Zbigniew Boniek szczerze o atmosferze w kadrze Zbigniew Boniek na konferencji prasowej Robert Lewandowski na konferencji prasowej po przegranym meczu z Kolumbią Trening polskiej reprezentacji przed meczem Polska-Kolumbia
Zbigniew Boniek szczerze o atmosferze w kadrze
East News
1/4
Zbigniew Boniek szczerze o atmosferze w kadrze
East News

Zbigniew Boniek w szczerym wywiadzie opowiedział o atmosferze, jaka panuje wśród piłkarzy naszej kadry! Prezes PZPN przyznał, że nie wszyscy piłkarze są zachwyceni faktem, że grają u boku Roberta Lewandowskiego! O tym, że między reprezentantami jest konflikt media informują już od kilku dni. Dziennikarze sugerują, że to właśnie przez niezbyt dobre relacje między piłkarzami, nasza kadra przegrała dwa mecze na Mundialu w Rosji. I chociaż sam rzecznik PZPN w rozmowie z TVN24 zdementował plotki o podziałach w zespole, to teraz Zbigniew Boniek zdradził całą prawdę!

 

Nie uwierzycie, co powiedział o naszej kadrze! Wypowiedź Zbigniewa Bońka na następnej stronie!

 

Zobacz także: Jest WOJNA w kadrze? Przegrywamy przez konflikty?! "Jest grupa trzymająca władzę" Kto do niej należy?

2/4
Zbigniew Boniek na konferencji prasowej
Eastnews

Zbigniew Boniek w programie "Mundialowa Mila" skomentował plotki o atmosferze w naszej kadrze. Co ciekawe, prezes PZNZ przyznał przed kamerą, że niektórym piłkarzom przeszkadza gra w cieniu Roberta Lewandowskiego!

Kiedyś wszystkim podobało się, że mogą grać przy Lewandowskim, bo to była wartość dodatnia i przy Lewandowskim wszyscy rośli.  Dzisiaj- ze smutkiem muszę powiedzieć- widzę, że niektórym to przeszkadza, że Lewandowski jest dla nich trochę cieniem.  Musimy to sobie jednak sami wyjaśnić w grupie- przyznał Zbigniew Boniek. 

Zobaczcie co jeszcze powiedział o naszej reprezentacji! 

Zobacz także: W takim stanie jeszcze go nie widzieliśmy! Załamany Robert Lewandowski na konferencji prasowej ZDJĘCIA

3/4
Robert Lewandowski na konferencji prasowej po przegranym meczu z Kolumbią
East News

Szef PZPN nie ukrywa, że nasza kadra bardzo się zmieniła. Co wpłynęło na relacje między piłkarzami? 

Kadra zmieniła się przez ostatnie cztery lata. To są fajni chłopacy, ale wcześniej inny był poziom adrenaliny i myślenia o samym sobie. Sukcesy zmieniły reprezentację- Zbigniew Boniek zdradził w programie "Mundialowa Mila". 

Wygląda więc na to, że medialne plotki o konfliktach w kadrze wcale nie są wyssane z palca... 

A co Zbigniew Boniek powiedział o zbliżającym się meczu naszej kadry z Japonią? Odpowiedź na następnej stronie. 

Zobacz także: Konflikty i awantury w kadrze? Rzecznik PZPN zabrał głos!

4/4
Trening polskiej reprezentacji przed meczem Polska-Kolumbia

Reprezentacja Polski już jutro, w czwartek 28 czerwca, zagra swój ostatni mecz na Mundialu. Nasza kadra zmierzy się z Japonią- będzie to jednak już tylko walka o honor. Co o ostatnim spotkaniu naszej kadry powiedział Zbigniew Boniek? 

Jesteśmy poważnymi ludźmi i musimy zagrać poważny mecz. Wieczorem wypiję kawę z Robertem Lewandowskim i poproszę, żeby drużyna dała z siebie wszystko. Natomiast skład jest koncepcją trenera. Znając Adama zrobi wszystko, żeby wydobyć pokłady piłkarskiej nienawiści- mówił w programie "Mundialowa Mila".

Jesteście zaskoczeni tak szczerą wypowiedzią Zbigniewa Bońka o relacjach między piłkarzami?