Basia Kurdej-Szatan w garniturze
ONS.pl

Zjawiskowa Basia Kurdej-Szatan w granatowym garniturze! Zobaczcie, z kim przyszła na premierę!

Basia Kurdej-Szatan w garniturze
ONS.pl

 Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się na premierze sztuki "Aida" w Teatrze Roma. Gwiazda po piątkowym występie w "Tańcu z gwiazdami", w sobotę wybrała się do teatru i zachwyciła swoją stylizacją. Aktorka, która często pojawia się w wieczorowych, kobiecych sukniach tym razem zdecydowała się na nieco inny zestaw. Jej wybór padł na granatowy garnitur! Wyglądała zachwycająco. Sami spójrzcie!

Barbara Kurdej-Szatan w granatowym garniturze

Gwiazda "M jak miłość" na czerwonym dywanie zawsze zachwyca swoimi stylizacjami, o ile na co dzień stawia przede wszystkim na wygodę, o tyle podczas oficjalnych wyjść zawsze wygląda elegancko i z klasą. Tak też było tym razem. Na premierze musicalu Eltona Johna i Tima Rice'a „Aida” wykonanego przez aktorów i tancerzy Teatru Muzycznego Roma pojawiła się w bardzo kobiecym, granatowym garniturze. Aktorka nie zapomniała też o dodatkach. W roli głównej pojawiło się złoto i perły oraz torebka luksusowej marki Bottega Veneta, która kosztuje niemal 10 tys. zł! Ten model it-bag noszą też Anna Lewandowska i Małgorzata Socha.

Basia Kurdej-Szatan w granatowym garniturze
ONS.pl

Elegancki garnitur jest doskonałą alternatywą dla wieczorowej sukienki. Basia Kurdej-Szatan zaskoczyła nie tylko stylizacją, ale i towarzyszem, z którym pozowała. Aktorka tym razem na czerwonym dywanie nie pojawiła się w towarzystwie męża Rafała Szatana, ale aktora - Marka Kaliszuka. Trzeba przyznać, że oboje tego dnia wyglądali bardzo stylowo!

Basia Kurdej-Szatan Marek Kaliszuk
ONS.pl

Podoba Ci się stylizacja Basi Kurdej-Szatan? 

 

 

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25