Robert Lewandowski na konferencji po przegranym meczu z Kolumbią Robert Lewandowski na konferencji po przegranym meczu z Kolumbią Robert Lewandowski na konferencji po przegranym meczu z Kolumbią Robert Lewandowski na konferencji prasowej po przegranym meczu z Kolumbią Robert Lewandowski na konferencji po przegranym meczu z Kolumbią
Robert Lewandowski na konferencji po przegranym meczu z Kolumbią
East News
Lewandowski gorzko podsumował mecz z Kolumbią!
1/5
Robert Lewandowski na konferencji po przegranym meczu z Kolumbią
East News

 

To był strasznie smutny widok... Robert Lewandowski podczas oficjalnej konferencji prasowej po przegranym meczu z Kolumbią był wyraźnie załamany i nawet nie próbował udawać, że jest inaczej. W takim stanie jeszcze nigdy nie odpowiadał na pytania dziennikarzy, którzy próbowali dowiedzieć się, co było przyczyną tak słabych występów naszej kadry na Mundialu w Rosji.

Kapitan naszej reprezentacji ze smutkiem przyznał, że czuje się odpowiedzialny za porażkę swojej drużyny. 

Nie jest łatwo tu przyjść i rozmawiać. Najłatwiej by było schować głowę w piasek. Ale jako kapitan czuje się odpowiedzialny. Walczyliśmy o to, by było jak najlepiej. Ale na ten moment na więcej nas nie było stać. Każdy z nas chciał dać jak najwięcej, jak najlepiej się przygotować. Ale widać, że to było za mało - mówił Robert Lewandowski.

Zobaczcie poruszające zdjęcia Roberta Lewandowskiego z konferencji prasowej. Widać, że bardzo przeżywa porażkę reprezentacji... 

 

Zobacz także: Polscy piłkarze płakali po meczu z Kolumbią! To najsmutniejsze zdjęcia, jakie zobaczycie!

2/5
Robert Lewandowski na konferencji po przegranym meczu z Kolumbią
East News

 

Robert Lewandowski podczas konferencji nie ukrywał smutku i przygnębienia. Kapitan naszej kadry tłumaczył się ze słabych występów z Senegalem i Kolumbią, jednak podkreślał, że piłkarze zrobili wszystko co tylko mogli, żeby spróbować wygrać. Robert przypominał, że jeszcze przed rozpoczęciem Mundialu mówił, że walka o wyjście z grupy nie będzie łatwa. 

Jak pytaliście czy Polska jest faworytem tej grupy mówiłem, że nie - mówił Robert. - Trafiliśmy do trudnej grupy. Ale nie chcieliście mnie słuchać.

Patrząc na zdjęcia Roberta z konferencji trudno nie zauważyć, że porażka i reakcje niektórych kibiców bardzo go zabolały. Zobaczcie, jak zachowywał się na spotkaniu z mediami! W takim stanie jeszcze go nie widzieliśmy! 

 

Zobacz także: Ten komentarz przejdzie do historii! Komentator TVP nie hamował swoich emocji po porażce polskiej drużyny

 

3/5
Robert Lewandowski na konferencji po przegranym meczu z Kolumbią
East News

 

Przygnębiony kapitan naszej kadry nawet nie próbował ukryć smutku i rozczarowania. Miejmy jednak nadzieję, że więcej nie zobaczymy go w takim stanie! Trzymamy kciuki, żeby po meczu z Japonią mógł  cieszyć się z wygranej Reprezentacji Polski! 

Zobaczcie więcej zdjęć z konferencji! 

 

Zobacz także: Dziennikarze wściekli na polskich piłkarzy: "Dlaczego się przed nami chowacie?"

4/5
Robert Lewandowski na konferencji prasowej po przegranym meczu z Kolumbią
East News
5/5
Robert Lewandowski na konferencji po przegranym meczu z Kolumbią
East News
Więcej na temat Robert Lewandowski Mundial 2018