Magdalena Stępień walczy o życie synka Oliwiera
Instagram/Magdalena Stępień
Newsy

Zbiórka na leczenie synka Magdaleny Stępień została zablokowana? Są nowe informacje! 

Magdalena Stępień zbiera pieniądze na ratowanie swojego synka, który ma rzadkiego guza wątroby. W sieci pojawił się niepokojący wpis o zablokowaniu zbiórki!

Magdalena Stępień jakiś czas temu poinformowała, że jej synek jest poważnie chory. W rutynowych badaniach okazało się, że chłopiec ma rzadkiego guza wątroby, który zagraża jego życiu. Przez długi czas zrozpaczona mama prosiła fanów o wsparcie duchowe. Gdy okazało się, że szanse małego Oliwiera na leczenie w Polsce są niewielkie, otworzyła zbiórkę internetową, aby zebrać środki potrzebne na wyjazd za granicę. Teraz pojawiła się informacja, że pieniądze zostały zablokowane, pomimo iż udało się zebrać całą kwotę. 

Katarzyna Cichopek ma plan B, gdyby kariera jej nie wyszła! Nie zgadniecie, co wymyśliła

Magdalena Stępień nie może wykorzystać pieniędzy zebranych na leczenie Oliwiera? 

Magdalena Stępień kilka lat temu pojawiła się w programie "Top Model", od tego czasu jej kariera rozwijała się w zawrotnym tempie, a na jej Instagramie pojawiło się wielu fanów. W pewnym momencie bardzo aktywna modelka zniknęła ze świata show-biznesu i swoich mediów społecznościowych. Fani dopytywali, czy wszystko u niej w porządku. 

Młoda mama przerwała milczenie i wyznała, że jej synek, który przyszedł zaledwie pół roku temu na świat, jest poważnie chory. Jak się później okazało, Oliwier ma rzadkiego guza wątroby, a jego szanse na powrót do zdrowia w Polsce to zaledwie 2%. Anna Lewandowska postanowiła pomóc i udało jej się znaleźć świetną klinikę w Izraelu, która podjęłaby się leczenia chłopca. Koszty transportu oraz początkowego leczenia to ponad 300 tys., dlatego Magdalena Stępień zdecydowała się założyć zbiórkę i poprosić o pomoc internautów. 

Zobacz także: Burzliwe rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem, druzgocąca diagnoza u synka. Magda Stępień zmaga się z ogromnymi dramatami

Internauci zebrali już prawie całą kwotę na leczenie syna Magdy Stępień
Instagram @magdalena___stepien

W zbiórkę zaangażowało się wielu internautów oraz inlfuencerów, którzy wpłacali choćby najmniejsze kwoty na leczenie chłopca. W tym czasie Magdalena Stępień musiała się mierzyć z hejtem oraz nieprzychylnymi komentarzami. Popularny trener, który w sieci znany jest jako Dziki Trener, ostro skrytykował rodziców Oliwiera, twierdząc, że są osobami majętnymi, dlatego nie powinni prosić o pieniądze. 

Bardzo łatwo możemy znaleźć informacje, że piłkarz Wisły Płock Jakub Rzeźniczak zarabia tam 45 tys. zł miesięcznie. Rocznie prawie 600 tys. - czyli tyle, ile przeciętny Polak rocznie nie zarobił nigdy. (...) Ten piłkarz nie zarabia dużych pieniędzy od wczoraj, tylko od lat (...). Sama pani Magdalena Stępień też nie wygląda na osobę, która żyje za średnią krajową. No, chyba że jest dobrą aktorką i świetnie udawała, że ma pieniądze - mówił Dziki Trener w swoim nagraniu na Facebooku.

Modelka pod wpływem emocji postanowiła odpowiedzieć na zarzuty: 

Dziki Trenerze, mam nadzieję, że po dzisiejszych swoich story jesteś z siebie bardzo dumny, usatysfakcjonowany, cieszysz się z tego, co opublikowałeś, nie znając w minimalnych procentach prawdy, jak było. Mam nadzieję, że jeśli nie uda mi się uzbierać kwoty przez twój hejt, który rozsiałeś na mnie. Jeśli nie uzbieram tej kwoty i mój syn umrze, to pamiętaj, że to będzie między innymi twoja wina, twoja. Bo wprowadzasz ludzi w błąd, nie znając prawdy. Tyle Ci powiem. Całuję cię mocno. Bądź zdrowy i szczęśliwy - ta wypowiedź jednak szybko zniknęła. 

Magdalena Stępień pokazał nowe zdjęcie Oliwiera
Instagram / magdalena___stepien

Teraz okazuje się, że pieniądze, które udało się uzbierać w zaledwie 7 godzin, mogą nie trafić do Oliwiera i jego mamy. Na Instagramie Magdaleny Stępień pojawiło się InstaStories innej osoby, która wyjaśnia, że zbiórka została zablokowana.

(...) Zbiórka jest zablokowana i teraz matka, która powinna się pakować i lecieć na leczenie swojego dziecka musi udowadniać, że jej dziecko jest chore, nie ma problemu papiery zostały wysłane i będzie weryfikacja, ale chodzi o czas. A mały chłopiec, który ma szanse na przeżycie 2% tego czasu nie ma. - napisała jedna z internautek

Magdalena Stępień nie odniosła się do sprawy, napisała jedynie: 

Śpij synku spokojnie, mamusia stanie na głowie i polecimy Ciebie ratować. 

Zbiórka na stronie zrzutka.pl nadal jednak działa (TU), sytuacja Magdy i jej synka została zweryfikowana:

W momencie logowania na zrzutkę pojawiała się informacja, ze wypłaty zostały tymczasowo zablokowane do momentu wyjaśnienia sprawy. Z regulaminu zrzutka.pl wynika, ze każda zbiórka powyżej 50 tys. zł zostaje poddana szczegółowej weryfikacji. Dodaliśmy wszystkie dokumenty, zarówno dokumentację medyczną Oliwiera, jak i kosztorys ze szpitala w Izraelu - mówi przyjaciółka Magdy Stępień i organizatorka zbiórki, Dorota Wąsik, w rozmowie z plejada.pl

Zobacz takżeMaffashion o zbiórce na leczenie synka Magdy Stępień: "Odeślę was do Dzikiego Trenera"

Oto cały wpis, który udostępniła Magda Stępień:

Zbiórka Magdaleny Stępień zablokowana?
Instagram @magdalena_stepien

Po kilku dniach milczenia głos w sprawie zabrał również ojciec chłopca, Jakub Rzeźniczak:

Zareagował na pierwszą chemię, którą dostał. Przed meczem w Radomiu rozmawiałem z lekarzem. Guz się zmniejsza i rokowania są troszeczkę lepsze niż były na początku, więc jesteśmy dobrej myśli. Wolałbym w tej chwili skupić się na ratowaniu dziecka, a nie na kopaniu się z jakimiś ludźmi z internetu - mówi w rozmowie ze sport.interia.pl.

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak komentuje swoje zarobki: "Żaden z nas nie ma takich pieniędzy"

Jakub Rzeźniczak zabiera głos w sprawie zarobków
EMPICS Sport/EAST NEWS, Instagram @jakubrzezniczak25

Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka 
Magdalena Stępień z "Top Model" niedługo przed porodem rozstała się z ojcem dziecka, Jakubem Rzeźniczakiem. Właśnie została mamą. To chłopiec czy dziewczynka?

Jakub Rzeźniczak ponownie został ojcem. Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie publikując urocze zdjęcie dziecka.  Witaj na świecie - napisała szczęśliwa mama  To synek czy córeczka?  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła. Jakub Rzeźniczak ma syna czy córkę?  Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak o tym, że spodziewają się dziecka  poinformowali już pod koniec 2020 roku. W lutym z kolei podczas jednego  z wywiadów dla "Dzień Dobry TVN" zdradzili, że będzie to synek, dla którego wybrali dość rzadko spotykane imię Oliwier.  Zobacz także:  Gwiazda "Top Model" zostanie mamą! Pokazała zdjęcie dużego ciążowego brzuszka i USG Początkowo Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak cieszyli się swoim związkiem i publikowali sporo wspólnych zdjęć. Niedługo przed porodem okazało się, że para postanowiła się rozstać. Fani od razu zauważyli, że z ich profili społecznościowych zniknęły wspólne zdjęcia, jednak ani Magdalena ani Jakub początkowo nie komentowali domysłów. Informacje o końcu związku ostatecznie potwierdziła sama Magdalena Stępień:  Nie jesteśmy już z Kubą Wówczas Magdalena Stępień była już w zaawansowanej cięży. Dzisiaj pochwaliła się radosną nowiną, że jej synek właśnie się urodził:  Witaj na świecie synku  Szczęśliwa mama opublikowała urocze zdjęcie, na którym widać małą dłoń chłopca. Magdalena Stępień została mamą po raz pierwszy. Jakub Rzeźniczak ma również córkę Inez.  Zobacz także:  Gwiazda "Top Model" zostanie mamą! Pokazała zdjęcie dużego ciążowego brzuszka i USG Magdalena Stępień z "Top Model"...

Jakub Rzeźniczak zostanie ojcem. Magdalena Stępień z "Top Model" jest w ciąży
Instagram
Newsy
Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zostaną rodzicami! Gwiazda "Top Model" jest w ciąży
Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zostaną rodzicami! Gwiazda "Top Model" jest w ciąży

Jakub Rzeźniczak ponownie zostanie ojcem! Jak informuje jeden z serwisów, ukochana sportowca, Magdalena Stępień jest w ciąży. Już niedługo piłkarz i gwiazda "Top Model" powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko!  Zobacz także:  Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał córkę na Instagramie! Inez ma już 3 latka i jest śliczna Jakub Rzeźniczak zostanie ojcem Jakub Rzeźniczak  potwierdził swój związek z Magdaleną Stępień z "Top Model" w minione wakacje. Zakochani nie zwalniają tempa. Niedługo rozpoczną zupełnie nowy i niezwykle ważny etap w życiu! Jak informuje serwis Plotek.pl. sportowiec i modelka niedługo powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko!  Miłość Magdy i Kuby kwitnie.  O dziecku myśleli już od jakiegoś czasu.  Teraz ich marzenie o założeniu rodziny zaczyna się spełniać, ponieważ  Magdzie udało się zajść w ciążę.  Jest bardzo szczęśliwa i podekscytowana  - twierdzi informator serwisu Plotek.pl  Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień jak narazie nie potwierdzili oficjalnie tej radosnej nowiny.  W ostatnim czasie życie uczuciowe Jakuba Rzeźniczaka było bardzo burzliwe. Piłkarz rozstał się z żoną - Edytą Zając, niedługo potem przyznał, że ma córkę. Dziewczynka ma na imię Inez. O matce dziewczynki niewiele wiadomo, ale jak zapewniał sam piłkarz, utrzymuje z nią kontakt. Niedługo później sportowiec pochwalił się kolejnym związkiem - z Magdaleną Stępień znaną z "Top Model". W ich stosunkowo krótkim ale intensywnym związku również nie brakowało kryzysów, jednak udało im się je wspólnie pokonać. Teraz przed nimi zupełnie nowy etap. W końcu niedługo ich rodzina się powiększy! My już teraz...

Magdalena Stępień płacze
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień z "Top Model" w rozpaczliwym wpisie: "Tej Magdy już nie będzie" 
Magdalena z "Top Model" zalana łzami pisze o Jakubie Rzeźniczaku: "Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie".

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się tuż przed narodzinami syna. Po rozstaniu pozostają w konflikcie, który zaczyna być coraz bardziej medialny. Niedawno modelka zarzuciła sportowcowi, że "nie ma litości dla niej w czasie połogu". Teraz opublikowała kolejny rozpaczliwy wpis. W sieci pojawiło się również zdjęcie zapłakanej mamy Oliwiera: Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie O co chodzi?  Zobacz także:  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka Magdalena Stępień w rozpaczliwym wpisie o Jakubie Rzeźniczaku  Kilka miesięcy temu, gdy Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak ogłosili, że są parą, a potem, że spodziewają się dziecka , nikt nie przypuszczał, że ich związek zakończy się jeszcze przed narodzinami malucha. Syn pary przyszedł na świat w lipcu i otrzymał piękne imię Oliwier. Gdy chłopiec się urodził, Jakub Rzeźniczak był w nowym związku. Sportowiec i modelka nie utrzymują dobrych kontaktów. Ostatnio uczestniczka "Top Model" napisała o samotnym rodzicielstwie w ten sposób:  Ostatnie dni to był jakiś HARDCORE. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z tym wszystkim. Teraz dopiero wiem, jak silna jestem. Ale ten widok wynagradza wszystko - napisała publikując zdjęcie z synkiem.  Teraz w sieci pojawił się kolejny wpis. Magdalena Stępień opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym nawet nie ukrywa w jakim jest stanie. Cała zapłakana poinformowała internautów, że na jakiś czas zawiesza aktywność w mediach społecznoścowych:  Obiecuje, że jak wrócę to tej Magdy już nie będzie. Całuję was. Będzie mi was brakować, bo daliście mi dużo siły i wsparcia, za które z całego serca dziękuję i Oliwier...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik