Zdjęcia z wypadku premier Szydło Beata Szydło - wypadek - zdjęcia Beata Szydło - wypadek - zdjęcia Zdjęcia z wypadku Beaty Szydło Zdjęcia z wypadku Beaty Szydło
Zdjęcia z wypadku premier Szydło
1/7
Zdjęcia z wypadku premier Szydło

Mamy zdjęcia z kolizji kolumny rządowej, przewożącej premier Beatę Szydło, do której doszło przed godziną 19. w Oświęcimiu. Przyczyną wypadku był manewr skrętu w lewo samochodu (fiata seicento), który jechał przed kolumną. Kiedy  pojazdy uprzywilejowane mijały fiata, kierowca niespodziewanie skręcił, przez co zderzył się z samochodem, którym jechała premier Szydło:

Sam kierujący seicento przyznał się, według pierwszych relacji, że nie wie, czemu skręcił w lewo. Przypuszczam, że nie będzie potrzeby jego zatrzymania. Było to zdarzenie nieumyślne. Dla niego to również ciężkie przeżycie - mówił rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Ciarka dla Onet.pl.

Jak czuje się pani premier Beata Szydło?

W wypadku obrażenia odniosło dwóch funkcjonariuszy BORu. Z kolei Beata Szydło została natychmiast przewieziona do szpitala w Krakowie, gdzie przeszła rutynowe badania. Jej stan jest obecnie stabilny, ale premier zostanie na noc w szpitalu.

Na szczęście nic poważnego pani premier się nie stało - powiedział Rafał Bochenek, rzecznik rządu. 

Zobaczcie zdjęcia z miejsca wypadku!

 

Zobacz także: Pierwsza pomoc przy porażeniu prądem

2/7
Beata Szydło - wypadek - zdjęcia

Na miejscu wypadku pracują funkcjonariusze policji, o zdarzeniu została również powiadomiona prokuratura.

 Myślę, że potrwa to kilka godzin, by zabezpieczyć wszystkie ślady na miejscu. Te kilka godzin nie wystarczy jednak, by ustalić, co się stało. Do tego potrzebni są biegli. Szczegółowe ustalenia potrwają kilka tygodni - stwierdził Ciarka.

3/7
Beata Szydło - wypadek - zdjęcia

Przypomnijmy - w listopadzie 2016 premier Beata Szydło była uczestnikiem kolizji na autostradzie w okolicy Jerozolimy.

 

Zobacz: Podczas wizyty Beaty Szydło w Izraelu doszło do wypadku! "Ranny został funkcjonariusz BOR". Co z polską premier?

4/7
Zdjęcia z wypadku Beaty Szydło
5/7
Zdjęcia z wypadku Beaty Szydło
6/7
Beata Szydło wychodzi z samochodu
Eastnews
7/7
Beata Szydło w stroju narciarskim
Eastnews
Więcej na temat Beata Szydło