Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na sobotę 21.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w sobotę, 21 grudnia 2019 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Osoby samotne powinny uważać na nowe znajomości, raczej nie prowadzą one do trwałej relacji. W związkach również nie będzie działo się najlepiej, może nawet dojść do rozstania.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

W związkach z długim stażem możliwe spięcia albo ciche dni. Przynajmniej część winy leży po twojej stronie. Singielki nie powinny teraz poświęcać zbyt wiele dla nowego uczucia. Może się okazać zauroczeniem.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Nadchodzi dobry czas na rozmowę od serca. Teraz możecie wyjaśnić nieporozumienia, a co najważniejsze – naprawić relacje. Łatwo nie będzie, ale możecie jeszcze uratować ten związek. Bo warto!  

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Przed tobą bardzo zmienne dni. Zmagania z codziennością mogą przygasić namiętność, ale – z drugiej strony – to także czas spełniania marzeń. Jeśli więc np. starasz się o dziecko, możesz usłyszeć radosną nowinę. 

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Jeśli od dawna czujesz, że z partnerem ci nie po drodze, może rozważysz teraz zakończenie tej relacji? Bujne życie towarzyskie szybko wyleczy twoje smutki. Ale najpierw musisz zdać sobie sprawę z popełnionych błędów. 

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

W twoim związku zapanuje błogi spokój, może nawet powiać nudą! Ale będzie ci to na rękę, bo całą energię skierujesz na zawodowe działania.  Nie zapomnij tylko o ważnym  święcie kogoś z bliskich.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Od dawna nie było między wami tak dobrze, więc ciesz się i korzystaj. Dzięki wspaniałej atmosferze uda ci się przeforsować coś ważnego. Singielki powinny kontynuować nową znajomość i czekać na rozwój wydarzeń. 

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Inicjuj spotkania, zapraszaj  do kina czy na koncert, proponuj spacer. Druga strona będzie ci wdzięczna za inicjatywę i już niebawem doczekasz się zamiany ról. W związkach ważne rozmowy dotyczące wyjazdów.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Singielki muszą jeszcze poczekać na miłość. Ale bez obaw. W prognozie długoterminowej widać wybuch uczuć. Teraz możesz flirtować i uwodzić. Za to w związkach stabilnie, spokojnie, bez uniesień.  

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Skup się na odbudowaniu bliskości, czułości i namiętności w związku. Gwiazdy ci sprzyjają! Pomimo wielu lat razem możesz poczuć te same emocje jak na początku znajomości. Znasz przecież swoją połówkę na wylot.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

To będzie nagły impuls! Problemy, które przez ostatnie tygodnie spędzały ci sen z powiek, nagle okażą się błahe. Decyzje podejmiesz bez wahania  i dobrze na nich wyjdziesz. Partner będzie próbował wywrzeć na tobie presję. 

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Nie oglądaj się za siebie. Trzeba czasu, abyś się przekonała o słuszności swoich decyzji. Teraz ciesz się życiem, rób plany na przyszłość,  być może już z nową osobą u boku. Długo nie będziesz się uskarżać na samotność

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Nie będziesz teraz mistrzynią dyplomacji. Pamiętaj, że mówienie prawdy nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Partner może dojść do wniosku, że najlepszą obroną będzie atak. No i… awantura gotowa. 

 

 

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09