Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Prezenty sportowe na Mikołaja i pod choinkę – jakie kupić?
© LMproduction/Adobe Stock
Styl życia

Pomysły na sportowe prezenty na Mikołaja i pod choinkę

Znalezienie oryginalnego i praktycznego prezentu na Mikołajki lub pod choinkę na święta Bożego Narodzenia wielu osobom przysparza sporo problemów. O ile w tym pierwszym przypadku często wystarczają drobne upominki w postaci słodyczy, o tyle pod choinkę trzeba bardziej się postarać. Najbardziej trafionymi prezentami są te, które wiążą się z hobby obdarowywanej osoby. Tym, którzy uprawiają sport warto zatem sprawić radość upominek z tejże dziedziny. Podsuwamy pomysły na uniwersalne prezenty dla sportowców.

Znalezienie oryginalnego i praktycznego prezentu na Mikołajki lub pod choinkę na święta Bożego Narodzenia wielu osobom przysparza sporo problemów. O ile w tym pierwszym przypadku często wystarczają drobne upominki w postaci słodyczy, o tyle pod choinkę trzeba bardziej się postarać. Najbardziej trafionymi prezentami są te, które wiążą się z hobby obdarowywanej osoby. Tym, którzy uprawiają sport warto zatem sprawić radość upominek z tejże dziedziny. Podsuwamy pomysły na uniwersalne prezenty dla sportowców.

 

Mimo że wielkość budżetu ma znaczenie, to nie zawsze droższe podarunki muszą być lepsze od tych tańszych. Aby prezent był trafiony, kluczowe są: znajomość osoby, która ma być obdarowana oraz poświęcenie czasu na dokładne poszukiwania niespodzianki dla niej.

Praktyczne prezenty sportowe – propozycje

Jeśli zna się dyscyplinę lub dyscypliny, które dana osoba uprawia, to kupno jej prezentu raczej nie stanowi problemu. Możliwości jest bowiem bardzo dużo – począwszy od drobnych akcesoriów aż po specjalistyczny sprzęt. Jeżeli istnieje obawa, że osoba obdarowywana może już posiadać konkretny produkt lub dany rodzaj z jakichś względów nie będzie jej odpowiadał, to lepiej postawić na prezent z kategorii: uniwersalny.

 

Uniwersalne podarunki, to takie, które sprawdzą się w przypadku każdej osoby uprawiającej sport. Niezależnie od dyscypliny. Takimi prezentami mogą być:

  • podstawowa odzież (koszulki, bluzy, spodnie),
  • torba sportowa,
  • zegarek sportowy,
  • elektroniczna opaska sportowa (posiada funkcje min. pomiaru pulsu czy mierzenia przebytych kroków),
  • przyrządy do rolowania ciała (wałki, kulki lub rolki),
  • bidon,
  • skakanka.

 

Zawsze istnieje ryzyko, że dana osoba posiada już podobny lub taki sam produkt, który otrzyma na Mikołaja lub pod choinkę. Tego typu sytuacje dotyczą jednak wszystkich dziedzin, nie tylko upominków z kategorii sport.

Książki sportowe – jakie wybrać na prezent?

Mimo że w powszechnej opinii edukacja nie idzie w parze ze sportem, to sporo osób lubi lektury dotyczące ich hobby. W księgarniach i sklepach jest dostępnych wiele książek powiązanych z konkretnymi dyscyplinami. Ich wybór powinien być uzależniony od wiedzy kupującego na temat osoby dla której prezent jest przeznaczony. Ciekawe i interesujące wiele osób są biografie znanych sportowców. Nieco bardziej ryzykowny jest zakup na upominek książek specjalistycznych, dotyczących min. anatomii człowieka, elementów taktycznych czy psychologii sportu.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mężczyzna w stroju mikołaja wychodzi z samochodu z prezentem.
© tverdohlib/Adobe Stock
Styl życia
Pomysły na świąteczne prezenty dla fanów motoryzacji
Kupno trafionego prezentu pod choinkę bez wydawania fortuny może być trudne. Znacznym ułatwieniem jest znajomość zainteresowań i hobby osoby dla której ma być podarunek. W przypadku mężczyzn często jest to motoryzacja. Podpowiadamy, co konkretnie można kupić i czym kierować się przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.

Kupno trafionego prezentu pod choinkę bez wydawania fortuny może być trudne. Znacznym ułatwieniem jest znajomość zainteresowań i hobby osoby dla której ma być podarunek. W przypadku mężczyzn często jest to motoryzacja. Podpowiadamy, co konkretnie można kupić i czym kierować się przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.   Poszukując prezentu dla fana motoryzacji, można rozważyć dwie opcje – praktyczny podarunek lub gadżet. Tak, jak w każdym przypadku, najwięcej zależy od budżetu, jakim dysponuje się na zakup. Praktyczne prezenty dla fanów motoryzacji Dla osoby poszukującej prezentu ważne i pomocne są wszystkie informacje związane z zakresem zainteresowań osoby dla której ma być prezent. Motoryzacja jest bowiem rozległą dziedziną i jeżeli czyimś hobby są na przykład motocykle, to prezent związany z samochodami raczej nie będzie trafiony. Zasada zakupu prezentu powinna prosta – im mniej informacji na temat hobby się posiada, tym bardziej uniwersalny prezent należy wybrać.   Jeśli chodzi o upominki praktyczne, to nad nimi nie trzeba szczególnie się głowić. Można wybrać coś z poniższych propozycji: voucher do auto spa, kosmetyki do pielęgnacji samochodu czy motocykla, rejestrator jazdy (dla niektórych to gadżet, ale rejestrator jazdy przede wszystkim pomaga w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń na drodze), odkurzacz samochodowy, voucher na jazdę sportowym samochodem lub motorem, książki motoryzacyjne , zimowe zestawy (skrobaczka do szyb, szczotka i odmrażacz do szyb), urządzenie diagnostyczne (pozwala odczytywać błędy wysyłane przez komputer pojazdu), alkomat. Gadżety i drobne upominki motoryzacyjne Gadżetów motoryzacyjnych jest całe mnóstwo. Różnego rodzaju breloczki czy produkty z emblematami marek samochodów do...

Mały prezent w dłoniach na różowym tle.
© juliasudnitskaya/Adobe Stock
Styl życia
Personalizowane prezenty na święta. Czym zaskoczyć bliską osobę?
Zanim rozpocznie się świętowanie Bożego Narodzenia trzeba nastawić się na większe lub mniejsze przygotowania. Stałym punktem bożonarodzeniowych świąt jest obdarowywanie się prezentami. Dla wielu osób obdarowanie bliskich osób upominkami, z których będą zadowoleni stanowi spore wyzwanie. Ciekawym pomysłem mogą być personalizowane podarunki pod choinkę.

Zanim rozpocznie się świętowanie Bożego Narodzenia trzeba nastawić się na większe lub mniejsze przygotowania. Stałym punktem bożonarodzeniowych świąt jest obdarowywanie się prezentami. Dla wielu osób obdarowanie bliskich osób upominkami, z których będą zadowoleni stanowi spore wyzwanie. Ciekawym pomysłem mogą być personalizowane podarunki pod choinkę.   Największą zaletą personalizowanych prezentów jest to, że są unikalne dzięki nadaniu im osobistego charakteru. To sprawia, że nawet drobiazg może być atrakcyjnym prezentem o szczególnym znaczeniu dla obdarowywanej osoby. Prezenty „z charakterem” pod choinkę dla dorosłych Możliwości związanych ze spersonalizowaniem prezentu jest naprawdę dużo. Obecnie większości produktów prezentowych można nadać indywidualny charakter, który pozwala wyróżnić je na tle zwykłych, standardowych upominków. Poniżej prezentujemy najciekawsze propozycje na prezenty ze specjalnymi napisami, dedykacjami i innymi motywami podkreślającymi ich indywidualność i wyjątkowość: herbata lub kawa w specjalnej puszce, kubek, poduszka, bidon, odzież (koszulki, bluzy), podkładki pod talerze i szklanki, skarpety, czekolada w specjalnym opakowaniu, ozdoby świąteczne na choinkę , pudełko na drobne rzeczy, świeca zapachowa, nosidło/skrzyneczka na piwo, domowy zegar ścienny. Personalizowane prezenty na gwiazdkę dla dzieci W przypadku dzieci spersonalizowane prezenty nie tylko wywołują radość, ale również i przywiązanie się do nich. Takie rzeczy cieszą je zazwyczaj przez długi czas i mają wartość sentymentalną. W propozycjach prezentów dla najmłodszych znajdują się zarówno pomysły na spersonalizowane podarunki dla kilkutygodniowych maluszków, jak i kilkuletnich dzieci. A są to:...

wnuczka wręczająca prezent dziadkowi
© Viacheslav Iakobchuk/Adobe Stock
Styl życia
Jaki prezent kupić na dzień dziadka?
Dla wielu osób dziadek jest najważniejszym, zaraz po ojcu, mężczyzną w życiu. Często to on ma znaczący udział w wychowaniu wnuków. Warto, aby pamiętały one o tym, jak wiele dla nich znaczy i okazały to w szczególności 22 stycznia. Właśnie wtedy obchodzony jest bowiem Dzień Dziadka. Jaki prezent kupić dziadkowi, aby sprawił mu radość? Najlepiej taki, który będzie wiązał się z jego zainteresowaniami i hobby albo przypominał mu o najpiękniejszych chwilach spędzonych z wnukami.

Dla wielu osób dziadek jest najważniejszym, zaraz po ojcu, mężczyzną w życiu. Często to on ma znaczący udział w wychowaniu wnuków. Warto, aby pamiętały one o tym, jak wiele dla nich znaczy i okazały to w szczególności 22 stycznia. Właśnie wtedy obchodzony jest bowiem Dzień Dziadka. Jaki prezent kupić dziadkowi, aby sprawił mu radość? Najlepiej taki, który będzie wiązał się z jego zainteresowaniami i hobby albo przypominał mu o najpiękniejszych chwilach spędzonych z wnukami.   Kluczową kwestią związaną z prezentem dla dziadka powinien być oryginalny pomysł. Kupno czekoladek lub kosmetyków w supermarkecie w żaden sposób nie podkreśli wyjątkowości tego dnia. Co więcej, może sprawiać wrażenie, że obdarowujący poszedł na łatwiznę i tak naprawdę nie przywiązuje większej wagi do święta dziadka. Od czego zacząć poszukiwania prezentu na Dzień Dziadka? W kwestii poszukiwań prezentów na święto dziadka warto kierować się podobnymi zasadami, które poleca się przy okazji kupowania upominków na Mikołajki czy pod choinkę na święta Bożego Narodzenia. Kluczowa jest wiedza na temat zainteresowań osoby, która ma zostać obdarowana . Jeżeli dziadek ma jakieś hobby, to warto się tym zainteresować i kupić mu upominek z danej dziedziny. Jeśli istnieje taka możliwość, to warto porozmawiać z samym zainteresowanym i zrobić rozeznanie dotyczące tego, co już posiada, czego nie i co jest mu najbardziej przydatne. Niezależnie od tego, z jakiej kategorii chce się kupić prezent, warto poprosić o podpowiedź babcię . Nikt tak dobrze nie będzie wiedział, co można kupić dziadkowi, jak jego życiowa wybranka. Jeżeli z jakichś względów uzyskanie takich informacji nie jest możliwe, to trzeba wybrać opcję bezpiecznego, uniwersalnego prezentu. Nie oznacza to jednak, że musi być on standardowy i...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner