Party Stories
Związek Górala i Olgi Kaczyńskiej
Facebook
Newsy

Kaczyńska przedstawiła Górala rodzicom. Pokazała ich wspólne zdjęcie

Mateusz poznał rodzinę Olgi

Informacja o związku Mateusza Jarzębiaka i Olgi Kaczyńskiej pojawiła się nagle i niespodziewanie. Okazuje się jednak, że to zwyciężczyni drugiej edycji Top Model wyszła z inicjatywą po tym, jak popularny Góral wpadł jej w oko. Aspirujący model opowiedział nieco o ich uczuciu w Dzień Dobry TVN, podczas gdy ukochana uważnie go obserwowała. Przypomnijmy: "Poznaliśmy się przez Facebooka i tak jakoś wyszło"

Wszystko jednak wskazuje, że zakochani bardzo poważnie traktują swój związek, o czym świadczy nie tylko wizyta w popularnej telewizji. Para zdecydowała się też na kolejny krok i to bardzo znaczący. Kaczyńska zabrała bowiem Górala na spotkanie z jej rodzicami, a fotką z, jak to sama określiła, "wieczorku zapoznawczego" pochwaliła się na Instagramie. Trzeba przyznać, że jak na nieco ponad miesiąc znajomości, idzie im to bardzo sprawnie - aż miło popatrzeć.

Mają szansę na medialną karierę jako para?

Zobacz: Góral oszukał Magę? Mateusz zdradził dlaczego nie zamieszkali razem w stolicy


Związek Górala i Olgi Kaczyńskiej
Mateusz Jarzębiak i Olga Kaczyńska w rodzinnych stronach modela:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mateusz Jarzębiak z Top Model doceniony za granicą
ONS
Newsy
Mateusz Jarzębiak z Top Model wyjeżdza za granicę. Jego kariera nabiera tempa
Pochwalił się też nowym ciałem

Mateusz Jarzębiak wzbudzał ogromne emocje w programie "top Model". Niestety, ulubieniec Joanny Krupy pożegnał się z show tuż przed finałem. Góral robił jednak wszystko, żeby o nim nie zapomniano. Wziął się ostro do pracy. Wystąpił w kampanii reklamowej jednej z obuwniczych firm i pojawiał się na pokazach mody. O modelu zrobiło się również głośno dzięki związkowi z Olgą Kaczyńska . Para od samego początku chętnie mówiła o swojej miłości, co nie wszystkim się podobało. Zobacz: Góral i Kaczyńska manifestują swoją miłość na portalach. Rusin: Po co wam to? Jarzębiak, któremu jury Top Model zarzucało, że nie ma figury modela, kilka miesięcy temu zaczął trenować na siłowni. Efektami ciężkiej pracy pochwalił się na Instagramie, gdzie wstawił zdjęcie bez koszulki. Góral pokazał wyrzeźbioną i sportową sylwetkę . Okazuje się, że efekty ciężkiej pracy chłopaka Kaczyńskiej doceniono także za granicą. Jak donosi jastrzabpost.pl Mateusz Jarzębiak dostał propozycję pracy w Stambule. Czy pojedzie z nim ukochana? - Na razie Góral będzie sam pracował w kilku projektach. Kontrakt podpisał na pół roku, ale będzie odwiedzał Olgę, a ona jego . Oboje walczą też o wspólną pracę w modelingu za granicą- mówi serwisowi osoba z otoczenia modela. Olga Kaczyńska z pewnością jest dumna ze swojego chłopaka. Zobacz jak po kilku miesiącach ćwiczeń wygląda Mateusz  Jarzębiak. Zobacz na Polki.pl: Olga Kaczyńska wygrała II edycję Top Model   Przystojny Góral z Top Model gwiazdą na wybiegu:

Góral i Olga Kaczyńska prawie zaręczeni
Instagram
Newsy
Góral pokazał zdjęcie z zaręczyn z Olgą. Trochę złamali tradycję
Zamiast pierścionków...

Związek Olgi Kaczyńskiej i Mateusza Jarzębiaka , czyli Górala z ostatniej edycji Top Model, szybko zamienił się w naprawdę coś poważnego. W zaledwie kilka miesięcy para myśli już o ślubie, na który mają już ciekawy pomysł. Przypomnijmy: Góral i Kaczyńska szykują się do ślubu! Pochwalili się szczegółami w "Party" Zanim jednak dojdzie do góralskiego wesela, według tradycji niezbędne są zaręczyny. Mateusz na Facebooku podzielił się zdjęciem z Olgą, które podpisał "prawie narzeczeństwo". Dlaczego prawie? Zamiast klasycznych pierścionków para wybrała identyczne bransoletki, symbolizujące ich miłość. Na prawdziwe zaręczyny chyba trzeba będzie nam poczekać, ale znając zapał Górala na pewno nie będzie to długi okres. Nie raz przecież udowodnił już, że potrafi walczyć o Olgę jak prawdziwy lew. Ładna para? Zobacz: Góral obraził fankę Kaczyńskiej na Instagramie. Olga musiała zareagować Olga Kaczyńska i Góral na pierwszej wspólnej imprezie:

Góral sprząta mieszkanie
ONS
Newsy
Olga Kaczyńska pokazała jak wychowała sobie Górala: "Książe na kolanach"
Modelka pokazała zdjęcie z nowego mieszkania

Związek Górala i Olgi Kaczyńskiej z Top Model przeszedł w bardzo poważną fazę. Para postanowiła wspólnie wynająć nowe mieszkanie. Zdjęciem ze skromnego wnętrza i parapetówką ze znajomymi modelka podzieliła się na swoim Instagramie. Przypomnijmy:  Góral i Olga Kaczyńska mają nowe mieszkanie. Pokazali zdjęcie wnętrza O nowe lokum, jak wiadomo, trzeba zadbać. Należy zacząć więc od sprzątania, a ten obowiązek spadł na Mateusza. Kaczyńska jest zachwycona Jarzębiakiem, który na kolanach sprzątał podłogę. Modelka zaznaczyła, że chciała wychować sobie Górala, ale już nie musi, bo okazał się ideałem. Zapewnia jednak, że o "nowe gniazdko dbają razem". Być może skorzystała więc z chwili przerwy i upamiętniła moment, kiedy to Mateusz przejął wszelkie obowiązki. "Książę na kolanach" - wymarzony obrazek każdej kobiety? Na pewno o takim chłopaku marzy niejedna księżniczka... Olga i Mateusz na pierwszej imprezie:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner