Krzysztof Jackowski wizja
YouTube
Newsy

Zaskakująca wizja Krzysztofa Jackowskiego na temat wyborów! "Zwróćcie uwagę na to, co mówię"

Zaskakująca wizja Krzysztofa Jackowskiego na temat wyborów! "Zwróćcie uwagę na to, co mówię"

Już w najbliższą niedzielę wybierzemy prezydenta. To właśnie 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów. Czy przez kolejne 5 lat urząd ten będzie sprawował obecny prezydent Andrzej Duda? A może zastapi go prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski?

Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski już wcześniej, w wywiadzie dla se.pl mówił, że zwycięzcą będzie Duda.

Jego nowa wizja jest jednak mocno zaskakująca. Zobaczcie sami.

Zobacz takżeNowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. Tym razem chodzi o wakacje! 

„Love Island 7”: Alicja odezwała się do Mateusza po programie! "Teraz nie mamy o czym rozmawiać"

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego na temat wyborów

Krzysztof Jackowski, podczas jednej ze swoich ostatnich audycji na kanale YouTube przeznał, że w pierwszej turze wyborów prezydenckich głosował na Krzysztofa Bosaka. 

Z tej przyczyny, że chyba czas na coś innego w ogóle w polityce naszego kraju. Wiele alternatyw nie ma, więc jakąs tam alternatywą jest konfederacja. Jak się skończyło, tak się skończyło.

A co z drugą turą? Przed fragmentem relacji na YouTube poświęconej zbliżającym się wyborom Jackowski długo się zastanawiał na wizji. Jak w końcu wyznał, nie jest pewien czy pójdzie na wybory. Wie za to, że... nic się nie zmieni.

Co do wyborów. Uważam, że nic się nie zmieni. Czyli przysięgę prezydencką wygłosi po raz drugi Duda - powiedział w końcu. 

Ale to nie wszystko. Jego dalsze słowa brzmią zaskakująco. 

Zwróćcie uwagę na to, co mówię. Nie mówię kto wygra. Mówię kto będzie przysięgał lojalność, praworządność i dbanie o prawo polskie - podkreślił Jackowski. I dodał: - Być może to ostatnia kadencja takiej przysięgi i naszej społecznej pewności, że nasz prezydent będzie reprezentował nas.

Co myślicie o jego słowach? Myślicie, że rzeczywiście to Andrzej Duda drugi raz obejmie najwyższy urząd w państwie?

Andrzej Duda wybory
East News

Zobacz także: Kolejna przerażająca wizja Jackowskiego! "Na jesień zacznie się coś o wiele bardziej poważnego"

Wierzycie w przepowiednie jasnowidza z Człuchowa?

Krzysztof Jackowski w czarnej marynarce
East News

 

 

Krzysztof Jackowski
East News
Newsy
Krzysztof Jackowski straszy w najnowszej wizji: "Obecna sytuacja to przygotowanie do działań wojennych"
Krzysztof Jackowski straszy w najnowszej wizji: "Obecna sytuacja to przygotowanie do działań wojennych"

Kolejne wizje Krzysztofa Jackowskiego wywołują coraz więcej emocji. Szczególnie, gdy najbardziej znany polski jasnowidz mówi o wojnie . A wraca do tego tematu regularnie w swoich "audycjach" na kanale YouTube. Czy rzeczywiście czeka nas konflikt zbrojny? Kiedy możemy się spodziewać wojny i w jaki sposób dotknie ona Polskę? Jasnowidz z Człuchowa ustosunkował się do tego w najnowszym nagraniu, na swoim kanale TouTube. Co powiedział? Zobacz także:   Kolejna przerażająca wizja Jackowskiego! "Na jesień zacznie się coś o wiele bardziej poważnego" Krzysztof Jackowski o wybuchu wojny Krzysztof Jackowski podczas swoich "audycji" często odpowiada na pytania zadawane na żywo przez obserwujących jego profil na YouTube. A te, w dużej mierze dotyczą przyszłej wojny. Tak było i podczas ostatniej relacji jasnowidza. Przed kolejną odpowiedzią na ten temat długo się namyślał... Nie ulega dla mne wątpliwości, że obecna sytuacja jest to przygotowanie do działań wojennych - stwierdził w końcu.  Gdzie dojdzie do konfliktu? To ma się wydarzyć (...) w rejonie Bliskiego Wschodu. Uważam, że Iran jest bardzo poważnie zagrożony i uważam, że Iran już w tej chwili - mass media to przemilczają - jest w jakiś sposób atakowany - twierdzi Jackowski. A jaką rolę, wedle jego wizji, ma w tym odegrać Polska? Obawiam się, że nasz kraj może być punktem pewnego desantu, który będzie służył obcej armii, czy obcemu wojsku do pewnych działań na odległość tam, gdzie zacznie się ta wojna. W dalszej części mówił kiedy zaczną się te groźne dla nas zjawiska. Taki kluczowy moment, niedobry moment na ten rok kojarzy mi się, to jest tak jak mówię, okres listopada - mówi. Ale jego zdaniem już po wyborach politykom zaczną "opadać maski"....

