ONS

Zakościelny otwiera własną restaurację

ONS

Maciej Zakościelny już wkrótce dołączy do grona gwiazd, które postanowiły zająć się gastronomią. Okazuje się bowiem, że aktor zamierza otworzyć własną klubokawiarnię na warszawskim Żoliborzu. O planach Zakościelnego poinformował tygodnik "Twoje Imperium". Aktor znany m.in. z filmu "Tylko mnie kochaj" chce, żeby knajpa była otwarta jeszcze przed wakacjami.

- Będzie to miejsce, w którym na pewno nie zabraknie kameralnych koncertów, wystaw i spotkań z ciekawymi rozmówcami- zapewnia Maciej Zakościelny.

Wszystko wskazuje więc na to, że Zakościelny pozazdrościł swoim kolegom ze świata show biznesu, którzy również są właścicielami restauracji, klubów czy kawiarni. Znane nazwisko jest często świetną formą promocji lokalu. Przekonał się o tym m.in. Piotr Adamczyk, którego restauracja "Stary Dom" odniosła ogromny sukces. Niestety, nie wszyscy celebryci mieli tyle szczęścia. Borys Szyc razem z Katarzyną Figurą i jej mężem jakiś czas temu otworzyli knajpę nad brzegiem jeziora w Giżycku. Lokal nie przynosił zysków, dlatego już po kilku miesiącach "Kompas Port" został zamknięty.

Miejmy nadzieję, że Maciej Zakościelny odniesie sukces w branży gastronomicznej!

ALLONS_1073734.jpg

kb

Więcej na temat Maciej Zakościelny
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43