Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Alicja Bachleda zabrania mówić o nowym związku
ONS
Newsy

Bachleda jest wkurzona. Znajomi wygadali tajemnicę jej związku z miliaderem

Zdradzili bardzo intymne fakty

Odkąd Alicja Bachleda-Curuś powróciła na stałe do Polski, coraz częściej pojawia się w mediach. Gazety korzystają z okazji, że aktorka zdecydowała się wrócić i chcą dowiedzieć się o kulisach jej związku z aktorem Colinem Farrellem. Również Kuba Wojewódzki, zapraszając do studia młodą gwiazdę, nie mógł odmówić sobie przyjemności porozmawiania o kulisach romansu z jednym z największych przystojniaków w Hollywood. Niestety Bachleda-Curuś skutecznie unika tematów dotyczących ojca jej syna. Przypomnijmy: Bachleda-Curuś odpowiada na zarzuty mediów. Jak wyglądał jej związek z Colinem?

Po rozstaniu z Colinem, Alicja długo nie mogła znaleźć pocieszenia w ramionach innego mężczyzny. Co prawda rozpisywano się o jej rzekomym związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką, ale ostatnie doniesienia wskazuję, że jej serce jest zajęte przez innego mężczyznę. Niedawno paparazzi przyłapali aktorkę na czułościach z milionerem Piotrem Starakiem. Specjalnie dla swojej ukochanej, Piotr wyjechał na kilka dni do Los Angeles, a gdy ona przyleciała do Polski, zdecydowali się na wspólną majówkę w domu Staraka w Giżycku.
 

Byli tam przyjaciele Piotra. Para nie kryła uczuć, ale wszyscy dostali zakaz mówienia o ich związku. - zdradza znajoma aktorki w nowym numerze "Party"
 

Rodzice milionera nie ukrywają swojego zachwytu nad nową partnerką syna, którą znają od kilkunastu lat. Uważają, że jest dla niego doskonałą partią i dużo bardziej pasuje do niego, niż jego poprzednia narzeczona - Natalia Klimas. 
 

Są zachwyceni! Znają Alicję od lat i uważają, że bardziej pasuje do ich syna niż jego poprzednia dziewczyna, Natalia Klimas - zdradza ich znajomy.
 

Wszystko wskazuje więc na to, że szykuje nam się romans roku. Ciekawe jaki będzie jego finał. Będziecie śledzić rozwój tej miłości?

Zobacz: Bachleda-Curuś przyłapana na randce z milionerem. Nie chciała, by ktoś ją widział 

Były partner Bachledy-Curuś na spacerze z synem:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Bachleda-Curuś uległa Kubie po 10 latach. Nie mogło zabraknąć tematu Farrella
O czym jeszcze rozmawiali?

Alicja Bachleda-Curuś  jako jedna z nielicznych aktorek z Polski, próbowała odnieść sukces w Stanach, niestety bez większego sukcesu. Co prawda udało jej się zagrać kilka ról, ale z pewnością nie było to coś na co liczyła. Może za to pochwalić się romansem z jednym z najpopularniejszych aktorów w Hollywood, Colinem Farrellem z którym ma syna. Po powrocie do kraju przypisywano jej romans z Sebastianem Karpielem-Bułecką , ale prawdopodobnie jest to już przeszłość, ponieważ niedawno przyłapano ją w towarzystwie milionera.  Przypomnijmy: Alicja Bachleda-Curuś znów zakochana? Przyłapano ją na randce z milionerem   Aktorka pojawiła się dziś w programie Kuby Wojewódzkiego - jak twierdzi sam prowadzący - po 10 latach namowy. Rozmowa była wręcz przyjacielska, ponieważ oboje dobrze się znają i mają wiele wspólnych wspomnieć. Kuba za wszelką cenę chciał wyciągnąć z Alicji informację jak wygląda jej sytuacja finansowa, ale ona skutecznie omijała ten temat. Odniosła się za to sytuacji o której rozpisuje się kolorowa prasa, która twierdzi, że stawki, których żąda od producentów są zbyt wysokie na polskie realia.   Nie dochodzi do negocjacji, więc nie może być o tym mowy. Dostaję propozycje, ale nie zawsze mogą dojść do skutku - powiedziała stanowczo   Oczywiście nie mogło również zabraknąć tematu Colina. Kuba chciał dowiedzieć się od swojego gościa, czy faktycznie znajomość ze znanym aktorem pomogła jej w karierze i czy kiedy była z nim w związku, miała więcej propozycji. Ponownie jak w przypadku pieniędzy - tutaj również Bachleda udzieliła wymijającej odpowiedzi.   Kuba: Czy jak byłaś z Colinem to miałaś więcej propozycji? Alicja: Nie chciałabym poruszać tematu czy związek z Collinem pomógł mi w karierze, powiem tyle - absolutnie nie. To nie jest tak, że jeżeli zna się osobę...