East News
Newsy
Krzysztof Jackowski już wie, kto zostanie prezydentem Polski!? Wielkie zaskoczenie
Krzysztof Jackowski przepowiedział wynik wyborów prezydenckich. Ta wizja się sprawdzi?

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce, a jego przepowiednie wielokrotnie się sprawdzały, dlatego jego słowa cieszą się tak dużą popularnością. Obecnie Krzysztof Jackowski swoimi przemyśleniami dzieli się za pośrednictwem kanału na YouTubie, który sam prowadzi. Teraz słynny jasnowidz poruszył temat wyborów prezydenckich. Wie, kto zwycięży? Zobacz także:  Jasnowidz Krzysztof Jackowski uważa, że koronawirus to wstęp do czegoś gorszego: "To zacznie się nagle, w czerwcu albo lipcu!" Krzysztof Jackowski zna losy kandydatów na prezydenta Polski? Krzysztof Jackowski zdecydował się nawiązać w rozmowie z „Super Expressem” do obecnej sytuacji politycznej w kraju i poruszył temat wyborów prezydenckich. Jasnowidz przewidział spory, jakie miały miejsce przed wyborami 10 maja: Mimo wszystko będzie awantura przed wyborami, chyba słuszna. Nie można nazwać tego okresu czasem kampanii przedwyborczej. Wybory będą przesunięte w czasie w moim odczuciu -mówił wtedy Krzysztof Jackowski.  Krzysztof Jackowski nie pozostawia złudzeń, jeśli chodzi o wybory prezydenckie i uważa, że wygra Andrzej Duda . Patrząc na sondaże nikt nie powinien być zaskoczony. A kto zajmie drugie miejsce? I teraz jeśli KO jest wrogiem PiS-u to mogli utrzymać panią Kidawę-Błońską i mimo wszystko postawić na Hołownię. Ale nie, postawili na pana Trzaskowskiego. I teraz uwaga! Ci co są zdeklarowani na pana Dudę, na pewno na pana Trzaskowskiego nie zagłosują. Czyli postawienie Trzaskowskiego nie odbiera głosów panu Dudzie, ale odbiera głosy Hołowni, panu Kamyszowi, itd. Powiem tak, jeśli dojdzie do tych wyborów, to wygra pan Duda. Drugi będzie Trzaskowski, ale z dość odległym wynikiem do pana Dudy ” - informuje "Super Express", cytując słowa...

East News
Newsy
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiedział wynik wyborów prezydenckich 2020. Kto wygra w drugiej turze?
Krzysztof Jackowski już wie, kto wygra wybory prezydenckie 2020? Poznajcie najnowszą przepowiednię jasnowidza!

12 lipca ostatecznie rozstrzygną się wybory prezydenckie 2020 i poznamy nazwisko nowego Prezydenta Polski. W II turze o pałac prezydencki walczą: Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Obecny prezydent w pierwszej turze uzyskał 43,5%, a Rafał Trzaskowski otrzymał 30,46%. Teraz Krzysztof Jackowski dla se.pl zdecydował się przepowiedzieć wynik II tury wyborów prezydenckich! Kto wygra zdaniem słynnego jasnowidza? Krzysztof Jackowski już wie, kto wygra wybory prezydenckie 2020? Tegoroczne wybory prezydenckie w obliczu pandemii koronawirusa budzą ogromne emocje. Nietypowa i znacznie krótsza niż zazwyczaj kampania prezydencka sprawiła, że walka o fotel prezydenta jest bardzo zacięta, a już 12 lipca o 21.00 poznamy ostateczne wyniki. W sondażach to Andrzej Duda ma minimalną przewagę, a jakie jest zdanie Krzysztofa Jackowskiego na temat wyników II tury wyborów prezydenckich 2020? Moim zdaniem Andrzej Duda zdobędzie 52,7% głosów. Według mnie dużo ludzi nie pójdzie na wybory, a większość elektoratu Szymona Hołowni zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego - mówi dla Se.pl Krzysztof Jackowski.  Już za dwa tygodnie okaże się, czy jasnowidz miał rację. Tymczasem kampania wyborcza cały czas trwa i kandydaci walczą o głosy, stawka jest ogromna! Zobacz także:   Wybory prezydenckie 2020. Znane są oficjalne wyniki głosowania  Krzysztof Jackowski przepowiedział wynik II tury wyborów prezydenckich 2020.    

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik