Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop dzienny na poniedziałek 23.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop dzienny na poniedziałek 23.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w poniedziałek, 23 grudnia 2019 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W pracy pojawią się nowe propozycje i możliwości, możesz dużo na tym zyskać. Już niedługo czeka Cię nowa interesująca znajomość.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Możesz teraz zaangażować się w romans, który trzeba będzie utrzymać w tajemnicy. Nowo poznana osoba nie dotrzyma jednak obietnicy. Najlepiej ochłoń, weź głęboki oddech  i… odczekaj kilka tygodni.

Praca

Gwiazdy sprzyjają tym,  którzy prowadzą działalność artystyczną. Szef przyzna ci  premię, ale pod warunkiem dochowania tajemnicy. Nie jest to czas na zmiany pracy lub stanowiska.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

W nadchodzących dniach poznasz interesującą osobę przez Internet. W związkach koniec z nieporozumieniami. Zaczniecie teraz więcej czasu spędzać poza domem. Ciesz się tym!

Praca

Śmiało możesz rozpocząć nowy projekt zawodowy. Dostaniesz wsparcie od współpracowników. Jeżeli chcesz otworzyć biznes rodzinny, nie zastanawiaj się długo:  to dobra decyzja.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Możesz przyciągać osoby, które są już w związkach. Zaczyna się czas romansów, ukrytych relacji lub sekretnych rozmów. Pamiętaj, że po przejściowym okresie fascynacji każdy wróci na swoje terytorium.  

Praca

Najbliższe dni sprzyjają  osobom, które szukają pracy lub  chcą zmian. Dla innych czas rywalizacji, która zakończy się sukcesem.  Krótko mówiąc, Wodniki odczują przypływ sił do działania. 

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Dobrze by było zaplanować teraz wycieczkę zagraniczną w góry. Podczas wypraw narciarskich możesz poznać tego jedynego. Prawdopodobne, że będzie to obcokrajowiec.

Praca

Podpiszesz umowę,  aneks albo korzystne kontrakty. Pojawi się oferta wyjazdu za granicę,  co wiąże się z przeprowadzką. Wszystkie kontrole urzędowe  zakończą się pozytywnie.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Dzięki sprawom zawodowym pojawią się okoliczności do poznania kogoś interesującego. Ta znajomość będzie mieć ciąg dalszy! Za to osoby w związkach nie będą miały czasu na romantyczne chwile.

Praca

Jeśli szukasz pracy lub zmian, to teraz jest na to odpowiedni moment. Możesz dostać propozycję powrotu  na stare śmieci albo zmienić pracodawcę. Poparcia udzieli  ci kobieta.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Szkoła i podróże sprzyjają nawiązaniu ciekawych znajomości. W tym miesiącu twoja atrakcyjność rośnie! Niewykluczone, że załatwiając sprawy urzędowe, możesz trafić na swoją drugą połówkę.

Praca

Możesz zapisać się  na kursy doszkalające. Jeśli szukasz pracy, to ją znajdziesz, ale w oddalonej miejscowości. Obecny czas  sprzyja również  współpracy z zagranicą.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Burzliwy czas rozstań  i powrotów. Kobiety mogą łatwiej zajść w ciążę. Najbliższy miesiąc będzie sprzyjał intymnym spotkaniom.  W związkach może pojawić się zazdrość.

Praca

Możliwa szansa na dodatkowe dochody. Nie rozpędzaj się jednak z inwestycjami, bo możesz źle ulokować pieniądze i ponieść straty.  A tych nie da się potem  łatwo odrobić. 

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

W wieloletnich związkach nadejdzie czas na ważne decyzje dotyczące ślubu. Singielki nawiążą niełatwe znajomości. Powinny uzbroić się w cierpliwość: uczucie wymaga pewnego gruntu.

Praca

Koniecznie weź udział  w konkursie na wyższe stanowisko,  to właśnie ty będziesz zwycięzcą. Niektórym Rakom uda się  wypromować swoje dokonania zawodowe.  

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Dzięki pewnej kobiecie możesz poznać kogoś, kto stanie się twoim partnerem. Osoby w związkach mogą czuć się samotnie. To nie  czas na romantyczne kolacje. 

Praca

Czas sprzyja tym,  których zarobki wiążą się z nieruchomościami, ubezpieczeniami, handlem. Pojawią się też liczne propozycje. Korzystniejsza okaże się współpraca ze starszymi osobami.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Jeżeli jesteś osobą wolną, to zapisz się na jakiś kurs, chodź do kina albo przynajmniej na spacery. Poza domem masz szansę poznać niezwykłą osobę. W związkach  czas na ważne rozmowy.

Praca

Kilka dni urlopu to dobry pomysł. Podczas podróży przemyślisz kolejne zawodowe kroki. Jeżeli  nie masz teraz szans na urlop, to rozejrzyj się za jakimś wyjazdowym szkoleniem. 

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Teraz możesz ulokować uczucia w kimś, kto mieszka za granicą. Możesz go poznać dzięki kontaktom zawodowym. W związkach karuzela emocji – z pewnością  nie będziesz narzekać na rutynę.

Praca

Współpraca z zagranicą dobrze wpłynie na twoje zarobki. Jeśli możesz, to częściej wyjeżdżaj, bo tylko tak pozyskasz nowych klientów.  A potem pozostanie tylko  ich utrzymać…

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Strzała Amora trafi cię  w szkole, na uczelni lub na kursie. Osoby w związkach udadzą się w krótką podróż. Wszystkim Skorpionom  przyda się teraz trochę ruchu. Sport przyniesie ci same korzyści!

