Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop dzienny na piątek 27.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop dzienny na piątek 27.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w piątek, 27 grudnia 2019 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Poważnie zastanów się nad swoją relacją, być może to Ty jesteś prowokatorką ostatnich kłótni. Singielki mogą liczyć na nowe znajomości, jednak raczej będą to krótkie romanse niż szansa na trwały związek.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Nie będziesz chciała dokonywać wyboru między dwoma kandydatami na tego jedynego. Singielki mogą myśleć o tym, jak zmienić życie. Niech działają szybko!

Praca

Nie wyrywaj się  z nowymi projektami. Oceń realnie warunki biznesowe, a zaoszczędzisz sobie rozczarowań. Postępuj metodycznie. 

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Planety dodadzą ci teraz seksapilu. Będziesz błyszczeć w relacjach przyjacielskich i nawiązywać romanse. Bez problemu urzekniesz każdego.

Praca

Merkury stworzy ci okazję do rozwoju intelektualnego. Możesz odbyć podróż lub zapisać się na kurs. Przy okazji znajdziesz coś ciekawego w Internecie. 

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Singielki wreszcie kogoś poznają. Czy będzie to znajomość krótkoterminowa, czy coś poważnego? To okaże się w przyszłości. W związkach czas sprzyjający bliskości.

Praca

Pojawią się nowe możliwości i i trzeba będzie szybko z nich skorzystać. Wcześniej zapoznaj się z opinią ekspertów. Zadawaj dużo pytań, by mieć pewność.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Wenus, planeta miłości, sprawi, że na ślepo podporządkujesz się namiętności. Zakochasz się w osobie, która okaże się kimś innym, niż myślałaś.

Praca

Perspektywy zawodowe są doskonałe! Nie słuchaj tych, którzy radzą ci zachować teraz ostrożność. Nie masz się czego obawiać. Tylko nie daj się sprowokować.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Dobry czas dla par. Postaw na dialog, który zakończy długie spory lub ataki zazdrości. Singielki nie powinny się teraz angażować. Dla nich to czas złudzeń.

Praca

Nie udowadniaj nikomu swoich kompetencji ani tego, że jesteś odpowiedzialna. Pozwól, żeby sami to odkryli. Poddaj się firmowej rutynie, a z pewnością sobie poradzisz.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Gwiazdy zachęcają cię do flirtowania. Jednak jeśli jesteś w związku, powinnaś uważać. Pamiętaj, że znacznie trudniej jest coś odbudować, niż zniszczyć.

Praca

Mars doda ci energii. Możesz skoncentrować się na wielu zadaniach jednocześnie. Wyniki cię zaskoczą. Praca zespołowa okaże się całkiem sympatyczna.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Wywieranie zbyt dużej presji na partnerze sprawi, iż atmosfera stanie się napięta. Singielki zechcą korzystać ze swojej wolności bez względu na wielbicieli.

Praca

Coś może cię teraz rozpraszać, a trzeba będzie podjąć szybką decyzję. Nie daj się oszukać na negocjacjach biznesowych. Rozwijaj też talenty artystyczne. 

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Potrzebujesz czasu, aby podsumować sytuację, w której się znalazłaś, a partner liczy na więcej… Singielki będą bardziej wymagające.

Praca

Twoi partnerzy biznesowi mogą nie być przekonani do twoich pomysłów i podejmą decyzję bez twojej zgody. Jednak nie miej o to pretensji.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Szykuje się spotkanie z sympatią sprzed lat. Wenus uczyni cię podatną na zaloty. Nie spiesz się. Jeśli zamierzasz się rozstać, jeszcze raz przemyśl swoją decyzję.

Praca

Zmierzysz się z zawodowymi trudnościami. Nie działaj impulsywnie, rozważ opinie innych. Dobroczynne działanie planet doda ci optymizmu i odwagi.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Wzmocnisz związek. Nikt nikomu nie będzie teraz wyrzucał braku entuzjazmu. Singielki mogą spotkać kogoś ważnego, z kim zechcą się związać.

Praca

W pracy pojawią się pewne problemy. Być może trzeba będzie rozważyć dalszą naukę albo udział w kursach. To pozwoli ci osiągnąć to, czego chcesz.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Ciesz się teraz emocjonalnym bezpieczeństwem, bo ostatnio częściej się dąsałaś i prowokowałaś kłótnie. Singielki czeka miła randka.

Praca

Nadaj priorytet swoim projektom i skup się na tym, co jest teraz osiągalne. Relacje ze współpracownikami mogą być napięte, gdyż w waszym zespole panuje wrogość.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Pamiętaj, aby uszanować życzenia swojego partnera. Singielki będą pod korzystnym wpływem Wenus. Tylko od nich zależy, czy go wykorzystają. 

Praca

W sprawach zawodowych zachowaj ostrożność. Jeśli działasz w zespole, nie podejmuj działań bez poparcia kolegów, bo możesz popełnić błąd.

Zobacz także
Horoskop

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku! Panny w tym roku czeka namiętny romans! A twój znak?

 

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop tygodniowy 16 - 22 marca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
Co się wydarzy w dniach od 16 do 22 marca 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.

