Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer
East News
Newsy

Filip Chajzer uratował zdrowie ojcu! Jak po usunięciu guza czuje się Zygmunt Chajzer? Opowiedział o tym, co trudne... 

Filip Chajzer uratował zdrowie ojcu! Jak po usunięciu guza czuje się Zygmunt Chajzer? Opowiedział o tym, co trudne... 

Kochani! Jestem już w domu. Jeszcze raz ogromne dzięki za wsparcie, życzenia zdrowia i dobre fale serdeczności. Operacja nerki poszła dobrze…”, napisał na Instagramie Zygmunt Chajzer, który pod koniec listopada miał operację usunięcia guza.

Choć pełna rekonwalescencja potrwa jeszcze minimum pół roku, to prezenter czuje się coraz lepiej.

Wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Powoli odstawiam leki przeciwbólowe i staram się jak najwięcej wypoczywać, a nie ukrywam, przy moim zamiłowaniu do ruchu jest to trudne – opowiada „Party” Zygmunt Chajzer.

Ale musi minąć kilka dni, zanim dziennikarz z pełnym spokojem będzie mógł wracać do formy.

Czekam jeszcze na wyniki badań histopatologicznych, bo nie wiemy, jaki rodzaj guza został usunięty. Wierzę, że wszystko będzie dobrze

– mówi i nie kryje wdzięczności.

To wszystko zasługa Filipa, który nie odpuścił i zapisał mnie na kompleksowe badanie urologiczne. Synu, dzięki ci za to! – dodaje Zygmunt.

Sam Filip Chajzer nie czuje się bohaterem.

Dbanie o bliskich, w tym o ojca, to mój obowiązek. Starego kocham całym sercem i chcę się nim cieszyć jak najdłużej – tłumaczy Filip.

Czy nagła choroba ojca jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyła? Zygmunt Chajzer rutynowe badania wykonuje regularnie. W tym roku, gdy u jego przyjaciela wykryto nowotwór jelita grubego, po raz pierwszy zrobił również kolonoskopię.

Byłem w świetnej formie, nic mi nie dolegało, więc wizytę u urologa pominąłem. Filip wiercił mi dziurę w brzuchu, aż wreszcie umówił mnie na wizytę do swojego przyjaciela, doktora Stefana Czarnieckiego. Musiałem pójść, bo wiedziałem, że nie odpuści

– wspomina Zygmunt i śmieje się, że upór syn odziedziczył właśnie po nim. Podobnie jak… pracoholizm.

Poza tym jesteśmy jak ogień i woda – precyzuje Filip.

Ojciec zawsze był stateczny i poważny, syn – przebojowy, wszędzie go było pełno. Chajzerowie przyznają, że silną przyjacielską relację nawiązali, dopiero gdy Filip był już dorosłym mężczyzną. Powód? W dzieciństwie ojca niemal zupełnie nie było w domu. Do pracy w telewizji i radiu wychodził rano i wracał późnym popołudniem lub wieczorem, tak jak często Filip dzisiaj. Do tego Zygmunt był bardzo wymagający: w szkole trzeba było mieć dobre stopnie, na zajęciach dodatkowych, w tenisie i siatkówce – wyniki. Bo Zygmunt całe życie kochał sport i porządek. Wszystko miał poukładane i zaplanowane. A Filip?

Ja zawsze byłem taki, jaki byłem – śmieje się. – Do dziś jesteśmy z ojcem kompletnie różni, choć od czasu „Ameryka Expressu” ta nasza relacja jest zdecydowanie silniejsza – dodaje.

„Chajzersi”, jak rodzinę nazywa Filip, chętnie spędzają czas razem.

Jesteśmy bardzo rodzinni. Razem spędzamy święta, obchodzimy urodziny i celebrujemy niedzielne obiady, które trwają do późnych godzin wieczornych, bo nie możemy się nagadać– opowiada Filip.

Wówczas Zygmunt chętnie bawi się z wnukiem Aleksandrem. Wymyśla mu konkurencje sportowe, razem układają budowle z klocków Lego.

Moja żona trzyma w piwnicy komplet zabawek, żeby Aleks się nie nudził, gdy niespodziewanie do nas wpadnie– zdradza Chajzer senior.

