Słynne dzieci aktorów

Znane dzieci gwiazd światowego kina - oni poszli śladami rodziców! ZDJĘCIA

Słynne dzieci aktorów

Dzieci słynnych zagranicznych gwiazd idą w ich ślady! Wystarczy wspomnieć m.in. o Dakocie Johnson, która jest córką Melanie Griffith i Dona Johnsona. O Dakocie wciąż jest głośno, zwłaszcza, że film "Ciemniejsza strona Greya" jest wielkim hitem!

 

Zobacz: WOW! Do sieci wyciekł pierwszy ZWIASTUN "Nowego oblicza Greya"! Ana i Christian biorą ślub! Mamy WIDEO

 

Wielką karierę robi również Jaden Smith - syn Willa Smitha. Choć ma dopiero 18 lat, ma już na koncie kilka świetnych ról (m.in. W pogoni za szczęściem) oraz kilka prestiżowych nagród! 

 

Z kolei Rumer Willis - córka Demi Moore oraz Bruce’a Willisa - ciężko pracuje na własne nazwisko i świetnie się jej to udaje. 28-letnia gwiazda ma na koncie ponad 25 ról filmowych i serialowych. O niej będzie głośno! 

 

Wielką karierę robi również nieziemsko przystojny Scott Eastwood, syn legendarnego Clinta Eastwooda. 30-letni aktor również zagrał w ponad 25 filmach i serialach. Scott ma setki tysięcy fanów na całym świecie, którzy cenią nie tylko jego talent aktorski, ale i to, jak świetnie wygląda. Niedawno wziął udział w kampanii reklamowej siódmej generacji BMW serii 5. BMW serii 5 to najpopularniejsza na świecie biznesowa limuzyna klasy premium, który łączy sportowy charakter z elegancją. Model to także lider swojego segmentu na polskim rynku. Niezachwiane dążenie do raz obranego celu, ambicja i wytrwałość to cechy właśnie nowoczesnego biznesowego atlety.

 

Zobacz: Nieziemsko przystojny Scott Eastwood na premierze filmu "Najdłuższa podróż"

 

Scott Eastwood z reklamie BMW

 

Scott Eastwood z reklamie BMW

 

Scott Eastwood z reklamie BMW

Scott Eastwood z reklamie BMW

 

Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04