Wiadomość o zakończeniu kariery Bruce'a Willisa zszokowała media na całym świecie. Rodzina ikony amerykańskiego kina akcji przekazała, że gwiazdor zmaga się z afazją. Zaburzenia mowy sprawiły, że aktor nie jest już w stanie pracować na planie. Już wcześniej pojawiały się informacje, że artysta ma trudności w zapamiętywaniu dialogów. Niestety, jego stan się pogarsza, co niedawno potwierdził przyjaciel legendy, Sylvester Stallone. Odtwórca roli Rocky'ego Balboy zdradził, że Bruce Willis większość czasu spędza samotnie i źle znosi trudną sytuację.

Reklama

Bruce Willis "przebywa w odosobnieniu". Sylvester Stallone podzielił się poruszającym wyznaniem

Jeszcze niedawno Bruce Willis za dzień zdjęciowy brał dwa miliony dolarów. Dzisiaj telefon aktora milczy. Gwiazdor znany z takich filmów jak "Szklana pułapka" i "12 małp" z powodu afazji nie jest już w stanie przyjmować kolejnych zleceń, choć w 2023 roku zobaczymy jeszcze jedną produkcję z jego udziałem.

Zobacz także: Nergal przebrany za Buce'a Willisa kpi z choroby aktora. Fani w szoku

Backgrid/East News

Niedawno do mediów trafiły doniesienia o aktualnym stanie zdrowia Bruce'a Willisa. Wiarygodne informacje przekazał na łamach "Hollywood Reporter" przyjaciel artysty, Sylvester Stallone. Ujawnił, że widok aktora napełnia go smutkiem.

Bruce przechodzi przez bardzo, bardzo trudny okres. Dlatego przebywa w odosobnieniu. Niemożność rozmawiania z nim mnie dosłownie zabija. To strasznie smutne — powiedział Stallone.

East News

Zobacz także: Matthew Perry z "Przyjaciół" opowiedział o uzależnieniach. Wylądował na odwyku 15 razy

Zobacz także

Nad Brucem Willisem czuwa jego żona, Emma Heming. To ona za pośrednictwem mediów społecznościowych wyznała, że jej mąż jest zmuszony do porzucenia aktorstwa.

Czym jest afazja, na którą choruje Bruce Willis?

Afazja to zaburzenie mowy, utrata zdolności językowych na skutek uszkodzenia mózgu. Jest dość popularnym schorzeniem, w samych Stanach Zjednoczonych cierpi na nią około miliona ludzi.

Reklama

Więcej na ten temat - tutaj.

Instagram @dobledebruce
Instagram @dobledebruce
Reklama
Reklama
Reklama