Wie, że na Filipa może liczyć w każdej sytuacji.

Wspieramy się, pomagamy sobie i jesteśmy sobie potrzebni. W synu mam przyjaciela i mam nadzieję, że on we mnie też, bo tak powinna wyglądać relacja ojciec–syn – dodaje.

Zygmunt Chajzer reklamuje proszek w Boliwii? Czy oni tak na poważnie?!

Filip i Zygmunt Chajzer o Bożym Narodzeniu 

Filip codziennie dzwoni do ojca, by zapytać go o zdrowie. Obaj z niecierpliwością czekają na Boże Narodzenie, które zawsze spędzali w dużym gronie. W tym roku, przez koronawirusa, ich Wigilia będzie wyglądać inaczej.

Najcenniejsze, co możemy dostać na Gwiazdkę, to zdrowie – mówi Filip.

A Zygmunt dodaje:

Dla mnie najpiękniejszym prezentem będzie powrót do formy, bo marzę, by jak najszybciej wyjść na ukochane boisko do siatkówki plażowej.

Zobacz także: Filip Chajzer ocalił ojcu życie! "Synu, dzięki ci za to!", mówi Zygmunt Chajzer. Jak się czuje po usunięciu guza?

Filip Chajzer uratował życie ojcu. To dzięki niemu Zgymnut Chajzer poszedł do lekarza i mógł przejść operację usunięcia guza. 

Filip Chajzer martwi się o ojca
EastNews

Zygmunt Chajzer powoli wraca do zdrowia. Trzymamy kciuki na jak najszybszą rekonwalescencję.

Zygmunt Chajzer w koszuli
Artur Zawadzki/REPORTER

 

Zygmunt Chajzer w koszuli
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Filip Chajzer ocalił ojcu życie! "Synu, dzięki ci za to!", mówi Zygmunt Chajzer. Jak się czuje po usunięciu guza?
Filip Chajzer ocalił ojcu życie! Jak po usunięciu guza czuje się Zygmunt Chajzer?

Pod koniec listopada Zygmunt Chajzer trafił do szpitala! Okazało się, że dziennikarz ma guza na nerce i niezbędna była szybka interwencja chirurgiczna. Choć pełna rekonwalescencja Chajzera seniora potrwa jeszcze minimum pół roku, to prezenter czuje się coraz lepiej. W rozmowie z "Party" zdradził, jak wygląda jego powrót do pełni zdrowia. Wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Powoli odstawiam leki przeciwbólowe i staram się jak najwięcej wypoczywać, a nie ukrywam, przy moim zamiłowaniu do ruchu jest to trudne – zdradził „Party” Zygmunt Chajzer. Ale musi minąć kilka dni, zanim dziennikarz z pełnym spokojem będzie mógł wracać do formy. Powód? Okazuje się, że wciąż czeka na wynik badania histopatologicznego. Czekam jeszcze na wyniki badań histopatologicznych, bo nie wiemy, jaki rodzaj guza został usunięty. Wierzę, że wszystko będzie dobrze – mówi i nie kryje wdzięczności. – To wszystko zasługa Filipa, który nie odpuścił i zapisał mnie na kompleksowe badanie urologiczne. Synu, dzięki ci za to! – dodaje Zygmunt. Sam Filip Chajzer nie czuje się bohaterem. W rozmowie z "Party" podkreśla, że dbanie o ojca i bliskich to jego obowiązek. Starego kocham całym sercem i chcę się nim cieszyć jak najdłużej – tłumaczy Filip. Czy nagła choroba ojca jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyła? Zygmunt Chajzer rutynowe badania wykonuje regularnie. W tym roku, gdy u jego przyjaciela wykryto nowotwór jelita grubego, po raz pierwszy zrobił również kolonoskopię. Był w świetnej formie, nic mu nie dolegało, więc wizytę u urologa pominął. Filip wiercił mi dziurę w brzuchu, aż wreszcie umówił mnie na wizytę do swojego przyjaciela, doktora Stefana Czarnieckiego. Musiałem pójść, bo wiedziałem, że nie odpuści –...

Zygmunt Chajzer w koszuli
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Są nowe informacje o stanie zdrowia Zygmunta Chajzera. Filip Chajzer dostał wiadomość ze szpitala
Kiedy Zygmunt Chajzer wyjdzie ze szpitala? Pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia uwielbianego dziennikarza.

W czwartek Zygmunt Chajzer przeszedł bardzo poważną operację. Tego samego dnia w mediach społecznościowych jego syna pojawił się apel do fanów, w którym prosił o trzymanie kciuków za swojego tatę. Niestety, z powodu jego stanu zdrowia rodzina nie mogła wspólnie świętować urodzin Filipa Chajzera . Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek - pisał Filip Chajzer.  Teraz przekazano najnowsze informacje o stanie zdrowia Zygmunta Chajzera. Kiedy wyjdzie ze szpitala? Uwielbiany dziennikarz zamieścił w mediach społecznościowych nowy wpis. Jak się okazuje, zaraz po operacji Filip Chajzer dostał bardzo ważną wiadomość.  Zobacz także:   Filip Chajzer martwi się o ojca i apeluje do fanów. Zygmunt Chjazer trafił do szpitala Zygmunt Chajzer w szpitalu. Wiadomo, co ze stanem jego zdrowia Filip Chajzer przekazał informacje o stanie zdrowia swojego taty. Jak się okazuje, Zygmunt Chajzer jest już po operacji. Prezenter dostał bardzo ważną wiadomość, którą postanowił podzielić się z fanami.  Świetny szpital, lekarze, pielęgniarki, cała obsługa, no pacjent zadowolony. Rachu-ciachu i po strachu! - napisał w wiadomości do syna Zygmunt Chajzer. Uwielbiany dziennikarz załączył również zdjęcie ze szpitalnego łóżka, w którym leży z wielkim uśmiechem na twarzy. W mediach społecznościowych przekazał również świetną nowinę swoim fanom. Wiadomo, kiedy wyjdzie ze szpitala! Co więcej, już doskonale wie, co zrobi, kiedy wróci do domu.  Kochani! Wszystko jest Ok,...

Filip Chajzer martwi się o ojca
EastNews
Newsy
Filip Chajzer martwi się o ojca i apeluje do fanów. Zygmunt Chjazer trafił do szpitala
Co dzieje się z Zygmuntem Chajzerem? W mediach społecznościowych Filipa Chajzera pojawił się niepokojący wpis. Znany prezenter zaapelował do fanów. Stan zdrowia jego ojca jest bardzo poważny.

Filip Chajzer właśnie zaapelował do fanów. Niestety, choć jutro obchodzi swoje urodziny, nie ma powodów do świętowania. Znany prezenter opublikował w swoich mediach społecznościowych poruszający wpis. Okazuje się, że jego ojciec czeka na operację w szpitalu. Niestety, stan zdrowia Zygmunta Chajzera jest bardzo poważny. Jak przyznał Filip Chajzer, wszystko zaczęło się dwa miesiące temu, chwilę później skutki mogłyby okazać się tragiczne.  Zobacz także:   Za co Filip Chajzer ceni swojego tatę Zygmunta? Zygmunt Chajzer czeka na poważną operację. Filip Chajzer apeluje do fanów Choć publikowane wcześniej w mediach społecznościowych posty i zdjęcia przez Filipa Chajzera, jak i samego Zygmunta Chajzera na nic nie wskazywały, okazuje się, że uwielbiany dziennikarz ma problemy ze zdrowiem i już dziś przejdzie poważną operację. Jak podkreślił Filip Chajzer, to już ostatni dzwonek. Drodzy. Ci którzy śledzą mojego Fb i I Insta wiedzą jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzer's jesteśmy bardzo rodzinni. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach. Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Dziś ma poważną operację - przekazał prezenter.  Jak wyznał w poruszającym wpisie Filip Chajzer, postawiona przez lekarzy diagnoza nie pozostawiała żadnych wątpliwości. Gwiazdor TVN zaapelował do swoich fanów o wsparcie dla swojego ojca, a także o dbanie o zdrowie najbliższych.  Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie. Ten post ma bardzo ważne przesłanie. Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner