Para zakochanych składa sobie życzenia w Nowy Rok.
©drubig-photo/Fotolia.com
Styl życia

Propozycje niebanalnego i niezapomnianego Sylwestra – ekstremalne atrakcje i zagraniczne wyjazdy

Jednym z pomysłów na przeżycie niezapomnianego i wyjątkowego Sylwestra jest wyjazd do nietypowego miejsca związanego z historycznymi, a niekiedy mrocznymi wydarzeniami. Dużą dawkę adrenaliny zapewni wizyta w górach i ekstremalny zjazd na nartach po ośnieżonym szczycie górskim.

Jednym z pomysłów na przeżycie niezapomnianego i wyjątkowego Sylwestra jest wyjazd do nietypowego miejsca związanego z historycznymi, a niekiedy mrocznymi wydarzeniami. Dużą dawkę adrenaliny zapewni wizyta w górach i ekstremalny zjazd na nartach po ośnieżonym szczycie górskim.

 

Sylwester jest nocą, w trakcie której każdy chce się świetnie bawić i przeżyć wyjątkowe chwile. Można go spędzić w tradycyjny sposób, decydując się na imprezę w towarzystwie przyjaciół lub zaplanować bardziej ekstremalny wyjazd, który dostarczy mnóstwa niezapomnianych wrażeń.

 

Pomysły na ekstremalnego Sylwestra

 

Sylwester jest czasem hucznego świętowania ostatniego dnia starego roku, a jednocześnie powitaniem nowego. W noc sylwestrową organizowane są różnego rodzaju zabawy, bale i tradycyjne domówki. Pojawiają się liczne oferty imprez sylwestrowych w hotelach, restauracjach, ośrodkach SPA. Popularne są również wyjazdy w polskie lub zagraniczne góry lub też do europejskich miast. Chcąc przeżyć niezapomnianego Sylwestra, pełnego wrażeń i niesamowitych emocji warto zdecydować się na ekstremalne rozrywki. Jedną z niebanalnych propozycji spędzenia nocy sylwestrowej jest wyjazd z przyjaciółmi do Zakopanego z możliwością przejazdu skuterem śnieżnym. Trasa biegnie górskimi szlakami, które są trudno dostępne człowiekowi. Po dotarciu w wyznaczone miejsce uczestników wyprawy czeka ognisko z pieczeniem kiełbas oraz wzniesienie toastu witającego Nowy Rok. Innym ekstremalnym pomysłem na spędzenie Sylwestra jest skok ze spadochronem z helikoptera, połączony ze zjazdem na nartach po stromym zboczu. Ciekawymi propozycjami sylwestrowymi są bale organizowane na zamkach królewskich. Wśród oferowanych atrakcji pojawiają się np. turnieje rycerskie, występy zespołów grających muzykę barokową, staropolskie tańce, królewska uczta oraz zachwycający pokaz fajerwerków.

 

Wyjazdy zagraniczne w Sylwestra

 

Popularne wyjazdy sylwestrowe w góry, nad morze lub na Mazury można zastąpić oryginalnymi wycieczkami do ciekawych i historycznych miejsc. Wśród nietypowych ofert sylwestrowych można znaleźć wycieczkę do Czarnobyla – opuszczonego miasta na Ukrainie, w którym doszło do wybuchu elektrowni jądrowej. Organizatorzy Sylwestra w Czarnobylu przygotowują wiele atrakcji. Uczestnicy imprezy mają również okazję podziwiać rzekę Prypeć i jej zimowe, urokliwe oblicze. Innym pomysłem na zagraniczny wyjazd sylwestrowy jest wizyta w Transylwanii – niezwykle malowniczej i historycznej krainie w Rumunii, kojarzonej zwykle z Hrabią Draculą. Transylwania jest regionem o licznych walorach krajobrazowych i przyrodniczych, pełnym zachwycających zabytków. Decydując się na wyjazd do Transylwanii, ma się zapewnione nie tylko niezapomniane wrażenia z nocy sylwestrowej, ale również piękne i wyjątkowe widoki.

kobieta i mężczyzna trzymający-w-dłoniach kieliszki z szampanem
©Kzenon/Fotolia.com
Styl życia
Sylwester we dwoje – romantyczny wyjazd w góry, nad morze lub za granicę
Pomysłem na sylwestra we dwoje jest wyjazd w polskie lub zagraniczne góry. Warto zorganizować dodatkowe atrakcje w postaci zjazdu na nartach z górskiego szczytu czy wzięcia udziału w kuligu. Niebanalną propozycją jest wizyta w jednej z europejskich stolic, np. w Rzymie lub Paryżu.

Pomysłem na sylwestra we dwoje jest wyjazd w polskie lub zagraniczne góry. Warto zorganizować dodatkowe atrakcje w postaci zjazdu na nartach z górskiego szczytu czy wzięcia udziału w kuligu. Niebanalną propozycją jest wizyta w jednej z europejskich stolic, np. w Rzymie lub Paryżu. Sylwester jest wyjątkową nocą w roku. Można ją spędzić w gronie przyjaciół lub w towarzystwie ukochanej osoby. Propozycją dla zakochanych jest wyjazd we dwoje w góry lub nad morze, wynajęcie ekskluzywnego hotelu w SPA lub przytulnego domku z kominkiem. Romantyczny wyjazd we dwoje – gdzie warto pojechać? Sylwester kojarzy się przede wszystkim z szampańską imprezą do białego rana, widowiskowymi fajerwerkami, niezapomnianymi wyjazdami oraz spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi. Zakochani często decydują się na romantyczny wyjazd we dwoje. Aby ta noc była wyjątkowa i niezapomniana, warto wszystko zaplanować przed czasem. Jedną z propozycji na niebanalnego sylwestra we dwoje jest wyjazd w malownicze góry i podziwianie ośnieżonych szczytów. Ciekawymi atrakcjami z pewnością będą spacer w urokliwej, zimowej scenerii, wybrania się na sanki, na narty lub wzięcie udziału w prawdziwym kuligu. Ukoronowaniem tego niezapomnianego wieczoru będzie romantyczna kolacja we dwoje przy świecach i blasku kominka w przytulnym, drewnianym domku . Po zjedzeniu można pomyśleć o zorganizowaniu dodatkowych rozrywek, np. tematycznego seansu filmowego czy wieczoru gier lub karaoke. Dla osób wolących luksus propozycją niezapomnianego wyjazdu w noc sylwestrową jest wynajęcie ekskluzywnego hotelu oferującego dostęp do SPA oraz kolację w restauracji przy lampce szampana. Alternatywą dla wyjazdu w góry jest spędzenie sylwestra z ukochaną osobą nad morzem. Wiele hoteli i restauracji nadmorskich organizuje imprezy i eleganckie bale sylwestrowe. Warto wybrać hotel znajdujący...

grupa przyjaciół z zimnymi ogniami nad wodą
©silverkblack/Fotolia.com
Fleszstyle
Wyjazd w Sylwestra – pomysły na niezapomnianą noc sylwestrową w kraju i za granicą
Sylwester jest okazją do zorganizowania niezapomnianych wyjazdów z najbliższymi osobami. Ciekawą propozycją jest udział w miejskich imprezach „pod chmurką”, gdzie najczęstszą atrakcją są występy znanych wokalistów. Wyjątkową noc sylwestrową spędzi się w polskich lub zagranicznych górach.

Sylwester jest okazją do zorganizowania niezapomnianych wyjazdów z najbliższymi osobami. Ciekawą propozycją jest udział w miejskich imprezach „pod chmurką”, gdzie najczęstszą atrakcją są występy znanych wokalistów. Wyjątkową noc sylwestrową spędzi się w polskich lub zagranicznych górach. Sylwester jest ostatnią nocą w roku, którą każdy chce celebrować i spędzić w niezapomniany sposób. Wiele osób marzy o wyjeździe w inny zakątek kraju lub za granicę. Dużą popularność zyskały wyjazdy w góry oraz do dużych miast europejskich. Sylwester w kraju – gdzie warto pojechać? Sylwester powinien być nocą wyjątkową oraz pełną wspaniałych i niezapomnianych wrażeń. Warto go spędzić z ukochaną osobą, gronem przyjaciół lub w rodzinnej atmosferze. Urozmaiceniem tradycyjnego Sylwestra organizowanego w mieszkaniach czy w restauracjach jest zaplanowanie wyjazdu w inny zakątek kraju na tę ostatnią noc w roku. Doskonałą propozycją jest wynajęcie domku w polskich górach – Tatrach, Sudetach lub Beskidach. Taki wyjazd z pewnością będzie bardzo klimatyczny dzięki bajkowej scenerii i urokliwemu widokowi na ośnieżone szczyty górskie. Niezapomnianym przeżyciem będzie powitanie Nowego Roku wysoko na szczycie, sącząc zimnego szampana. Warto zastanowić się nad wyjazdem do Zakopanego, gdzie co roku organizowane są ciekawe imprezy z udziałem znanych wokalistów. Innym pomysłem na sylwestrowy wyjazd jest odwiedzenie dużych polskich miast, takich jak np. Gdańsk lub Wrocław, w których odbywają się imprezy miejskie „pod chmurką”, czyli na zewnątrz. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby ta noc stała się niezwykłą i pełną radości. Jedną z atrakcji są koncerty, a także konkursy z nagrodami. Chcąc spędzić Sylwestra we dwoje warto wyjechać do eleganckiego hotelu czy...

przystawki na Sylwestra dla dzieci
©ChristArt/Fotolia.com
Styl życia
Bal sylwestrowy dla dzieci – jak sprawić, by był niezapomniany? Rodzinne wyjazdy sylwestrowe
Niezapomnianego sylwestra dla dzieci można zorganizować w domu. Najważniejsze jest udekorowanie pokoju na kolorowo oraz zapewnienie atrakcji w postaci zabaw tanecznych lub konkursów. Propozycją jest również rodzinny wyjazd sylwestrowy w góry lub nad jeziora.

Niezapomnianego sylwestra dla dzieci można zorganizować w domu. Najważniejsze jest udekorowanie pokoju na kolorowo oraz zapewnienie atrakcji w postaci zabaw tanecznych lub konkursów. Propozycją jest również rodzinny wyjazd sylwestrowy w góry lub nad jeziora. Sylwester powinien być niepowtarzalną i wyjątkową nocą, nie tylko dla dorosłych, ale również dla najmłodszych. Rodzice z małymi dziećmi mogą zdecydować się na wyjazd w góry w rodzinnej atmosferze lub zorganizowanie swoim pociechom niezapomnianego balu sylwestrowego. Bal sylwestrowy dla dzieci w domu Noc sylwestrowa jest czasem dobrej zabawy również dla dzieci. Zorganizowanie wyjątkowego balu sylwestrowego swoim pociechom jest niemałym wyzwaniem dla każdego rodzica. Urządzenie dzieciom ciekawej imprezy, w trakcie której nie będą się nudziły, umożliwi dobrą zabawę dorosłym bez konieczności wynajmowania opiekunek czy angażowania dziadków do zajęcia się maluchami. Ważnym elementem, który sprawi, że bal sylwestrowy pozostanie na długo w pamięci dzieci jest wystrój pokoju, czyli sali balowej. Należy kierować się zasadą – im bardziej kolorowo, tym lepiej. Obowiązkowymi dekoracjami są wielobarwne balony, wstążki oraz różnokolorowe lampki choinkowe wyposażone w opcję migotania. Wrażenie na dzieciach zrobi pokój z sufitem usłanym balonami z helem. Do przygotowania sali balowej warto zaangażować również dzieci. Mogą one wykonać przy pomocy rodziców łańcuchy z papierowych kółek i wycinanek, które powiesi się wzdłuż sali, pod sufitem. Doskonałą propozycją jest tematyczna impreza sylwestrowa oraz bal przebierańców . Motywem przewodnim może być np. ulubiony bohater z bajki lub książki czy kraina zwierząt. Organizując sylwestra dla dziewczynek , warto zdecydować się na bal w świecie wróżek lub...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik