Gwiazdy w ciąży Anna Guzik wchodzi przez wielkie drewniane drzwi Paulina Krupińska w koronkowej, czarnej  sukience, kadr na plecy Anita Sokołowska w czarnej sukience  i czerwonych szpilkach, cała sylwetka Ada Fijał, cała sylwetka w długiej złocistej sukience i ciemnej marynarce
Gwiazdy w ciąży
EAST NEWS 4
1/15
Gwiazdy w ciąży
EAST NEWS 4

Ciąże w show-biznesie  to gorący temat! Prawdziwe baby boom było w 2014 roku, kiedy kilka znanych par ogłosiło, że powita na świecie potomstwo. Nas szczególnie zaskoczyła ciąża Pauliny Krupińskiej i Małgorzaty Kożuchowskiej. Ostatnio pojawiła się też informacja, że Anna Guzik jest podobno w ciąży z bliźniakami. I to w 6. miesiącu! Aktorce długo udało się ukryć to przed mediami :-) Zobaczcie inne gwiazdy, które ukrywały przed dziennikarzami, że spodziewają się dziecka. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ranking najbardziej zaskakujących ciąż w polskich mediach. Zobaczcie, kto znalazł się na naszej liście!

 

Zobacz: Ciąże ogarnęły show-biznes. Wkrótce urodzi kolejna gwiazda​

2/15
Anna Guzik wchodzi przez wielkie drewniane drzwi
EAST NEWS

Kilka dni temu wyszła na jaw informacja, że podobno Anna Guzik już za trzy miesiące urodzi... bliźniaki! Bardzo długo udało jej się ukryć przed mediami tę informację. To pierwsze potomstwo aktorki i jej męża, z którym jest od 2 lat. 

3/15
Paulina Krupińska w koronkowej, czarnej  sukience, kadr na plecy
EAST NEWS

W maju wyszła na jaw informacja, że Paulina Krupińska spodziewa się dziecka, którego ojcem jest Sebastian Karpiel-Bułecka. Modelce udało się przez kilka miesięcy ukryć przed mediami informację o tym, że spodziewa się dziecka! Para bardzo cieszy się z narodzin córki Antosi, który przyszła na świat w wakacje. 

4/15
Anita Sokołowska w czarnej sukience  i czerwonych szpilkach, cała sylwetka
EAST NEWS

Ciąża Anity Sokołowskiej zaskoczyła jej fanów. Aktorka jednak szybko wróciła do pracy zawodowej.

5/15
Ada Fijał, cała sylwetka w długiej złocistej sukience i ciemnej marynarce
EAST NEWS

Ada Fijał do końca nie ogłaszała, że w spodziewa się dziecka. Dopiero w czerwcu 2014 roku, kiedy była już w 6. miesiącu, wyszło na jaw, że aktorka urodzi!

6/15
Anna Mucha z ciązowym brzuchem w obcisłej różowej sukience
EAST NEWS

Druga ciąża Anny Muchy była sporym zaskoczeniem, a gwiazda przez kilka miesięcy ukrywała przed mediami informację o tym, że znów zostanie matką. 

7/15
Alicja Bachleda-Curuś, cała sylwetka, w krótkiej sukience
EAST NEWS

W 2009 roku Alicja Bachleda-Curuś poinformowała, że spotyka się dziecka. To była zaskakująca wiadomość, bo nikt nie wiedział nawet, że aktorka jest z kimś w związku. To nie wszystko! Nikt nie spodziewał się też, że ojcem jej syna Henry'ego Tadeusza jest gwiazdor Hollywood, Collin Farrell. Obecnie para nie jest ze sobą w związku, ale utrzymuje dobre relacje ze względu na syna.

8/15
Aleksandra Szwed tuli syna

Ciąża Oli Szwed była sporym zaskoczeniem, zwłaszcza, że aktorka nie pokazywała się ze swoim partnerem i nikt nie wiedział, że jest w stałym związku. Aktualnie gwiazda wychowuje synka Borysa.

9/15
Agnieszka Dygant w ciąży, kadr amerykański
EAST NEWS

Agnieszka Dygant w 2010 roku powitała na świecie syna Xawerego. Aktorka przez długi czas nie chciała przyznać, że spodziewa się dziecka i ukrywała ciążę. 

10/15
Sylwia Grzeszczak w czarnej długiej sukience, stoi na scenie z mikrofonem
EAST NEWS

O ciąży Sylwii Grzeszczak krążyły już plotki, ale gwiazda nie potwierdzała tych doniesień. Dlatego niedawne oświadczenie wokalistki na temat ciąży było sporym zaskoczeniem. Obecnie wokalistka cieszy się przyjściem na świat jej pierwszego dziecka - córki Bogny. 

11/15
Małgorzata Kożuchowska w letniej jasnej bluzce i ciemnych okularach

Małgorzata Kożuchowska długo starała się o dziecko i nie ukrywała, że ma zdrowotne problemy. Dlatego informacja o ciąży w 2014 roku wywołała dużo emocji. Teraz aktorka cieszy się obecnością Jasia.

12/15
Beyonce z ciążowym brzuchem, kadr amerykański
EAST NEWS

Fani najsłynniejszej pary na świecie - Beyonce i Jay-Z - czekali aż wokalistka ogłosi, że spodziewa się dziecka. W styczniu 2012 roku oboje powitali na świeci Ivy Blue, a informacją o ciąży żyły media na całym świecie.

13/15
Sarah Jessica Parker  z córkami idzie ulicą
EAST NEWS

W 2008 roku Sarah Jessika Parker ogłosiła, że spodziewa się bliźniaczek, których ojcem jest wieloletni mąż aktorki Matthew Broderick.

14/15
Kate Middleton w różowym kapeluszu
EAST NEWS

Ciąża Kate Middleton zaskoczyła wszystkich i cały świat żył tym tematem przez wiele miesięcy. 3 grudnia 2012 roku rodzina królewska oficjalnie ogłosiła, iż książę i księżna Cambridge spodziewają się swojego pierwszego dziecka. 22 lipca 2013 na świat przyszedł książę George.

15/15
Adele pcha wózek z dzieckiem
EAST NEWS

"Mam przyjemność poinformować, że Simon i ja spodziewamy się naszego pierwszego dziecka" - podzieliła się radosną nowiną Adele ze swoimi fanami na oficjalnej stronie internetowej w 2012 roku. Aktualnie wokalistka wychowuje synka.