Monika Zamachowska wyjaśniła czy razem z mężem Zbigniewem Zamachowskim kupiła nowe mieszkanie w Warszawie. Okazuje się, że Zamachowscy przeprowadzili się z segmentu w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej do centrum miasta, ale nie kupili luksusowego mieszkania na Żoliborzu.

Reklama

Przeprowadziliśmy się z Konstancina do mieszkanie z 1937 roku, które od dawna było w rodzinie – mówi Monika Zamachowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

To już trzecia przeprowadzka pary w przeciągu czterech lat. Mieszkanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich ma ponad 80 lat. Para zamieszkała tam z dziećmi dziennikarki z drugiego małżeństwa, Tomaszem i Zofią.

Monika Zamachowska zdradza czy jej córka interesuje się modą

Zosia często towarzyszy mamie w wyjściach publicznych. Niedawno była z nią na pokazie Dagmary Michalik. Czy mała interesuje się modą tak jak mama?

Zośka się w ogóle modą nie interesuje i nie znosi nigdzie ze mną chodzić, ale ją przekabaciłam, bo powiedziałam, że kupimy hulajnogę – mówi Monika Zamachowska. - Ale chyba nie uda nam się tej hulajnogi kupić, bo weszłyśmy do dwóch sklepów i nam powiedzieli, że w listopadzie nie dają hulajnóg – śmieje się dziennikarka.

W mieszkaniu Zamachowskich odwiedzają ich też dzieci Zbigniewa, w tym Bronisława Zamachowska, która gra teraz jedną z ról u Andrzeja Wajdy.

Zobacz także

Zobacz: Monika Zamachowska zachwyca się córką męża: "Jest bardzo utalentowaną dziewczyną"

Monika Zamachowska w wywiadzie dla Newseria Lifestyle:

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski i jego syn Antoni:

Monika Zamachowska z córką Zosią:

ONS

Monika Zamachowska na Polacy z Werwą:

Reklama

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski z dziećmi na jednym z ewentów:

Reklama
Reklama
Reklama