Zara wyprzedaż wiosna 2020. Buty od 49 zł
EastNews
Newsy

Zara otwiera sklepy stacjonarne! Poszła w ślad za H&M i CCC

Zara postanowiła otworzyć jeden sklep stacjonarny w Krakowie przy ulicy Rynek Główny 5. Sklep otwarty jest w godzinach 11:00-20:00. To na razie jedyny sklep Zara otwarty w Polsce.

Zara postanowiła otworzyć jeden sklep stacjonarny w Krakowie przy ulicy Rynek Główny 5. Sklep otwarty jest w godzinach 11:00-20:00. Niestety jak na razie jest to jedyny sklep stacjonarny Zara otwarty w Polsce. Na otwarcie pozostałych sklepów tej sieciówki musimy jeszcze poczekać do ponownego otwarcia galerii handlowych. To właśnie w galeriach handlowych znajduje się większość salonów Zary, które są nadal zamknięte.

Według dzisiejszych informacji, galerie handlowe zostaną otwarte 4 maja - czyli już po majówce! To wtedy pozostałe sklepy stacjonarne Zary również będą otwarte! Pamiętajcie jednak, że dalej w sklepach i galeriach handlowych będą funkcjonować pewne ograniczenia - w galerii handlowej na jedną osobę musi przypadać 15m2 powierzchni handlowej. Co ważne – do powierzchni sprzedażowej nie wlicza się powierzchnia korytarzy.

Zobacz także: Jest data II etapu odmrażania gospodarki! Galerie handlowe, hotele i przedszkola będą otwarte! 

Dodatkowo, na stronie internetowej Zara.pl sami możecie na bieżąco sprawdzać, czy inne sklepy stacjonarne Zara będą otwierane i kiedy.

Zobacz także: Wyprzedaże 2020. Te buty z Zary są ultrasłodkie i ultrawygodne!

Przypomnijmy, Zara zamknęła swoje sklepy na całym świecie - mowa o około 4000 sklepów stacjonarnych w 39 krajach, w tym w Polsce. 

Wyprzedaże Zara 2020: Ta sukienka to hit, a kosztuje tylko 25 złotych!
EastNews

Przypomnijmy, do tej pory decyzję o otwarciu kilku sklepów stacjonarnych podjął również H&M. Są to dokładnie cztery sklepy stacjonarne H&M:

  1. Katowice - ul. Stawowa 9,
  2. Zakopane - ul. Krupówki 49,
  3. Wrocław - ul. Świdnicka 7,
  4. Sopot - ul. Bohaterów Monte Cassino 55/57

H&M otwiera pierwsze sklepy podczas pandemii koronawirusa
East News

O otwarciu sklepów zdecydowała również marka CCC. Mowa o 120 salonach w całej Polsce. Sieć CCC zapewniła klientów, że placówki funkcjonują, opierając się o nowe zasady bezpieczeństwa. W związku z nimi:

  • Prosi o zasłanianie ust i nosa maseczką lub inną częścią garderoby.
  • Zaleca korzystanie z płatności bezgotówkowej.
  • Prosi o zdezynfekowanie rąk przed rozpoczęciem zakupów.
  • Poleca zachowanie bezpiecznej odległości w sklepie. Ma o nią zadbać sprzedawca.

Pamiętajcie również o tym, że w sklepach CCC obowiązują godziny seniorskie. W godzinach 10-12 zakupy zrobią w nich zakupy wyłącznie osoby, które ukończyły 65 lat.

reklamacja-ccc
Mat.prasowe

East News
Newsy
Galerie handlowe zostaną otwarte już po majówce! Ale musimy pamiętać o tych zasadach
Galerie handlowe już za kilka dni zostaną ponownie otwarte. Trzeba jednak pamiętać o tych zasadach

Premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformowali w środę o wprowadzeniu w życie II etapu odmrożenia gospodarki. Chociaż początkowo zakładano, że galerie handlowe zostaną otwarte dopiero w III etapie, to jednak rząd zdecydował o ich wcześniejszym uruchomieniu. Przed wyjściem na zakupy, trzeba będzie jednak pamiętać o kilku zasadach. Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Jest data II etapu odmrażania gospodarki! Galerie handlowe, hotele i przedszkola będą otwarte!  Galerie handlowe zostaną otwarte już 4 maja Od kilku tygodni nie mieliśmy możliwości zrobienia zakupów w galeriach handlowych z powodu obostrzeń wprowadzonych ze względu na epidemię koronawirusa . Jednak to się zmieni, i to już po majówce. Rząd zdecydował się przyspieszyć otwarcie centrów handlowych i już 4 maja będziemy mogli wybrać się na zakupy. Początkowo zakładano, iż ograniczenie handlu zostanie zniesione dopiero w III etapie.  To jednak nie oznacza, że będziemy mogli swobodnie i bez żadnych ograniczeń korzystać z obiektów handlowych. O tych zasadach musimy pamiętać przed wyjściem na zakupy:  Obiekty handlowe o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2 – czyli centra handlowe, sklepy wielkopowierzchniowe – zostaną otwarte. Wprowadzamy jednak limit osób. Na 1 osobę musi przypadać 15m2 powierzchni handlowej. Co ważne – do powierzchni sprzedażowej nie wlicza się powierzchnia korytarzy.  Uwaga!   W centrach handlowych nie mogą funkcjonować kluby fitness i przestrzeń rekreacyjna (np. place zabaw). Nie mogą funkcjonować także miejsca, w których spożywa się posiłki na miejscu (tzw. food court) - brzmi treść komunikatu opublikowanego na stronie gov.pl W dalszym ciągu musimy również pamiętać o obowiązku zakrywania nosa i ust w...