Praca

W pracy wygrasz konkurs. Możliwy też awans lub podwyżka. Jeśli chcesz zdobyć klienta,  wyjdź z biura. Dobry czas na zdawanie różnych egzaminów, a szczególnie na prawo jazdy.

 

 

Horoskop
EastNews
Styl życia
Horoskop dzienny na piątek 03.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na piątek 03.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w piątek, 3 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Prawdopodobnie już niedługo nawiążesz nową znajomość, staraj się zbytnio nie angażować i zwracaj uwagę na znaki. W życiu zawodowym nadchodzi dobry okres, oby tak dalej! Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Zaczniesz poważnie myśleć o legalizacji swojego  związku i założeniu rodziny. Singielki mogą poznać  kogoś interesującego i zacząć stabilny związek. Praca Czas sprzyja  transakcjom handlowym, pozyskiwaniu klientów. Dobrze zapowiada się współpraca  z zagranicą. A więc:  zakasz rękawy! Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Jedynie, czego możesz oczekiwać  w najbliższym czasie, to romans bez zobowiązań.  Nie angażuj się zbytnio, bo potem możesz cierpieć. Praca Gwiazdy sprzyjają dużej aktywności i chęciom do pracy. Z łatwością nawiążesz kontakty.  Starannie ustalaj jednak warunki współpracy. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Możesz teraz poznać  tego jedynego w miejscu, w którym codziennie przebywasz:  w szkole lub w pracy. Nie  poddawaj się więc rutynie, tylko uważnie się rozglądaj.  Praca Spodziewaj się  teraz wyjątkowo dobrych kontaktów z szefem. Atmosfera w firmie będzie dosyć luźna, być może pojawi się szansa  na integrację. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Gwiazdy sprzyjają sprawom uczuciowym.  Są łaskawe zwłaszcza dla tych, którzy mieli ostatnio trudne chwile z partnerem. Nie  mieszaj miłości z pracą! Praca Poszerz grono swoich znajomych. Dzięki temu wpadniesz na świetny pomysł, jak pokierować swoją karierą. Bądź...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na piątek 17.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na piątek 17.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w piątek, 17 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Relacje z niemal obcymi osobami nabiorą nowego wymiaru, tylko od Ciebie zależy jak to się skończy. Singielki mogą poznać kogoś w podróży lub kogoś z podobną pasją. Jeśli dostaniesz nową propozycję pracy, dobrze rozpatrz wszystkie za i przeciw. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Będziesz wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie, a to sprawi, że zyskasz adoratora. To od ciebie zależy, czy przyjmiesz zaproszenie na spotkanie.   W związkach tajemnice. Praca Mimo zmęczenia nie poddasz się, by dostać premię czy awans. Nie popadaj w przesadę, gdyż możesz pomylić się  w dokumentacji i będziesz musiała nadrabiać straty. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Znajomość sprzed lat ciągle za tobą chodzi. Jednak ktoś z was ma już swojego partnera. Ogranicz kontakt do wymiany zdań. Za  dużo ryzykujesz. Praca Spodziewaj się zmian. Dla wieloletnich pracowników rozpocznie się nowy etap zawodowy. Jeżeli kończy ci się okres próbny, to zostanie  on przedłużony.  Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Szykuje się internetowa znajomość z kimś starszym. To ktoś, z kim dawno nie miałaś kontaktu. Czy będzie z tego romans? Od ciebie zależy, jaki nadasz temu wymiar. Praca Masz dwie propozycje. Pozostać na starych śmieciach albo przyjąć nową ofertę. Wybierz dla siebie to, co korzystniejsze. Weź pod uwagę wszystkie  za i przeciw. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Rozstałaś się  z partnerem ? Nie martw się. Wróci. U singielek znajomość z pracy przerodzi się w coś poważnego. Związek niektórych Baranów przejdzie...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na wtorek 31.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na wtorek 31.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy we wtorek, 31 grudnia 2019 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Jeśli jesteś singielką, to cudowny czas dla Ciebie, w końcu odnajdziesz to czego szukałaś. Uważaj na zachowanie w pracy, szefowi może się nie spodobać Twoje nastawienie. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Jeśli jesteś długo samotna, możesz czuć się zniechęcona szukaniem partnera. Ale bądź dobrej myśli! Właśnie  nadszedł czas, kiedy możesz spotkać bratnią duszę. Praca Nie będzie łatwo  z tobą współpracować. Postaraj się być bardziej otwarta na konstruktywną krytykę . Okaż współpracownikom więcej zaufania. Docenią je. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Osoba, którą poznasz w najbliższym czasie, nie jest dla ciebie. Zamiast rzucać się komuś na szyję, poczekaj. Wreszcie spotkasz kogoś odpowiedniego. Praca Staraj się wykorzystywać teraz wszystkie możliwości. Nowy projekt to szansa. Jednocześnie dopracowuj te, które już masz. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość W związkach coraz większe napięcie. Jedne problemy się rozwiążą, ale zaraz pojawią się nowe. Ani ty, ani twój partner nie zdecydujecie się na ustępstwa. Czeka was impas. Praca Szykuj się na niełatwy czas. Przestrzegaj zasad firmy, w której pracujesz. Twoja bezkompromisowość może być bardzo źle  przyjęta przez szefa. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Singielki poznają kogoś, kto sprawi, że z chęcią będą rozpoczynać swój dzień pracy. W związkach ważne rozmowy  na temat wolnego czasu. Jak go chcecie spędzać?  Praca Będzie rozpierała cię energia. W emocjach możesz dopuścić się czegoś, czego będziesz potem...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner