Party Stories
Margaret za kulisami trasy po Europie
Newsy

Tak wygląda europejska kariera Margaret od kulis [WIDEO]

Gwiazda świetnie się bawiła podczas podboju Zachodu

Margaret jest polską gwiazdą, która śmiało może podbić zachodnie rynki muzyczne. Wszystko dzięki dobrze wyprodukowanym i wpadającym w ucho utworom oraz niesztampowemu i oryginalnemu wizerunkowi.

Wokalistka poczyniła już pierwsze kroki, aby zaistnieć u naszych zachodnich sąsiadów. Margaret ma za sobą już pierwszą mini trasę po Niemczech, podczas której wystąpiła w kilku popularnych programach telewizyjnych oraz udzieliła wielu wywiadów, w tym dla magazynu "Bravo". Zobacz: Polska piosenkarka podbiła niemiecką telewizję!

Gwiazda wrzuciła do sieci wideo pokazujące, co działo się zza kulisami jej tournee po Niemczech. Widać, że pomimo sporego natłoku obowiązków Margaret znakomicie bawiła się podczas wyjazdu. Zresztą zobaczcie sami.

Zobacz: Korwin Piotrowska wróży Margaret światową karierę

Margaret promuje swoją Ep'kę na koncercie w Warszawie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hit Margaret w ramówce Pro7
ONS
Newsy
Wow! Zagraniczna TV wykorzystała przebój Margaret w ramówce
Przebój Polki lansuje najpopularniejsza stacja

Zagraniczna kariera Margaret nabiera rozpędu. Hit wokalistki grają już duże europejskie rozgłośnie radiowe, a najbardziej przypodobał ją sobie rynek niemiecki, gdzie gwiazda ostatnio aktywnie promowała swój singiel. W Polsce również wróży się jej wielką karierę. Przypomnijmy: Korwin Piotrowska wróży Margaret światową karierę Piosenkarka nie poprzestaje jednak na występach promocyjnych i wywiadach - postanowiła przypuścić prawdziwy szturm na niemieckie media i od jakiegoś czasu jej hit "Thank You Very Much" jest tłem muzycznym do reklamy nowej ramówki stacji Pro7 - jednej z największych komercyjnych stacji telewizyjnych w Niemczech. Oznacza to, że utwór usłyszały już miliony Niemców w swoich domach, a efekt jest piorunujący: na oficjalnej liście przebojów naszych zachodnich sąsiadów Margaret i "Thank You Very Much" zadebiutowało na wysokim 42. miejscu. Zobacz też: Nowy przebój Margaret - Tell Me How Are Ya Wszystko wskazuje na to, że Margaret czeka wielka kariera w Niemczech. Kibicujecie jej? Zobacz też zdjęcia Margaret w niemieckiej telewizji:

Margaret I get Along Baltic Song Contest
Newsy
Ten występ Margaret powalił Szwedów na kolana [WIDEO]
Posłuchajcie jej nowej piosenki. Będzie przebojem na świecie?

W miniony weekend w Szwecji odbył się Konkurs Piosenki Nadbałtyckiej . Nasz kraj w tym roku reprezentowała Margaret . Wokalistka podczas imprezy zajęła drugie miejsce, zachwycając jurorów i publiczność swoim hitem "Thank You Very Much" oraz nową piosenką "I Get Along" . Na YouTube pojawiło się właśnie nagranie, jak gwiazda premierowo wykonuje piosenkę, która znajdzie się na jej debiutanckiej Ep'ce "All I Need". >>> Margaret w sukience z sieciówki na premierze perfum >>> Margaret doceniona na europejskim festiwalu! Zajęła wysokie miejsce A tak Margaret zaprezentowała się na scenie w Niemczech:

Margaret o płycie i zagranicznej karierze
ONS/AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Margaret: Niedługo premiera mojej płyty za granicą
Znamy plany podboju świata przez Margaret

Margaret przebojem wdarła się na polski rynek muzyczny. Jest młoda, ma na koncie wielki hit i nie boi się kontrowersji. Przypomnijmy: Margaret: Chciałabym rozbieraną sesję, lubię nagość Utwór Margaret "Thank You Very Much" podbił nie tylko polskie listy przebojów, ale powoli zaczyna też istnieć na rynku zachodnim. Czy w związku z tym młoda wokalistka planuje karierę zagraniczną? W wywiadzie dla AfterParty.pl zdradza, że niebawem wydaje mini-album i zamierza go promować również za granicą, m.in. w Niemczech. Zobaczcie wideo: Zobacz też Margaret i inne gwiazdy podczas niedawnego festiwalu w Sopocie:  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner