Anka i Paweł
Mat. prasowe

Przed nami 157. odcinek "Przyjaciółek", a to oznacza, że wielkimi krokami zbliżamy się do finału tej serii i dowiemy się, jak zakończą się losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). 23 maja zobaczymy ostatni odcinek i już wiemy, że finał będzie wstrząsający. Paweł, mąż Anki, będzie w samolocie, który miał wypadek podczas lądowania. Zginie 8 osób. Czy wśród nich będzie mąż Anki? Przeczytajcie więcej poniżej!

1/4
Anka

Paweł z "Przyjaciółek" zginie w katastrofie lotniczej?

Już wiemy, że w ostatnim odcinku 13. sezonu "Przyjaciółek" Paweł będzie chciał ratować swoje małżeństwo z Anką i wykupi bilet do Paryża w samolocie, na pokładzie którego Anka miała pracować. Przypadek sprawi, że Anka nie dotrze na samolot - najpierw ktoś ją okradnie, a potem Strzelecka będzie ratować Patrycję. Jakby tego było mało, czarny kot przebiegnie jej drogę. Anka uzna, że lepiej będzie zrezygnować z Paryża.

2/4
Anka

Anka przyjedzie do swojego rodzinnego domu, gdzie przywita ją zaskoczona Julka. 

Co ty tu robisz? - spyta ją zaskoczona córka.

- Wyobraź sobie, że się spóźniłam i nie poleciałam. 

- I nie dałaś znać? I nie powiedziałaś nic tacie? - zapyta Julka.

- Ale co miałam mówić? Pojechałam do siebie, wyspałam się, odpoczęłam i pomyślałam, że przyjadę zrobić wam coś dobrego do jedzenia. Może coś francuskiego? Widocznie ten Paryż nie był mi pisany - powie Anka. 

- Przecież tata poleciał do Paryża. Mieliście lecieć tym samym samolotem. To miała być niespodzianka. Mieliście się spotkać na pokładzie! - powie Julka.

Wtedy w telewizji zostanie wyświetlony materiał o wypadku samolotu w Paryżu.

3/4
Anka

Okaże się, że samolot, którym miała lecieć Anka i w którym był Paweł, miał wypadek na paryskim lotnisku. Zginie aż 8 osób. Czy Paweł będzie wśród nich? Anka będzie próbowała dodzwonić się do męża, ale bez skutku! Czy na wiadomość o Pawle musimy czekać aż do września, gdy zostanie wyemitowany 14. sezon? Na szczęście nie, bo my już teraz wiemy, czy Paweł przeżyje!

4/4
Przyjaciółki z 14. sezonu z Pawłem na zdjęciu
Instagram

Jak wiadomo, serialowe gwiazdy właśnie pracują nad nowymi odcinkami "Przyjaciółek". Joanna Liszowska, czyli Patrycja, właśnie opublikowała zdjęcie wszystkich bohaterek, a w tle widać... Bartka Kasprzykowskiego, który wciela się w rolę Pawła. To oznacza tylko jedno - mąż Anki przeżyje katastrofę samolotową! Będziecie oglądać 14. sezon? 

Więcej na temat Przyjaciółki