Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop dzienny na poniedziałek 02.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop dzienny na poniedziałek, 2 grudnia 2019 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości - miłość i praca.

Sprawdź, co Cię czeka w poniedziałek, 2 grudnia 2019 roku. Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. To nie jest najlepszy czas dla osób w związkach, na horyzoncie pojawi się wiele kłótni, a nawet nieoczekiwane rozstania. Sprawy zawodowe mogą przyjąć zaskakujący i bardzo pozytywny obrót.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Czas nie sprzyja teraz związkom.  Singielki poczują się jeszcze bardziej samotne. Będzie trudno, ale nie rozpaczaj, niebawem to minie i karta się odwróci.

Praca

Nie bądź zbyt zasadnicza w stosunku do współpracowników, bo efekty twoich starań będą odwrotne do zamierzonych.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Atmosfera w związku będzie teraz trudna do zniesienia. Rutyna jeszcze ją podkreśli. Za to singielkom szykuje się  sporo ciekawych spotkań. 

Praca

Niezależnie od twoich obecnych  planów czas na podejmowanie szybkich decyzji. Wesprze cię ktoś wpływowy. 

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Jeżeli mieszkasz z partnerem,  który dalej pozostaje w formalnym związku, to rozważ, czy nie nadszedł czas zakończenie tej relacji. Ile można czekać? 

Praca

Nie jest wykluczone, że możesz teraz dostać podwyżkę lub jakieś specjalne wynagrodzenie.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Nie będziesz zainteresowana podbojami miłosnymi. Ci, którzy są w związkach, nie będą się wysilać, by poprawić coś, co zaczyna się psuć.

Praca

Nie rezygnuj z pracy, nawet jeśli atmosfera jest nieznośna. Zniechęcenie minie, a czas nie sprzyja teraz takim zmianom.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Zajęcie na najbliższe dni? Uwodzenie! Zarezerwuj czas na kolacje przy świecach. Dzięki wpływowi Merkurego spotkania będą przyjemne.

Praca

Jeżeli popełnisz błąd, nie staraj się go poprawiać. Ostatecznie ta nieświadoma pomyłka spowoduje więcej dobra niż zła.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Dla niektórych koniecznością okaże się zakończenie jakiejś relacji. Rozstanie wyjdzie ci na dobre, bo na twojej drodze wkrótce pojawi się ktoś ciekawszy.

Praca

Bądź zdyscyplinowana i punktualna. W sprawach zawodowych zmiany. Nie będą ci się podobać, jednak okażą się korzystne. 

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Rozmyślania o koleżankach, które  już dawno są w związkach, sprawią, że singielki stracą dobry humor, a może nawet  i… sens życia. Na szczęście tylko na chwilę. 

Praca

W pracy opóźnienia. Przejmiesz inicjatywę i zaczniesz narzucać swoje zdanie innym. Unikaj papierkowej roboty.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Spodoba ci się ktoś, kto jest dla ciebie trudno osiągalny. Wróć z obłoków na ziemię i zacznij wreszcie doceniać tych, którzy są w twoim zasięgu. 

Praca

Napięta atmosfera i błędy, do których nikt się nie przyznaje. Pierwsza wyciągnij rękę lub zdobądź się na dobre słowo.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Czeka cię romantyczny wypad ze współmałżonkiem. Jeżeli jesteś sama, wykaż inicjatywę i nie ukrywaj uczuć. Ktoś doceni twoje szczere intencje.

Praca

Zastanów się, co musisz zrobić  w pierwszej kolejności. Z powodu zaległości możesz mieć problemy.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Osoby stanu wolnego mogą spodziewać się romansu bez zobowiązań. Nie wyobrażaj sobie za wiele. Będzie to tylko mile spędzony czas we dwoje.

Praca

Jak najszybciej zakończ wszystkie swoje zadania. Jeśli ich nie dokończysz, szef weźmie cię na celownik. 

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Zaczynasz się męczyć swoim związkiem. Do relacji wkradła się nuda, ale bądź rozsądna i nie podejmuj pochopnych decyzji. Osoby stanu wolnego złamią wiele serc.

Praca

Zabłyśniesz genialnymi pomysłami. Możesz niespodziewanie odkryć u siebie paranormalne zdolności. 

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Pokłócisz się z partnerem o sprawy finansowe. Wszystko przez to, że zechce wydać wasze oszczędności. Wytłumacz mu na spokojnie swoje racje. 

Praca

Będziesz musiała szybko podjąć ważną decyzję. Nie będziesz miała pewności, czy sobie nią nie zaszkodzisz.

 

Zobacz także
Wodnik

Horoskop na CAŁY ROK 2019 z magazynu "Flesz"! Koziorożce jak Julia Wieniawa z szansą na nową miłość

Weronika Rosati znak zodiaku Koziorożec

Koziorożce (jak Weronika Rosati) będą miały trudny czas w miłości! Co Cię czeka? Sprawdź swój znak! HOROSKOP na nowy rok!

