Temat stanu zdrowia Bruce'a Willisa powraca do mediów regularnie, niestety, za każdym razem oznacza to kolejne, niepokojące informacje. Tym razem nie jest inaczej, a głos zabrała jego żona. Emma Heming Willis mówi wprost: "Nie ma leku".

Reklama

Żona Bruce'a Willisa przekazuje smutne wieści

W ubiegłym roku dowiedzieliśmy się, że legenda kina kończy swoją karierę. Bruce Willis musiał wycofać się z życia zawodowego, ponieważ zdiagnozowano u niego demencję. Od tego momentu co jakiś czas w sieci pojawiają się kolejne informacje o jego stanie zdrowia, ale niestety, zawsze jeszcze bardziej przygnębiające.

Instagram@emmahemingwillis

Zobacz także: Bruce Willis jest nieuleczalnie chory: "Choć bolesne, ulgą jest postawienie jasnej diagnozy"

Kilka miesięcy temu rodzina aktora miała w końcu powód do radości, ponieważ Bruce Willis i Demi Moore zostali dziadkami! Niestety, już teraz jego żona przekazała kolejne fatalne wieści. Emma Heming Willis opublikowała na Instagramie post, próbując zwiększyć świadomość ludzi nt. demencji czołowo-skroniowej, z którą zmaga się Bruce.

Jednocześnie podkreśliła, że na ten moment nie ma żadnego leku, który mógłby pomóc wyleczyć chorobę.

Zobacz także

FTD to skrót od demencji czołowo-skroniowej lub zwyrodnienia. Choroba ta wpływa na przednie i skroniowe płaty mózgu. Obecnie nie ma leku ani jakiegokolwiek innego sposobu na jej leczenie. Jest to jeden z wielu powodów, dla których podnoszenie świadomości na temat FTD jest tak istotne - napisała.

Zobacz także: Dramatyczne doniesienia na temat stanu zdrowia Bruce'a Willisa: "Bardzo trudny okres"

Wiosną tego roku żona aktora opowiedziała również o tym, jak ona radzi sobie z chorobą męża. Od momentu diagnozy i postępujących problemów zdrowotnych, stała się dla Bruce'a największym oparciem. Nie ukrywa jednak, że jest to dla niej bardzo obciążające.

Często dostaję wiadomości z pytaniami, jak sobie radzę w tej trudnej sytuacji. Po prostu... nie mam wyboru. Chciałabym go mieć, tym bardziej, że wychowuje dwójkę dzieci. Czasem w życiu przychodzi taki moment, że po prostu musimy dać radę. Ale codziennie czuję smutek i rozpacz - wyznała w dniu jego urodzin.

Instagram@emmahemingwillis
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama