Przyjaciółki 5. sezon
Mat. prasowe

Mija kolejny tydzień bez serialu "Przyjaciółki", który niedawno zakończł się tragicznymi wydarzeniami. Na szczęście wiemy już, że serialowe gwiazdy pracują nad kolejnym 14. już sezonem, ale jego emisja odbędzie się dopiero we wrześniu. Tymczasem jednak praca na planie wre i - jak się okazuje - jest naprawdę ciężka! Mimo że wszystkie gwiazdy z "Przyjaciółek" mają już duże aktorskie doświadczenie, to jednak i im zdarza się narzekać na warunki na planie. Czy aktorki będą miały już dość i 14. sezon będzie ostatnim? Przeczytajcie poniżej!

1/4
aktorki z serialu "Przyjaciółki" w 13. sezonie
Mat. prasowe

Gwiazdy z serialu "Przyjaciółki" już od kilku tygodni grają nowe sceny w kolejnej serii produkcji. Fani już nie mogą się doczekać, aż zobaczą kolejne odcinki i dowiedzą się, co dalej wydarzyło się w życiu Ingi, Patrycji, Zuzy i Anki. Tymczasem jednak Nicole Bogdanowicz, wcielająca się w rolę Julki, przyznała, że zdarza jej się narzekać na planie! Co tam się dzieje?

 

2/4
Magda Stużyńska i Nicole Bogdanowicz na planie "Przyjaciółek"
Instagram

Okazuje się, że gwiazdy pracują w naprawdę trudnych warunkach. Podczas gdy termometry pokazują ponad 30 stopni Celsjusza, one muszą udawać, że jest wczesna wiosna i grają w ciepłych strojach - Nicole miała na sobie sweter, a jej serialowa mama Magda Stużyńska - długie spodnie i dżinsowną koszulę!

Narzekałam na sweter i szczerze mi teraz głupio, bo Madzia musiała grać w długich spodniach i jeansowej koszuli...  @magdalenastuzynska dziękuję, że mogę się od Ciebie uczyć profesjonalizmu 👏🏼❤️ - napisała Nicole.

3/4
Przyjaciółki 6. sezon
Mat. prasowe

My też podziwiamy zarówno Magdalenę, jak i Nicole, bo z pewnością niełatwo jest wytrzymać w upale w ciepłych ubraniach kilka godzin na planie! Mamy jednak nadzieję, że serialowe gwiazdy nie zniechecą się i powstanie jeszcze wiele kolejnych sezonów "Przyjaciółek"!

4/4
Przyjaciółki serial 8. sezon
Mat. prasowe

Przypomnijmy, że w 14. sezonie "Przyjaciółek" oficjalnie dowiemy się, czy Paweł przeżył katastrofę lotniczą (my już to wiemy!), a także czy Inga będzie z Maksem i kim jest tajemniczy mężczyzna, który pojawia się na planie u boku Zuzy. Czekacie na 14. sezon? 

Więcej na temat Przyjaciółki