Pusta galeria handlowa
East News
Newsy
Ogromne zmiany w sklepach po otwarciu galerii handlowych!
Ogromne zmiany!

Już 4 maja w Polsce zostaną otwarte galerie handlowe. Niestety, w związku z pandemią koronawirusa zakupy nie będą wyglądały tak, jak do tej pory. Zarządcy galerii będą musieli przestrzegać m.in. zasad dotyczących liczby klientów na terenie sklepów. Jak już wiemy, w galeriach będzie obowiązywać nakaz noszenia maseczek, a właściciele sklepów mają zapewnić klientom jednorazowe rękawiczki. To jednak nie koniec! Okazuje się, że spore zmiany dotyczą również zasad funkcjonowania przymierzalni!  Klienci będą mogli korzystać z przymierzalni? Na terenie galerii handlowych oraz w sklepach będzie obowiązywać zasada, że na 1 osobę musi przypadać 15 metrów kw. powierzchni handlowej (nie wliczając powierzchni korytarzy). Klienci będą zobowiązani do zachowania odległości 2 metrów pomiędzy sobą. To jednak nie koniec zmian dla osób, które będą chciały zrobić zakupy w galeriach po majówce. Okazuje się, że nie wiadomo, czy w ogóle będzie można przymierzać ubrania w sklepach z odzieżą. Według rozporządzeń, które mają zapewnić klientom bezpieczeństwo  przymierzalnie mają być wyłączone z użytku - jeżeli jednak zostaną otwarte będą musiały być dokładnie dezynfekowane po każdym kliencie.  Marzą Ci się ogromne zmiany w Twoich czterech ścianach? Pobierz kod rabatowy Leroy Merlin i już dziś rusz na zakupy! Przypominamy również, że w centrach handlowych wciąż nie będą mogły działać kluby fitness, place zabaw oraz miejsca w których można spożywać posiłki na miejscu. Klienci nie będą mogli również skorzystać z szatni oraz przechowalni ubrań czy przedmiotów.  Wybierzecie się na zakupy do galerii handlowych po majówce? Zobacz także:   Kiedy zostaną otwarte salony fryzjerskie? Padła wstępna data! Sklepy w...

Pusta galeria handlowa
East News
Newsy
Rewolucja w funkcjonowaniu galerii handlowych w czasach koronawirusa. To brzmi jak z filmu! 
Jak będą działać galerie handlowe? Kiedy zostaną otwarte? Galerie handlowe - kiedy otwarcie?

Jakie warunki muszą spełnić zarządcy galerii handlowych, żeby sklepy wkrótce zostały otwarte? Według informacji portalu money.pl Ministerstwo Rozwoju przedstawiło konkretne wymagania dotyczące działalności galerii handlowych w czasie pandemii koronawirusa. O co będą musieli zadbać właściciele galerii handlowych, żeby ich placówka mogła zacząć działać? Zobaczcie, co zmieni się w galeriach!  Klienci z gorączką nie wejdą do galerii handlowej? Wciąż nie ma oficjalnego stanowiska rządu w sprawie daty otwarcia galerii handlowych w Polsce. Jak informowała ostatnio "Rzeczpospolita" pracownicy kilku galerii otrzymali ostatnio wiadomość, że 18 maja mają wrócić do pracy- czyt tak się stanie? Władze do tej pory nie skomentowały tych doniesień. Teraz z kolei portal money.pl dotarł do informacji, jakie wymagania będą musieli spełnić zarządcy galerii, żeby  ich sklepy mogły zacząć działać. Chyba największą zmianą będzie zastosowanie kamer termowizyjnych przy wejściach do galerii!  Wskażą, która osoba ma gorączkę i na teren sklepu nie powinna wchodzić. Już dziś takie rozwiązania stosują niektóre kraje azjatyckie- informuje money.pl. Klienci będą musieli mieć zapewnione rękawiczki i płyny do dezynfekcji - podobnie jak w sklepach spożywczych. W sklepach klienci będą musieli zachować od siebie odstęp 2 metrów. W galerii ma być otwarty chociaż jeden sklep, w którym klienci będą mogli kupić np. maseczkę ochronną. Klienci będą mogli parkować swoje auta na co drugim miejscu na parkingu, a w toalety mają być dezynfekowane co najmniej dwa razy dziennie.  W związku z pandemią koronawirusa w galeriach handlowych zostaną wprowadzone limity klientów, którzy w danej chwili będą chcieli zrobić zakupy.  Czekacie na otwarcie galerii?  Zobacz...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner