Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Czułości Górala i Kaczyńskiej przed naszą kamerą. Mateusz złożył poważną deklarację

To nie jest łatwa miłość

Kilka tygodni temu fanki popularnego Górala z Top Model miały powód do smutku - przystojniak związał się bowiem ze śliczną dziewczyną i to z nie byle kim, bo zwyciężczynią drugiej edycji show, Olgą Kaczyńską. Para szybko zamieszkała razem i udowodniła, że myśli o swojej relacji bardzo poważnie. Przypomnijmy: Kaczyńska przedstawiła Górala rodzicom. Pokazała ich wspólne zdjęcie

Mateusz pojawił się w poniedziałek w wielkim finale programu, gdzie wraz z innymi uczestnikami wziął udział w trzech pokazach mody. Kibicowała mu oczywiście ukochana, a nam udało się porozmawiać z zakochanymi. Olga wyznała w rozmowie z AfterParty.pl, że jest dumna ze swojego chłopaka i oboje myślą o wspólnym wyjeździe, podczas którego mogliby pracować w modelingu. Góral zadeklarował nawet, że jeśli to nie wypali, jest w stanie zrezygnować ze swojej pracy, aby być razem z Kaczyńską.


Kaczyńska: Nie wiem, czy potrafię być obiektywna, bo jak się jest zakochanym to chyba o to trudno, ale bardzo mu kibicowałam i jestem w stu procentach dumna. Mam nadzieję, że teraz uda nam się razem gdzieś wyjeżdżać, bo jesteśmy na jednym poziomie. Do stycznia jesteśmy na wstrzymaniu i pracujemy nad ciałami, nad tym, żeby wymyślić jakiś porządny wyjazd i fajnie by było, gdyby udało się razem, bo na razie nie wyobrażamy sobie, aby działać osobno.


Góral: Ja bym nie wytrzymał. I albo ja bym rzucił swoją pracę albo... miałem powiedzieć, że ty swoją, ale już wiem jak to wygląda - jednostronne posiedzenie.


Para planuje też wspólny sylwester, a jeśli chodzi o Boże Narodzenie to jest jeszcze kilka znaków zapytania.


Jeszcze nie wiemy co ze świętami, bo tak wszystko szybko się dzieje, więc trudno cokolwiek planować. Zobaczymy - sylwester na pewno w górach - zdradza Olga, choć po tym, jak do rozmowy włączył się jej ukochany ustalili szybko, że święta spędzą we Wrocławiu.


Zapytaliśmy też o małą aferę z Mateuszem Magą, który poskarżył się w jednym z wywiadów, że miał mieszkać razem z Jarzębiakiem, ale ostatecznie się na nim zawiódł. Zobacz: Góral oszukał Magę? Mateusz zdradził dlaczego nie zamieszkali razem w stolicy


Nie mogliśmy się dogadać, cały czas jakieś inne, lepsze opcje mieszkania się znajdowały i w końcu było tak, że mój przyjazd do Warszawy już przeciągał się dwa tygodnie, chcieliśmy się już zobaczyć z Olgą i... tak wyszło, że zamieszkaliśmy razem - tłumaczy Góral.


Kibicujecie im? Nie da się ukryć, że razem prezentują się niezwykle uroczo.

Zobacz: Pierwszy trudny wybór przed Góralem i Kaczyńską: "Nie będzie łatwo, ale..."

Olga Kaczyńska i Góral są razem

 

Pierwsza sesja zdjęciowa Olgi i Górala:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner