Pierwsza miłość- Aneta Zając w podwójnej roli
mat. prasowe

Zaskakujący zwrot akcji w "Pierwszej miłości". Okazuje się, że już 14 marca fani serialu będą mogli zobaczyć odcinek, w którym Aneta Zając zagra podwójną rolę! Do tej pory aktorka wcielała się w serialową Marysię,  ale teraz będzie również serialową Dominiką. W hitowej produkcji Polsatu pojawi się również jeszcze jeden nowy bohater, którego zagra Piotr Trojan. Co dokładnie wydarzy się w "Pierwszej miłości"? Mamy zdjęcia i opis nowych odcinków serialu. 

Okazuje się, że Aneta Zając zagra Dominikę  Porcz- dziewczynę, która jest łudząco podobna do Marysi. Niestety, ten fakt postanowi wykorzystać jej chłopak, Igor Zdaniecki (Piotr Trojan). Co zrobią Dominika i Igor? Szczegóły w naszej galerii.  

1/3
Pierwsza miłość- Aneta Zając w podwójnej roli
mat. prasowe

Partner Dominiki znajdzie w gazecie zdjęcie Marysi i Michała z uroczystości rozdania nagród. Igor zauważy ogromne podobieństwo między Marysią, a jego dziewczyną. Para postanawi to wykorzystać, aby okraść Domańskich! Ich celem jest zgarnięcie 300 tysięcy złotych, które Michał wygrał w konkursie architektonicznym. Wspólnie obmyślają plan jak wykorzystać podobieństwo kobiet, aby przejąć pieniądze Michała!

2/3
Pierwsza miłość- Aneta Zając w podwójnej roli
mat. prasowe

Pomimo ogromnego podobieństwa fizycznego szybko okaże się, że Dominika i Marysia są jak ogień i woda. Dominika w przeciwieństwie do delikatnej i wrażliwej Marysi jest agresywna, wulgarna i prostacka. Brak jej ogłady, wykształcenia- Dominika nie stroni od alkoholu i używek. Jest totalnym zaprzeczeniem Marysi. Mimo skrajnie różnych charakterów kobieta postanowi wykorzystać swój atut i zrobi wszystko, aby ugrać na tym jak najwięcej.

 

3/3
Pierwsza miłość- Aneta Zając w podwójnej roli
mat. prasowe

Myślicie, że Dominice i Igorowi uda się okraść Marysię i Michała? 

Przypominamy, że odcinek w którym Aneta Zając zadebiutuje w podwójnej roli będziecie mogli zobaczyć już 14 marca, w czwartek o godzinie 18:00, na antenie Polsatu. 

Więcej na temat Aneta Zając Pierwsza Miłość