Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer
East News
Newsy

Filip Chajzer uratował zdrowie ojcu! Jak po usunięciu guza czuje się Zygmunt Chajzer? Opowiedział o tym, co trudne... 

Filip Chajzer uratował zdrowie ojcu! Jak po usunięciu guza czuje się Zygmunt Chajzer? Opowiedział o tym, co trudne... 

Kochani! Jestem już w domu. Jeszcze raz ogromne dzięki za wsparcie, życzenia zdrowia i dobre fale serdeczności. Operacja nerki poszła dobrze…”, napisał na Instagramie Zygmunt Chajzer, który pod koniec listopada miał operację usunięcia guza.

Choć pełna rekonwalescencja potrwa jeszcze minimum pół roku, to prezenter czuje się coraz lepiej.

Wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Powoli odstawiam leki przeciwbólowe i staram się jak najwięcej wypoczywać, a nie ukrywam, przy moim zamiłowaniu do ruchu jest to trudne – opowiada „Party” Zygmunt Chajzer.

Ale musi minąć kilka dni, zanim dziennikarz z pełnym spokojem będzie mógł wracać do formy.

Czekam jeszcze na wyniki badań histopatologicznych, bo nie wiemy, jaki rodzaj guza został usunięty. Wierzę, że wszystko będzie dobrze

– mówi i nie kryje wdzięczności.

To wszystko zasługa Filipa, który nie odpuścił i zapisał mnie na kompleksowe badanie urologiczne. Synu, dzięki ci za to! – dodaje Zygmunt.

Sam Filip Chajzer nie czuje się bohaterem.

Dbanie o bliskich, w tym o ojca, to mój obowiązek. Starego kocham całym sercem i chcę się nim cieszyć jak najdłużej – tłumaczy Filip.

Czy nagła choroba ojca jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyła? Zygmunt Chajzer rutynowe badania wykonuje regularnie. W tym roku, gdy u jego przyjaciela wykryto nowotwór jelita grubego, po raz pierwszy zrobił również kolonoskopię.

Byłem w świetnej formie, nic mi nie dolegało, więc wizytę u urologa pominąłem. Filip wiercił mi dziurę w brzuchu, aż wreszcie umówił mnie na wizytę do swojego przyjaciela, doktora Stefana Czarnieckiego. Musiałem pójść, bo wiedziałem, że nie odpuści

– wspomina Zygmunt i śmieje się, że upór syn odziedziczył właśnie po nim. Podobnie jak… pracoholizm.

Poza tym jesteśmy jak ogień i woda – precyzuje Filip.

Ojciec zawsze był stateczny i poważny, syn – przebojowy, wszędzie go było pełno. Chajzerowie przyznają, że silną przyjacielską relację nawiązali, dopiero gdy Filip był już dorosłym mężczyzną. Powód? W dzieciństwie ojca niemal zupełnie nie było w domu. Do pracy w telewizji i radiu wychodził rano i wracał późnym popołudniem lub wieczorem, tak jak często Filip dzisiaj. Do tego Zygmunt był bardzo wymagający: w szkole trzeba było mieć dobre stopnie, na zajęciach dodatkowych, w tenisie i siatkówce – wyniki. Bo Zygmunt całe życie kochał sport i porządek. Wszystko miał poukładane i zaplanowane. A Filip?

Ja zawsze byłem taki, jaki byłem – śmieje się. – Do dziś jesteśmy z ojcem kompletnie różni, choć od czasu „Ameryka Expressu” ta nasza relacja jest zdecydowanie silniejsza – dodaje.

„Chajzersi”, jak rodzinę nazywa Filip, chętnie spędzają czas razem.

Jesteśmy bardzo rodzinni. Razem spędzamy święta, obchodzimy urodziny i celebrujemy niedzielne obiady, które trwają do późnych godzin wieczornych, bo nie możemy się nagadać– opowiada Filip.

Wówczas Zygmunt chętnie bawi się z wnukiem Aleksandrem. Wymyśla mu konkurencje sportowe, razem układają budowle z klocków Lego.

Moja żona trzyma w piwnicy komplet zabawek, żeby Aleks się nie nudził, gdy niespodziewanie do nas wpadnie– zdradza Chajzer senior.

Wie, że na Filipa może liczyć w każdej sytuacji.

Wspieramy się, pomagamy sobie i jesteśmy sobie potrzebni. W synu mam przyjaciela i mam nadzieję, że on we mnie też, bo tak powinna wyglądać relacja ojciec–syn – dodaje.

Zygmunt Chajzer reklamuje proszek w Boliwii? Czy oni tak na poważnie?!

Filip i Zygmunt Chajzer o Bożym Narodzeniu 

Filip codziennie dzwoni do ojca, by zapytać go o zdrowie. Obaj z niecierpliwością czekają na Boże Narodzenie, które zawsze spędzali w dużym gronie. W tym roku, przez koronawirusa, ich Wigilia będzie wyglądać inaczej.

Najcenniejsze, co możemy dostać na Gwiazdkę, to zdrowie – mówi Filip.

A Zygmunt dodaje:

Dla mnie najpiękniejszym prezentem będzie powrót do formy, bo marzę, by jak najszybciej wyjść na ukochane boisko do siatkówki plażowej.

Zobacz także: Filip Chajzer ocalił ojcu życie! "Synu, dzięki ci za to!", mówi Zygmunt Chajzer. Jak się czuje po usunięciu guza?

Filip Chajzer uratował życie ojcu. To dzięki niemu Zgymnut Chajzer poszedł do lekarza i mógł przejść operację usunięcia guza. 

Filip Chajzer martwi się o ojca
EastNews

Zygmunt Chajzer powoli wraca do zdrowia. Trzymamy kciuki na jak najszybszą rekonwalescencję.

Zygmunt Chajzer w koszuli
Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także
Zygmunt Chajzer w koszuli

Są nowe informacje o stanie zdrowia Zygmunta Chajzera. Filip Chajzer dostał wiadomość ze szpitala

Filip Chajzer martwi się o ojca

Filip Chajzer martwi się o ojca i apeluje do fanów. Zygmunt Chjazer trafił do szpitala

 

Zygmunt Chajzer w koszuli
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Filip Chajzer ocalił ojcu życie! "Synu, dzięki ci za to!", mówi Zygmunt Chajzer. Jak się czuje po usunięciu guza?
Filip Chajzer ocalił ojcu życie! Jak po usunięciu guza czuje się Zygmunt Chajzer?

Pod koniec listopada Zygmunt Chajzer trafił do szpitala! Okazało się, że dziennikarz ma guza na nerce i niezbędna była szybka interwencja chirurgiczna. Choć pełna rekonwalescencja Chajzera seniora potrwa jeszcze minimum pół roku, to prezenter czuje się coraz lepiej. W rozmowie z "Party" zdradził, jak wygląda jego powrót do pełni zdrowia. Wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Powoli odstawiam leki przeciwbólowe i staram się jak najwięcej wypoczywać, a nie ukrywam, przy moim zamiłowaniu do ruchu jest to trudne – zdradził „Party” Zygmunt Chajzer. Ale musi minąć kilka dni, zanim dziennikarz z pełnym spokojem będzie mógł wracać do formy. Powód? Okazuje się, że wciąż czeka na wynik badania histopatologicznego. Czekam jeszcze na wyniki badań histopatologicznych, bo nie wiemy, jaki rodzaj guza został usunięty. Wierzę, że wszystko będzie dobrze – mówi i nie kryje wdzięczności. – To wszystko zasługa Filipa, który nie odpuścił i zapisał mnie na kompleksowe badanie urologiczne. Synu, dzięki ci za to! – dodaje Zygmunt. Sam Filip Chajzer nie czuje się bohaterem. W rozmowie z "Party" podkreśla, że dbanie o ojca i bliskich to jego obowiązek. Starego kocham całym sercem i chcę się nim cieszyć jak najdłużej – tłumaczy Filip. Czy nagła choroba ojca jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyła? Zygmunt Chajzer rutynowe badania wykonuje regularnie. W tym roku, gdy u jego przyjaciela wykryto nowotwór jelita grubego, po raz pierwszy zrobił również kolonoskopię. Był w świetnej formie, nic mu nie dolegało, więc wizytę u urologa pominął. Filip wiercił mi dziurę w brzuchu, aż wreszcie umówił mnie na wizytę do swojego przyjaciela, doktora Stefana Czarnieckiego. Musiałem pójść, bo wiedziałem, że nie odpuści –...

Zygmunt Chajzer w koszuli
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Są nowe informacje o stanie zdrowia Zygmunta Chajzera. Filip Chajzer dostał wiadomość ze szpitala
Kiedy Zygmunt Chajzer wyjdzie ze szpitala? Pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia uwielbianego dziennikarza.

W czwartek Zygmunt Chajzer przeszedł bardzo poważną operację. Tego samego dnia w mediach społecznościowych jego syna pojawił się apel do fanów, w którym prosił o trzymanie kciuków za swojego tatę. Niestety, z powodu jego stanu zdrowia rodzina nie mogła wspólnie świętować urodzin Filipa Chajzera . Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek - pisał Filip Chajzer.  Teraz przekazano najnowsze informacje o stanie zdrowia Zygmunta Chajzera. Kiedy wyjdzie ze szpitala? Uwielbiany dziennikarz zamieścił w mediach społecznościowych nowy wpis. Jak się okazuje, zaraz po operacji Filip Chajzer dostał bardzo ważną wiadomość.  Zobacz także:   Filip Chajzer martwi się o ojca i apeluje do fanów. Zygmunt Chjazer trafił do szpitala Zygmunt Chajzer w szpitalu. Wiadomo, co ze stanem jego zdrowia Filip Chajzer przekazał informacje o stanie zdrowia swojego taty. Jak się okazuje, Zygmunt Chajzer jest już po operacji. Prezenter dostał bardzo ważną wiadomość, którą postanowił podzielić się z fanami.  Świetny szpital, lekarze, pielęgniarki, cała obsługa, no pacjent zadowolony. Rachu-ciachu i po strachu! - napisał w wiadomości do syna Zygmunt Chajzer. Uwielbiany dziennikarz załączył również zdjęcie ze szpitalnego łóżka, w którym leży z wielkim uśmiechem na twarzy. W mediach społecznościowych przekazał również świetną nowinę swoim fanom. Wiadomo, kiedy wyjdzie ze szpitala! Co więcej, już doskonale wie, co zrobi, kiedy wróci do domu.  Kochani! Wszystko jest Ok,...

Filip Chajzer pokazał zdjęcie z dzieciństwa
Newsy
Filip Chajzer pokazał zdjęcie z dzieciństwa... Słodkie! "Najlepszy oldskul świata"
Filip Chajzer pokazał zdjęcie z dzieciństwa... Słodkie! "Najlepszy oldskul świata"

Filip Chajzer pokazał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Dziennikarzowi towarzyszą na nim rodzice, co było główną przyczyną wstawienia fotografii na Facebooka. Chajzer żartował tym sposobem ze swojego znanego ojca, Zygmunta Chajzera   - a dokładniej z jego białych skarpet. Filip napisał zabawny komentarz w którym śmieje się z taty występującego dziś w reklamach proszków do prania. Najlepszy oldskul świata... Na oko 1986. Ojciec wizjoner. To się nazywa wierzyć w produkt. Nawet ten z przyszłości:) biała skara forever !:) - napisał dziennikarz. Fani Filipa Chajzera byli zachwyceni. Po godzinie post miał już ponad 9,5 tysiąca polubień. Nie zabrakło również zabawnych komentarzy. Ojciec jak ojciec ale matulaaaaaa... jakie rekawiczki!!!! I to ile lat przed Doda:):). Ps. Posiadam podobne zdjecia bo i my chyba podobny rocznik. i te morskie rajtki i fryzura na Limala biała skarpeta oł je je pepitka ponadczasowa . Piękni i młodzi.......tata skarpetki na wypasie a ty Filipku no poprostu model pierwsza klasa suuuuper. Mama z Dynastii, tata król biznesu biała skara i mokasyny oraz synek w eleganckich klasycznych rajtuzkach z jednym paskiem z przodu i dwoma z tyłu . Zobaczcie zdjęcie, które wywołało tyle emocji i wspomnień ;)   Zobacz także: Filip Chajzer pokazał siostrę! To piękna blondynka   Filip Chajzer pochwalił się zdjęciem z dzieciństwa.   Filip Chajzer pokazał zdjęcie ojca z młodości.   Zygmunt Chajzer dziś.

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik