Hotel Paradise 2: kto jest w finale?
Mat. prasowe / Instagram
Newsy

Znamy finałowy skład "Hotelu Paradise 2"! Było ostro: "Przeraziła mnie nienawiść w ich oczach, ten obłęd!"

Znamy finałowy skład "Hotelu Paradise 2"! Było ostro: "Przeraziła mnie nienawiść w ich oczach, ten obłęd!"

Już wiadomo, które pary zmierzą się ze sobą w wielkim finale drugiej edycji "Hotelu Paradise"! Ostatnia "puszka pandory" była pełna emocji. Pojawiła się na niej grupa uczestników, która została wyeliminowana z rąk czekających na finałowy werdykt par. Tego wieczoru nie brakowało emocji, również tych negatywnych: 

Wiesz co mnie przeraziło?! Ta nienawiść w tych ich oczach! Ten obłęd... U Domi... U wszystkich! - mówiła jedna z finalistek po "puszcze pandory" 

Sonia i Łukasz, Artur i Ata a może Magda i Robert? Zobaczcie, która para musiała spakować walizki tuż przed wielkim finałem "Hotelu Paradise 2".

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Odpadli najwięksi faworyci widzów! Szokująca decyzja Soni i Łukasza

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje rozstanie Bibi i Simona! "Bardzo szkoda, ale Bibi..."

Magda Jankowska i Robert Kapica odpadają z "Hotelu Paradise 2"

Za nami ostateczna i zdecydowanie najbardziej emocjonująca "puszka pandory" drugiej edycji "Hotelu Paradise". W dodatku na loży podczas ostatecznego starcia zasiedli wyeliminowani uczestnicy, którzy mieli im wiele za złe. Adam, Ania, Ivan, Dominika, Bartek, Julia i Kamil - wszyscy pożegnali się z programem przez decyzję, któregoś z wielkiej szóstki. Przyszedł więc czas na odwet. 

Doszło do spięcia pomiędzy Arturem a Dominiką. Arturowi zostały wypomniane wszystkie ruchy podczas pobytu w "Hotelu Paradise" zaczynając od niedotrzymanych obietnic, że dotrwa z nią do finału aż do wyjawienia tajemnicy na temat tego, że doszło pomiędzy nimi do zbliżenia.

- Jak ty możesz mówić, że nie ma fal, gdy uprawiamy seks nie raz i nagle ty kopiesz mnie w dupę. Jak ja mam się czuć nie urażona? To dla ciebie nic? 
- To nie jest dla mnie nic. A dla ciebie to jest nic? Czy ja cię zmuszałem do tego seksu? Nie wydaje mi się. 
- Ty mi się dziwisz, że ja się tak wkręciłam w ciebie, że szłam za tobą mimo tego, że widziałam, że mnie odpychasz?
- Po co się z nią wiązałeś i na dodatek się z nią przespałeś? - dodała Ania
- A może to ona się ze mną przespała? 

Konflikt również eskalował pomiędzy Sonią a Julią, kiedy ta pierwsza zasugerowała koleżance, że jest "zrobiona". Natomiast Julia nie mogła wybaczyć Magdzie faktu, że określiła ją obelżywą nazwą, którą potwierdziły inne koleżanki z programu. W dodatku uczestnicy stwierdzili, że Robert jest pod dużym wpływem Magdy. Nie obyło się również bez krytyki dla Soni z powodu tego, że starała się wrócić do Roberta pod nieobecność Magdy. 

Tego wieczora było zdecydowanie wiele emocji. Uczestnicy wykrzyczeli sobie wszystko, co im leżało na sercach. To były zdecydowanie najmocniejsze pytania ze wszystkich "pandor". Ostatecznie to goszczący w "Hotelu Paradise" uczestnicy zdecydowali, kto dostanie się do ścisłego finału. 

Głosowanie było bardzo wyrównane, wiec trzeba było je przeprowadzić aż dwa razy. Dogrywka odbyła się pomiędzy Sonią a Łukaszem a Magdą i Robertem. Niestety decyzją byłych mieszkańców to właśnie Magda Jankowska i Robert Kapica opuszczają "Hotel Paradise" tuż przed wielkim finałem. 

Zobacz także: Kamil i Ivan nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w "Hotelu Paradise 2"! Burza na kilka godzin przed finałem!

Decyzją części uczestników to właśnie Magda Jankowska i Robert Kapica zostali ostatnią parą, która musiała wyprowadzić się z "Hotelu Paradise" tuż przed wielkim finałem. 

Magda i Robert odpadają z Hotelu Paradise 2
Instagram

Pobyt w "Hotelu Paradise" dla Magdy i Roberta zakończył się tuż przed finałem!

 

Magda i Robert odpadają z Hotelu Paradise 2
Instagram
Newsy
Magda i Robert odpadli z "Hotelu Paradise"! Czy dalej są w związku?! Jest komentarz uczestniczki!
Magda i Robert odpadli z "Hotelu Paradise"! Czy dalej są w związku?! Jest komentarz uczestniczki!

Magda Jankowska i Robert Kapica musieli pożegnać się z " Hotelem Paradise 2 " tuż przed samym finałem! Werdykt kolegów przyjęli ze spokojem, jednak uważają, że to nie była mądra decyzja. Ich zdaniem dużo bardziej zasługiwali na ostateczny finał niż Sonia i Łukasz, którzy nie potrafią dojść między sobą do porozumienia. Eliminacja Magdy i Roberta wywołała również poruszenie w sieci. Wiadomo również, co dalej z relacją Magdy i Roberta po programie. Uczestniczka wyłączyła możliwość komentowania. Ich związek to już przeszłość? Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Znamy finałowy skład "Hotelu Paradise 2"! Która para odpadła z show tuż przed finałem? Magda i Robert odpadli z "Hotelu Paradise 2" Druga edycja "Hotelu Paradise 2" dobiega końca. Już jutro poznamy zwycięzców miłosnego programu. Kto sięgnie po główną wygraną znajdującą się na końcu "ścieżki lojalności"? Czy będzie to Ata Postek i Artur Sargsyan a może Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński?  Niestety w ostatnim momencie szansę na wygraną w programie stracili Magda Jankowska i Robert Kapica, którzy dzielnie radzili sobie aż do decydującej "puszki pandory". To właśnie wtedy, decyzją części byłych mieszkańców rajskiego hotelu musieli wymeldować się z willi.  - Chcieli nam utrzeć nosa to nam utarli. Teraz ta chwila pokazała, że szczerość i prawdziwość nie idą tutaj w sukces - powiedział Robert - Jeżeli oni głosują i mają do wyboru nas, a Łukasza z Sonią i głosują na Łukasza z Sonią, którzy się kłócą, wyzywają i oni wybierają taką parę na finał i się pod tym podpisują? Słabo - dodała Magda  Zaraz po decyzji w programie "Hotel Paradise" na profilu Magdy pojawił się wpis...

Newsy
"Hotel Paradise 2": Ulubienica widzów musiała opuścić program! W odcinku wrzało: "Jesteście zakłamani i fałszywi!"
"Hotel Paradise 2": Ulubienica widzów musiała opuścić program! W odcinku wrzało: "Jesteście zakłamani i fałszywi!"

To był ostatni dzień na rajskiej wyspie dla Magdy Jankowskiej. To ona decyzją pozostałych uczestników musiała opuścić " Hotel Paradise ". Dzisiejsza "puszka pandory" była bardzo emocjonalna i padło sporo gorzkich słów. Jednak uczestnicy do ostatniej chwili nie spodziewali się tego, że będą musieli zdecydować, która z uczestniczek wróci do Polski. W końcu rozkład sił i tak był nierówny. Teraz w efekcie decyzji uczestników w hotelu pozostało dwóch singli, są nimi Adam oraz Robert. Wyjście Magdy z programu było bardzo emocjonalne i odbyło się w napiętej atmosferze. Myślę, że chłopcy są sterowani Kamilem - podsumowała Faktycznie tak jest? Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Uczestnicy spiskują przeciwko relacji Soni i Adama! "Na rudego zawsze jest sposób!" Magda Jankowska odpada z "Hotelu Paradise 2" Zasady w "Hotelu Paradise" są bezlitosne. Zgodnie z instrukcją, uczestnicy musieli wyeliminować dziś z gry jedną uczestniczkę. Dzisiejsza "puszka pandory" była więc bardzo emocjonalna, a uczestnicy nie szczędzili sobie gorzkich słów. Największe spięcie wywiązało się na linii Kamil - Magda. Uczestnicy wzajemnie zarzucili sobie fałsz i kłamstwo. Magda musiała odpowiedzieć na pytanie, czy dziewczyny wiedzą, że jest względem nich fałszywa. Uczestniczka odpowiedziała, że nie sądzi, aby koleżanki mogły mieć o niej takie zdanie. Sonia nie rozumiała, komu może zależeć na tym, aby zepsuć Magdzie opinię, jednak ta  była pewna, że autorem tego pytania był Kamil. W końcu uczestnik nie kryje do niej niechęci:  Interpretuje to po zachowaniu. Spuszczasz wzrok, zastanawiasz się, kręcisz - tłumaczył, dlaczego uważa, że jest fałszywa Magda nie odpuszczała:  Masz 26 lat, możesz...

Hotel Paradise 2: kto jest w finale?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur w wielkim finale! W sieci burza: "Nie ma relacji, jest zawiść i obrażanie!"
"Hotel Paradise 2": Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur w wielkim finale! W sieci burza: "Nie ma relacji, jest zawiść i obrażanie!"

Oto finałowy skład drugiej edycji " Hotelu Paradise 2 "! Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński oraz Beata Postek i Artur Sargsyan wciąż mają szansę na główną wygraną - czyli 100 tysięcy złotych! O tym, kto stanie na "ścieżce lojalności" i będzie miał okazję zgarnąć pieniądze, dowiemy się już jutro! Tymczasem w sieci zawrzało! Zobaczcie, jak widzowie programu oceniają finałowe pary! Kto według nich powinien wygrać?  Zobacz także:  Znamy finałowy skład "Hotelu Paradise 2"! Odpadła para, którą typowali widzowie! "Hotel Paradise 2": Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur w wielkim finale! Za nami emocjonująca "puszka pandory" oraz eliminacje, w skutek których Magda Jankowska i Robert Kapica musieli pożegnać się z "Hotelem Paradise 2". Uczestnicy nie kryli, że dziwi ich decyzja kolegów, którzy zdecydowali się dać szansę Łukaszowi i Soni:  - Chcieli nam utrzeć nosa to nam utarli. Teraz ta chwila pokazała, że szczerość i prawdziwość nie idą tutaj w sukces - powiedział Robert - Jeżeli oni głosują i mają do wyboru nas, a Łukasza z Sonią i głosują na Łukasza z Sonią, którzy się kłócą, wyzywają i oni wybierają taką parę na finał i się pod tym podpisują? Słabo - dodała Magda  Teraz nie ma już niedopowiedzeń. Oficjalnie Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński oraz Beata Ata Postek i Artur Sargsyan są finalistami drugiej edycji "Hotelu Paradise 2". W sieci zawrzało! To zdecydowanie jeden z najbardziej emocjonujących finałów tej jesieni.  Wielu widzów nie zgadza się z werdyktem w programie:    - Żadna z tych par nie zasługuje na wygraną tyle w temacie 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ - Dlaczego do finału dochodzą pary w których nie...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner