Zuzanna Kołodziejczyk chudnie w oczach
AKPA/Instagram

Zuza coraz szczuplejsza. Fani są przerażeni

Zuzanna Kołodziejczyk chudnie w oczach
AKPA/Instagram

Zuzanna Kołodziejczyk po wygranej w trzeciej edycji "Top Model" od razu zabrała się do ciężkiej pracy. Kariera modelki powoli nabiera rozpędu. Uczestniczkę show mogliśmy oglądać już w kilku ważnych pokazach mody, a na swój Instagram regularnie wrzuca fotki zza kulis kolejnych sesji. Zobacz: Bez Zuzy nie ma pokazu! Tak wyglądała u Baczyńskiej

Przypomnijmy, że po zwycięstwie na Zuzę polała się fala krytyki. Według Marceli Leszczak, Anji Rubik czy samego Kuby Wojewódzkiego Kołodziejczyk ma małe szanse na zrobienie spektakularnej kariery. Wszystko przez wzrost i proporcje ciała, które odbiegają od kanonów piękna wybiegowych modelek.

Fani Zuzy na Facebooku zauważyli, że w ciągu ostatnich tygodni modelka bardzo schudła. Można to zaobserwować porównując dodane przez nią zdjęcia z ostatnich kilku dni z tymi z początków programu. Na najnowszej fotce zrobionej za kulisami nowej sesji Kołodziejczyk ma wychudzone, szpakowate ramiona, a także wyraźniej zarysowane kości policzkowe.

Takie zdjęcia nie spodobały się fanom, którzy natychmiast zaczęli wypominać Zuzie w komentarzach pod zdjęciem, że jest za chuda.

Przypomnijmy, że jeszcze w trakcie trwania programu Zuza miała większe biodra, przez co czasami nie mieściła się w niektóre kreacje. Czyżby Kołodziejczyk wzięła sobie wszystkie uwagi do serca i postanowiła udowodnić wszystkim, że w pełni nadaje się na modelkę?

Zobacz: Zuza do Marceli: Udowodnię jej, że zasłużyłam na wygraną

Pierwsza poważna kampania reklamowa Zuzy:

Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14