Alicja Bachleda Curuś z nowym chłopakiem
ONS
Newsy
Bachleda-Curuś znowu zakochana? Przyłapano ją na randce z milionerem
Relacja z Karpielem-Bułecką to przeszłość

Alicja Bachleda-Curuś od ponad dziesięciu lat mieszka w Stanach, gdzie próbuje swoich sił jako aktorka. Udało jej się co prawda zagrać kilka ról, ale nie były to osiągnięcia na które liczyła. To właśnie mieszkając za Oceanem, Alicja poznała znanego aktora Collina Farrella z którym ma syna. Para przez długi czas była na pierwszych stronach gazet nie tylko w Polsce. Związek nie przetrwał jednak, ale mimo to aktorka wciąż miło go wspomina. Przypomnijmy: Bachleda o związku z Farrellem: To była niezwykła miłość Po powrocie do kraju, swój wolny czas Bachleda-Curuś spędza z innym milionerem - Piotrem Starakiem . To właśnie on do niedawna był związany z Natalią Klimas , również aktorką próbującą szczęścia w Hollywood. Jak podaje "Fakt", paparazzi przyłapali Alicję i Piotra w okolicach jednego z warszawskich klubów. Oboje nie szczędzili sobie czułości i dopiero kiedy zauważyli fotografów, odsunęli się na bezpieczną odległość. Wygląda na to, że związek gwiazdy i Sebastiana Karpiela-Bułecki o którym tyle się mówiło, przeszedł już do historii.  Pasują do siebie? Zobacz: Koniec romansu Klimas z milionerem. O co poszło?   Colin Farrell z synem na spacerze:

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrel
EastNews
Newsy
Stara miłość nie rdzewieje? Alicja Bachleda ruszyła na pomoc byłemu!
Stara miłość nie rdzewieje? Alicja Bachleda ruszyła na pomoc byłemu!

Choć ich drogi rozeszły się już wiele lat temu, wciąż sporo ich łączy. Colin Farrell to jeden z najważniejszych mężczyzn w życiu pięknej aktorki. To właśnie on jest ojcem dziecka Alicji Bachledy-Curuś, Henry'ego Tadeusza. Aktorska para utrzymuje przyjacielskie relacje nie tylko ze względu na synka. Oboje darzą się szacunkiem i sprawiedliwie dzielą się opieką nad Heniem.   Zobacz: Mama Alicji Bachledy-Curuś zdradziła, jakie są teraz relacje jej córki z Colinem Farrellem! "On nadal bywa w Polsce"   Colin Farrel na skraju załamania Ostatnie kłopoty Colina Farrella zmartwiły Alicję Bachledę-Curuś. Przypomnijmy, że hollywoodzki gwiazdor dobrowolnie zgłosił się do najsłynniejszego ośrodka odwykowego w USA. Colin Farrell poczuł, że jest na skraju załamania. Podobno niewiele brakowało, aby znowu sięgnął po alkohol i narkotyki! Według doniesień zagranicznej prasy, Colin Farrell zdał sobie sprawę z tego, że jego kariera powoli dobiega końca. Kiedyś aktor mógł przebierać w ciekawych ofertach pracy, teraz jego miejsce zastąpili młodsi gwiazdorzy. To mocno wpłynęło na jego kondycję psychiczną.   Zobacz także: Colin Farrell trafił na odwyk! "Czuje, że może wrócić do nałogu"!   Alicja Bachleda-Curuś stanęła przed trudnym wyborem. Aktorka musiała zdecydować, co powiedzieć małemu Henrykowi, który zaczął dociekać, dlaczego tata rzadziej go odwiedza. "Dobry Tydzień" donosi, że Alicja Bachleda-Curuś nie chciała okłamywać syna. Powiedziała mu, że tata jest chory i  musiał wyjechać, żeby się leczyć. Podobno aktorka aktywnie wspiera też byłego ukochanego i kibicuje mu z całych sił. Colin jest jedną z najważniejszych osób w jej życiu. Jest ojcem jej syna i zawsze będą przez to sobie bliscy. Zrobi wszystko, by pomóc mu zmierzyć się z demonami przeszłości - zdradza źródło "Dobrego Tygodnia". Ciekawe,...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner