Natalia Siwiec w czarnej sukience
EastNews

Zdecydowana reakcja gwiazd na film "Nic się nie stało" Latkowskiego! Jest oświadczenie Natalii Siwiec

Natalia Siwiec w czarnej sukience
EastNews

Natalia Siwiec, Radosław Majdan i Kuba Wojewódzki wydali mocne oświadczenia po emisji dokumentu "Nic się nie stało"! Gwiazdy w bardzo zdecydowany sposób zareagowały na film Sylwestra Latkowskiego oraz na jego komentarz w programie na żywo w TVP.

Sprawdźcie, jak gwiazdy skomentowały wypowiedź autora dokumentu, który apelował m.in. do Borysa Szyca czy Jarosława Bieniuka, żeby powiedzieli, co działo się w Zatoce Sztuki!

Oświadczenie Natalii Siwiec i jej męża

O filmie "Nic się nie stało" jest głośno już od kilku dni. Wczoraj, 20 maja na antenie TVP1, widzowie mogli zobaczyć premierową odsłonę dokumentu o problemie pedofilii w modnym klubie w Sopocie. W dokumencie poinformowano, że w lokalu często pojawiały się największe gwiazdy polskiego show-biznesu. W filmie pokazano zdjęcia m.in. Kuby Wojewódzkiego czy Natalii Siwiec z mężem.

Po emisji "Nic się nie stało" Sylwester Latkowski apelował do sław, żeby opowiedziały, co wiedzą o wydarzeniach z Zatoki Sztuki. 

Chciałbym zacząć od apelu do Borysa Szyca. Borys może czas wytłumaczyć się, tak jak mi się tłumaczyłeś, że byłes pijany wtedy, ze ćpałeś, że mało pamiętasz. Chcę, zebyś powiedział opinii publicznej czego byłeś świadkiem, co robiłeś, czego nie robiłeś. (...) czas może wreszcie doprowadzić do sytuacji takiej, żebyś po prostu powiedział prawdę. Mam taką samą prośbę do Majdana, do Wojewódzkiego, do tych dziewczyn, które tam mignęły. Opowiedzcie o tym, opowiedzcie o tym co się działo - Sylwester Latkowski mówił na antenie TVP.

Gwiazdy zareagowały błyskawicznie. Kuba Wojewódzki opublikował na Facebooku mocne oświadczenie w którym zapowiedział skierowanie sprawy do sądu. Wypowiedź Sylwestra Latkowskiego skomentował również Radosław Majdan, który zapewnia, że nie ma nic wspólnego z Zatoką Sztuki.

W sieci pojawiło się również oświadczenie Natalii Siwiec i jej męża! Zobaczcie, co napisali!

(...) stanowczo zaprzeczamy abyśmy mieli jakikolwiek związek z tymi zdarzeniami a także nie zgadzamy się z faktem wykorzystania naszego wizerunku- czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie. (...) Użycie naszego wizerunku i sugerowanie nieprawdziwych i kłamliwych informacji na nasz temat ma na celu wywołanie kontrowersji i sensacji, co w konsekwencji ma na calu promocję dokumentu "Nic się nie stało".

W dalszej części oświadczenia para komentuje swoją obecność w sopockim klubie.

W Klubie "Zatoka Sztuki" w Sopocie eventy, organizowały uznane marki przez które byliśmy zapraszani i nasz udział w tych eventach miał charakter komercyjny wobec czego nie jest niczym niezwykłym, że byliśmy jednymi z wielu gości "Zatoki Sztuki"- czytamy w oświadczeniu.

AKTUALIZACJA Kilka godzin po opublikowaniu oświadczenia na profilu Natalii Siwiec na Instagramie pojawił się nowy wpis, w którym modelka poinformowała, że sprawą zajmą się jej prawnicy. 

(..) Nie będziemy dawać się terroryzować nieskończonymi pomysłami na temat naszej Rodziny i naszej przeszłości. Nasi prawnicy będą składać pozwy przeciwko tym (także komentującym), którzy naruszają zasady krytyki i szkalują nas inwektywami i brutalnymi oskarżeniami. Dosyć!- czytamy na Instagramie. 

Zobaczcie całe oświadczenia Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego, Kuby Wojewódzkiego oraz Radosława Majdana!

Zobacz także: Mocne słowa Sylwestra Latkowskiego do celebrytów po premierze "Nic się nie stało". Apeluje do Szyca, Bieniuka i Wojewódzkiego

Natalia Siwiec wydała oświadczenie w sprawie filmu "Nic się nie stało".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Modelka poinformowała, że sprawą zajmą się jej prawnicy.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, zamieszczamy to oświadczenie, by nie odpowiadać na liczne abstrakcyjne komentarze. Odblokowujemy możliwość komentowania, gdyż napisano i powiedziano o nas już wszystko i zwariowalibyśmy, gdybyśmy mieli się tym przejmować. Nieżyczliwi ludzie, wiedzący o nas więcej niż my sami, oskarżyli nas o wszelkie zło tego świata i o niezliczoną ilość podłości. Nie będziemy dawać się terroryzować nieskończonymi pomysłami na temat naszej Rodziny i naszej przeszłości. Nasi prawnicy będą składać pozwy przeciwko tym (także komentującym), którzy naruszają zasady krytyki i szkalują nas inwektywami i brutalnymi oskarżeniami. Dosyć!

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Kuba Wojewódzki zapowiedział skierowanie sprawy do sądu.

 

Adam "Nergal" Darski także opublikował oświadczenie i zapowiada wyciągnięcie konsekwencji. 

 

Mocny wpis opublikował również Radosław Majdan, który zapewnia, że nie ma nic wspólnego ze sprawą, która została poruszona w filmie Sylwestra Latkowskiego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważna sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca. Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplatał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywista pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądowa.

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59