 

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na wtorek 31.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na wtorek 31.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy we wtorek, 31 grudnia 2019 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Jeśli jesteś singielką, to cudowny czas dla Ciebie, w końcu odnajdziesz to czego szukałaś. Uważaj na zachowanie w pracy, szefowi może się nie spodobać Twoje nastawienie. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Jeśli jesteś długo samotna, możesz czuć się zniechęcona szukaniem partnera. Ale bądź dobrej myśli! Właśnie  nadszedł czas, kiedy możesz spotkać bratnią duszę. Praca Nie będzie łatwo  z tobą współpracować. Postaraj się być bardziej otwarta na konstruktywną krytykę . Okaż współpracownikom więcej zaufania. Docenią je. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Osoba, którą poznasz w najbliższym czasie, nie jest dla ciebie. Zamiast rzucać się komuś na szyję, poczekaj. Wreszcie spotkasz kogoś odpowiedniego. Praca Staraj się wykorzystywać teraz wszystkie możliwości. Nowy projekt to szansa. Jednocześnie dopracowuj te, które już masz. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość W związkach coraz większe napięcie. Jedne problemy się rozwiążą, ale zaraz pojawią się nowe. Ani ty, ani twój partner nie zdecydujecie się na ustępstwa. Czeka was impas. Praca Szykuj się na niełatwy czas. Przestrzegaj zasad firmy, w której pracujesz. Twoja bezkompromisowość może być bardzo źle  przyjęta przez szefa. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Singielki poznają kogoś, kto sprawi, że z chęcią będą rozpoczynać swój dzień pracy. W związkach ważne rozmowy  na temat wolnego czasu. Jak go chcecie spędzać?  Praca Będzie rozpierała cię energia. W emocjach możesz dopuścić się czegoś, czego będziesz potem...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na środę 04.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na środę 04.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Sprawdź, co Cię czeka w środę, 4 grudnia 2019 roku.  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie w sprawach uczuciowych będę przewijać się przelotne znajomości i krótkie romanse. Jeśli zależy Ci na stabilizacji, musisz uzbroić się w cierpliwość. Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12 Miłość Podczas pewnej imprezy  dowiesz się, że ktoś darzy cię uczuciem. Jednak ty go nie odwzajemnisz i będziesz nieczuła na zaloty.   Praca Atmosfera się rozluźni. Szykuje się spotkanie integracyjne. Wybierz się na nie, bo zyskasz tam przyjaciela. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Pewna relacja okaże się przygodą na jedną noc. Romans szybko zostanie zakończony. On już nie zadzwoni. Nie ma sensu się zamartwiać.  Praca Niektóre cele zostaną zawieszone. Zabraknie narzędzi, bez których nie będziesz mogła wykonać zadania na czas. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Małżeństwa nie będą teraz miały czasu na spotkania we dwoje . Trzeba będzie więcej czasu poświęcić dzieciom. Na randkę wybierzecie się później.  Praca Możesz inicjować nowe projekty, zadania, a nawet zaczynać coś od początku. W pracy sympatyczna atmosfera. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Nie licz, że dobrze zapowiadająca się znajomość zamieni się w stabilny związek. Na razie ta relacja wydaje się  nie mieć przyszłości.  Praca Szef może mówić o podwyżkach czy awansie. Jego oferta nie dojdzie do skutku, ale nie trać nadziei.  Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Grudzień sprzyja krótkim podróżom. Jeżeli na taką się zdecydujesz, to wiele może się zdarzyć. Na miejscu...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na czwartek 02.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na czwartek 02.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w czwartek, 2 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. To nie najlepszy czas na miłość. W związkach nieporozumienia, rutyna, a nawet może dojść do zdrady, a singielki może spotkać gorzkie rozczarowanie. Już niedługo pojawią się nowe propozycje zawodowe, warto rozpatrzyć wszelkie za i przeciw. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Podczas załatwiania różnych spraw możesz liczyć na uśmiech nieznajomego. Czy będzie zapowiedzią ciekawej znajomości? To zależy tylko od ciebie. Praca Propozycja  zawodowa, jaką otrzymasz, nie będzie korzystna pod względem finansowym. Jednak nic lepszego w najbliższym czasie się  nie pojawi. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Ostatnio narzekałaś na rutynę , ale teraz spędzisz więcej czasu z ukochanym. I nie będzie to rodzinna wycieczka w góry, lecz wyjście do kina, teatru lub… cyrku. Praca Czas sprzyja tym, których praca związana jest z dziećmi. Jeżeli jesteś właścicielką przedszkola, możesz liczyć na spore zainteresowanie. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Pochłoną cię sprawy domowe. Mogą to być generalne porządki albo uroczystości rodzinne. Nie licz więc teraz ani na chwilę dla siebie, ani na randki z ukochanym. Praca Znajdziesz sezonową ofertę pracy w gastronomii lub w charakterze asystentki medycznej. Pracujące osoby powinny pomyśleć  o wolnym dniu. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Nie obiecuj partnerowi za wiele, bo i tak nie dotrzymasz słowa. Swój czas będziesz teraz poświęcać na spotkania ze znajomymi. To z nimi będziesz się dzielić planami. Praca Szczęście będzie sprzyjało Baranom pracującym w handlu,...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner