Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na środę 08.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w środę, 8 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie w Twoim życiu pojawi się nowa osoba. Nie oczekuj zbyt wiele, możesz się mocno rozczarować. W pracy wszystko będzie się układać po Twojej myśli, dotychczasowe sukcesy zostaną nagrodzone.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Podróż na horyzoncie! A w czasie niej pewne spotkanie, które może zdecydowanie zmienić twoje życie. Jeżeli jesteś w związku małżeńskim, uważaj na kłamstwa. Nie czas na nie!

Praca

Twoje obawy nie znajdą na razie potwierdzenia w tym, co się dzieje. Twój biznes będzie się rozwijał – zwłaszcza jeśli związany jest z zagranicą. Uważaj na rozliczenia.  

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Czas gra na twoją korzyść. Nawet jeśli się w kimś zakochasz, nie spiesz się z niczym. Bądź ostrożna i zachowaj spokój.  Bierz więcej, niż dajesz.

Praca

Niewiele się wydarzy. Uważaj jednak, by nikogo nie krytykować i nie poddawać się złym nastrojom. Nie doprowadzą one do niczego dobrego.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Możesz popełnić kilka  błędów przed ostatecznym wyborem. Parom aspekt  Neptuna pogłębi jakość nowej relacji. Nie deklaruj jednak niczego zbyt pochopnie.

Praca

Możesz odczuwać, że wszystko idzie źle, a mimo to dasz radę rozwiązać wiele problemów w swojej pracy. Bądź czujna, bo ktoś za plecami może cię obmówić i tym ci zaszkodzić.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Bądź stanowcza. Pewne sytuacje mogą wstrząsnąć twoim życiem uczuciowym. Odrobina zdrowego rozsądku  przywróci spokój.

Praca

Narzuć sobie dyscyplinę i dotrzymuj obiecanych terminów. W ten sposób znacznie wzmocnisz  swoją pozycję zawodową, a może i wywalczysz awans.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Osoba, która  obudzi w tobie pewne pragnienia, nie będzie wolna. Musisz więc pójść na ustępstwa albo poszukać szczęścia gdzie indziej. Każda decyzja będzie dobra.

Praca

Będziesz zmęczona czekaniem, aż intratne sprawy same przyjdą do ciebie. Tym razem zdecydujesz się szukać okazji i ciężko pracować. Ale to się opłaci!

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Świeża relacja może okazać się obiecująca. Ale równie dobrze może to być prowokacja, a wydarzenia przybiorą niespodziewany obrót. Zachowaj spokój! 

Praca

Twoja psychiczna równowaga – ostatnio trochę zakłócona – w końcu  zacznie wracać do normy. Będziesz też bardziej  skuteczna niż dotąd. 

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Trudno będzie ci pozostać niezauważoną.  Jeśli pozwolisz sobie na zakazany romans, wiadomości o nim niestety szybko się rozniosą.

Praca

Nie marnuj czasu, przekonując o zaletach swoich działań. W pracy wszystko będzie sprzyjało realizacji twoich projektów. A ich owoce okażą się tak spektakularne, że nikt nie odważy się podważać sukcesu. 

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Liczne okazje do satysfakcjonujących spotkań. Nie doprowadzą one jednak do małżeństwa czy  poważnego związku.

Praca

Nie wahaj się wprowadzić innowacyjnych metod do swojej pracy, zwłaszcza jeśli do tej pory twoje wysiłki nie prowadziły do sukcesu. Teraz wreszcie  go osiągniesz.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Wenus korzystnie wpłynie na sferę miłosną twojego życia. Dla osób samotnych szykuje się nie lada niespodzianka. Bądź czujna!

Praca

Korzystny aspekt Jowisza sprawi, że twoje koncepcje zostaną zaakceptowane  i uzyskasz wsparcie  od przełożonych. Rozegraj to dobrze, a nie będziesz narzekać na gratyfikację.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Osoby, które od dawna są samotne, poczują na nowo szybsze bicie serca. Jeśli jednak poprosisz o gwiazdkę z nieba, możesz się rozczarować. 

Praca

Będziesz miała dużo  do zrobienia. Na drodze pojawią się pewnie przeszkody, ale ostatecznie twój plan nadal ma spore szanse na powodzenie. Bądź tylko jak najbardziej konsekwentna i uważna. 

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Ciekawe spotkania dla osób samotnych. Nie pozwól sobie jednak na idealizowanie partnera. W razie wątpliwości  zawsze możesz mu odmówić.

Praca

Bądź czujna  i sprawdzaj wszystkie dokumenty. W razie wątpliwości zasięgnij porady osoby kompetentnej. Jeden błąd i potem trudno będzie się wydostać z tarapatów. 

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Staraj się  zobaczyć dobre strony tego, co cię otacza. Nie szukaj  na razie niczego poza  przelotnymi znajomościami.

Praca

Jeśli potrzebujesz sfinansowania swojego projektu, planety zapewnią ci dobrego sponsora lub partnera. Uważaj jednak, aby spraw zawodowych nie mieszać z prywatnymi. 

 

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43