Najpierw piękne odrodzenie historii miłosnej sprzed dwóch dekad, później dyskretny ślub w Las Vegas i bajkowa podróż poślubna do Europy. Jennifer Lopez i Ben Affleck przez ostatnie tygodnie mogli na chwilę zapomnieć o rzeczywistości. Jednak gwiazdy wróciły już do codziennego życia i rzuciły się w wir pracy. W końcu to jedni z najbardziej zapracowanych aktorów w całym Hollywood. Jennifer Lopez niedawno pojawiła się na ulicach Los Angeles. Piosenkarka jeździła ze spotkania na spotkanie w naturalnym wydaniu. Zabrała ze sobą bardzo drogą torebkę.

Reklama

Jennifer Lopez z torebką Diora za 15 tysięcy złotych

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Jennifer Lopez i Ben Affleck potrzebują rozłąki, by móc skupić się na własnych projektach. Świeżo upieczeni małżonkowie zdążyli nacieszyć się sobą podczas podróży poślubnej w Paryżu, a teraz chcą dać sobie czas na tęsknotę. Jednak ich dni z pewnością nie będzie wypełniało tylko wzdychanie za ukochaną osobą. Gwiazdy mają mnóstwo solowych zobowiązań zawodowych. JLO czekają trasy koncertowe, natomiast Ben Affleck wraca na rozrzucone po całym świecie plany filmowe.

Zobacz także: Pierwszy mąż Jennifer Lopez już wróży jej rozwód z Benem Affleckiem: "Chciała do mnie wrócić"

Backgrid/East News

Niedawno Jennifer Lopez pojawiła się na ulicach Santa Monica w Los Angeles. Tym razem nie towarzyszył jej Ben Affleck, który prawdopodobnie także był zajęty. Piosenkarka najpierw odbyła spotkanie biznesowe, następnie pojechała do swojego studia tańca. Zabiegana JLO nie traciła czasu na makijaż i elegancką stylizację.

Gwiazda przemierzała przecznice w wygodnym dresie i czarnym topie. Artystka miała też ze sobą różowy sweterek. Jednak to jej torba zwróciła największą uwagę. JLO znana jest z zamiłowania do tego dodatku. W swojej garderobie ma model Hermes Birkin za 300 tysięcy złotych.

Zobacz także
Backgrid/East News

Tym razem Jennifer Lopez nie wybrała aż tak drogiej torebki, co nie znaczy jednak, że miała przy sobie coś taniego. Na jej ramieniu znalazł się model Diora, który kosztuje 3200 euro, czyli niemal 15 tysięcy złotych.

Zobacz także: Naburmuszona Jennifer Lopez zwiedza Luwr z torebką za 300 tys. złotych. Nowe zdjęcia paparazzi

Reklama

Jak wam się podoba JLO w naturalnym wydaniu?

Backgrid/East News
ABACA/Abaca/East News
ABACA/Abaca/East News
Reklama
Reklama
Reklama