Taniec z Gwiazdami
East News

Znamy kolejnego uczestnika "Tańca z Gwiazdami"! To popularna modelka

Taniec z Gwiazdami
East News

Kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami" zbliża się coraz większymi krokami. Nie jest już żadną tajemnicą, że wśród uczestników zobaczymy m.in. Basię Kurdej-Szatan z mężem, Monikę Miller, Akopa Szostaka czy Magdę Beredę. Do tego niedawno ujawniono, że na parkiecie zatańczy także Joanna Lazer, którą fani zespołu "Red Lips" znają jako "Rudą". Teraz z kolei do grona uczestników dołączyła... znana modelka! Przeczytajcie więcej poniżej.

Modelka w "Tańcu z Gwiazdami"

Jak się okazuje, w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy gwiazdę wybiegów. Mowa o Sandrze Kubickiej, która występowała m.in. na pokazach Victoria's Secret. Sandra od lat robi karierę na wybiegu i współpracuje z największymi światowej sławy markami. 

Oto nasza kolejna uczestniczka! Sandra Kubicka💃🏼 Światowej sławy modelka. Dziewczyna z Łodzi, która mieszka w USA, ale na kolejne miesiące dom Miami zamienia na parkiet taneczny w Warszawie💥  - czytamy na profilu "Tańca z Gwiazdami" na Instagramie.

 

Sama modelka tak napisała o swoim udziale w show:

TANIEC Z GWIAZDAMI !!! ⭐️💃🏼 Kochani trzymaliśmy to jako sekret już długi czas! Mam nadzieje ze niespodzianka sie udała! Jestem mega podekscytowana ta nowa przygoda!!!!! Mam nadzieje ze mam w Was wsparcie i będziecie oddawać głosy! 💃🏼 Startujemy już we wrześniu a teraz czas na sesje 

Kim jest Sandra Kubicka? 

Sandra Kubicka podbija światowe wybiegi już od lat! W 2008 roku zamieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie do dziś robi karierę. Już w wieku 13 lat zaczęła występować na wybiegach. Wtedy właśnie wzięła udział w konkursie i doszła do finału, ale ostatnie została zdyskwalifikowana, ponieważ nie chciała zaprezentować żadnego talentu. Mimo tego, po kilku tygodniach organizatorzy konkursu zaproponowali jej kontrakt z agencją Next Model Management. 

Sandra Kubicka pracowała dla Delia, Alexia, Nordstrom i Bonprix. Sesje z jej udziałem można było podziwiać w takich magazynach, jak: Cosmopolitan, Fashion Magazine, Glamour czy InStyle. Była także jedną z głównych modelek Asos. Co ciekawe, Sandra Kubicka trafiła na listę 100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki według magazynu "Maxim". 

 

Sandra Kubicka od dawna robi karierę w modelingu

Sandra Kubicka w neonowym sweterku
Instagram

Sandra Kubicka zatańczy w show

Sandra Kubicka w czerwonej sukience
Instagram

 

Więcej na temat Sandra Kubicka
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48