraz już otwarcie wkroczyły na wojenną ścieżkę! Kulminacja konfliktu będzie miała swój finał w 1406. odcinku „M jak miłość”. Wtedy Iza spotka Anię, ale nie odważy się wyznać jej, że spędziła z Marcinem noc. Będzie przekonana, że to mężczyzna wyzna partnerce prawdę i zakończy z nią związek.

Stanie się jednak inaczej. Zobaczcie, co zaplanowała Ania...

3/4
M jak miłość: Iza spotka się z Anią
Instagram

 

W 1406. odcinku serialu Ania postanawia spotkać się z Izą i zaprasza ją na kawę pod pretekstem poznania nowej sąsiadki. W końcu niedawno dowiedziała się, że Lewińska sprzedała swój dom i przeprowadziła się blisko Marcina. Kobieta będzie dla matki Mai zaskakująco miła i postanowi zdradzić jej, na jakim etapie jest jej związek. Za namową Aleksandy powie Izie, że Marcin nalega na wspólne mieszkanie i nawet wspominał o ślubie. Wszystko po to, aby zbić rywalkę z tropu. W końcu prawda jest zupełnie inna. Ania nawet nie wie czy Marcin nadal chce z nią być!

Jaki skutek przyniesie ta intryga? Sprawdźcie na następnej stronie...

Zobacz: Joanna Koroniewska szczerze o "M jak miłość"! Co dał jej serial? Jak wspomina początki?

4/4
M jak miłość: Iza i Marcin będą razem?
Instagram

 

Okazuje się, że pomysł Ani, aby pozbyć się Izy za pomocą prostej intrygi przyniósł efekt. Iza podczas spotkania z Marcinem powie mu, że powinni zapomnieć o tym co się wydarzyło:

Gdyby nie wczorajsza noc, wzięlibyście ślub z Anią i żyli długo i szczęśliwie – powie szczerze Iza.

Te słowa wywołają jeszcze większe zamieszanie, Chodakowski przyzna, że tego się nie spodziewał i teraz zupełnie nie wie na czym stoi. Był już zdecydowany, żeby wybrać Izę, ale ta odsyła go do Ani. Takiego obrotu spraw się nie spodziewał! 

Więcej na temat M jak miłość