Co się wydarzy w w dniach od 16 do 22 marca 2020 roku?  Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Singielki w najbliższym czasie nawiążą nowe znajomości, jednak lepiej nie nastawiać się na poważną relację. W niektórych związkach małe nieporozumienia, czas zerwać z rutyną. W pracy mogą się przed nami otworzyć nowe możliwości, warto mieć się na baczności! Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Poczujesz się pewna siebie . Nie do końca jednak będziesz zdecydowana, jak to wykorzystać. Wenus zadba o to, byś się nie nudziła,  i ześle ci adoratorów.  Praca Korzystne położenie Słońca sprawi, że pojawią się nowe okazje, a wraz z nimi nowe obietnice. Dla niektórych Baranów będą dobre, dla innych okażą się mrzonką. Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05 Miłość Najbliższy czas przyniesie wiele miłych chwil i niejedną znajomość, zwłaszcza na wyjeździe. Jednak pod koniec miesiąca sprawy uczuciowe nie będą układały się najlepiej. Praca Przygotuj  się na intensywny kurs lub szkolenie. Będzie ci to nie na rękę. Terminy mogą zostać przesunięte, a ty będziesz chciała planować urlop. Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06 Miłość Czas na odpoczynek! Niewykluczone, że będziesz kusić swoim wyglądem. Bliźnięta w związkach spędzą miło czas. Jedyne, co może was poróżnić z partnerem, to wybór atrakcji. Praca Będziesz mieć wiele pomysłów. Realizacja niektórych z nich wymagać będzie krótkiego dokształcenia. Los ci sprzyja, wszystko pójdzie zgodnie  z planem. Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07 Miłość Rak w związku niech się szykuje na kłótnie. Twoja oszczędność i podejście do...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na środę 04.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na środę 04.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Sprawdź, co Cię czeka w środę, 4 grudnia 2019 roku.  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie w sprawach uczuciowych będę przewijać się przelotne znajomości i krótkie romanse. Jeśli zależy Ci na stabilizacji, musisz uzbroić się w cierpliwość. Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12 Miłość Podczas pewnej imprezy  dowiesz się, że ktoś darzy cię uczuciem. Jednak ty go nie odwzajemnisz i będziesz nieczuła na zaloty.   Praca Atmosfera się rozluźni. Szykuje się spotkanie integracyjne. Wybierz się na nie, bo zyskasz tam przyjaciela. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Pewna relacja okaże się przygodą na jedną noc. Romans szybko zostanie zakończony. On już nie zadzwoni. Nie ma sensu się zamartwiać.  Praca Niektóre cele zostaną zawieszone. Zabraknie narzędzi, bez których nie będziesz mogła wykonać zadania na czas. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Małżeństwa nie będą teraz miały czasu na spotkania we dwoje . Trzeba będzie więcej czasu poświęcić dzieciom. Na randkę wybierzecie się później.  Praca Możesz inicjować nowe projekty, zadania, a nawet zaczynać coś od początku. W pracy sympatyczna atmosfera. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Nie licz, że dobrze zapowiadająca się znajomość zamieni się w stabilny związek. Na razie ta relacja wydaje się  nie mieć przyszłości.  Praca Szef może mówić o podwyżkach czy awansie. Jego oferta nie dojdzie do skutku, ale nie trać nadziei.  Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Grudzień sprzyja krótkim podróżom. Jeżeli na taką się zdecydujesz, to wiele może się zdarzyć. Na miejscu...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na środę 11.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na środę 11.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Sprawdź, co Cię czeka w środę, 11 grudnia 2019 roku.  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Skup się na pracy, zaangażowanie w wykonywane obowiązki może być bardzo opłacalne. To  również dobry czas na podążanie za głosem serca. Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12 Miłość Będziesz gotowa podążać za swoją nową miłością. W związkach może nawet dojść do rozwodu. Poświęć czas na refleksje, aby potem nie żałować swoich decyzji. Praca Zdefiniujesz swoje cele. Jeśli będą  realistyczne, to bez wątpienia osiągniesz sukces. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Przedstawiciele płci przeciwnej,  z którymi się spotkasz, rzadko będą spełniać twoje oczekiwania. Dlatego nie będą w stanie obudzić w tobie czułych uczuć. Praca Pracuj tyle, ile to możliwe w spokoju  i bez pośpiechu. Inaczej popełnisz błędy, które pociągną za sobą z naprawdę poważne konsekwencje. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Czekają cię obiecujące spotkania. Zachowaj ostrożność w swoich uwagach, jeśli chcesz harmonii w związku.  Praca Napotkasz pewne trudności. Będziesz miała jednak dzięki nim okazję przećwiczyć swój biznes w bardziej interesujący sposób. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Daj sobie szansę, aby nadrobić stracony czas. Wkrótce przekonasz się,  że twoje serce nadal może mocno bić. Praca Poszukaj osób, które mają podobne doświadczenie w twojej dziedzinie. Czeka cię bowiem wkrótce zmiana stanowiska i ich rady przyniosą ci sporo korzyści. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Twój magnetyzm zwiększy się wielokrotnie. Tylko ten, kto...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner