Jennifer Lopez i Ben Affleck niedawno wzięli ślub w Las Vegas. Ich szczęście zdecydowanie nie podoba się pierwszemu mężowi JLo, z którym była w związku małżeńskim od 1997 do 1998 roku. Ojani Noa udzielił wywiadu dla Daily Mail, w którym nie wróży byłej i aktorowi wielu wspólnych lat:

Reklama

Ben jest mężem numer cztery. Ja byłem mężem numer jeden, wtedy też powiedziała mi, że jestem miłością jej życia. Kiedy leżeliśmy w łóżku w noc poślubną, kiedy mówiła, że będziemy razem na zawsze

Co jeszcze naopowiadał w mediach były maż Jennifer Lopez?

Pierwszy mąż Jennifer Lopez nie wróży jej szczęścia z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez i Ben Affleck to aktualnie jedna z najgorętszych par show-biznesu. Media oszalały, gdy okazało się, że byli kochankowie znowu są razem. To wielki powrót gwiazdy pop do miłości sprzed lat, z którą zerwała tuż przed ślubem. Jednak jak udowodniło im życie, historia zatoczyła koło, a Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub w Las Vegas. Niedługo później Jennifer Lopez i Ben Affleck świętowali 53. urodziny J.Lo w Paryżu. Paparazzi śledzili niemal każdy ich krok. Na nowych zdjęciach J.Lo wyglądała na naburmuszoną.

Miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka przyglądają się nie tylko media, ale również... jej pierwszy mąż! I nie wróży jej świetlanej przyszłości z aktualnym wybrankiem. Ojani Noa pokusił się o wywiad dla Daily Maila i nie zostawił na byłej suchej nitki. Ojani Noa postanowił wrócić wspomnieniami do pierwszego spotkania z Jennifer Lopez. Podkreślił, że nie była wówczas wszystkim znaną J.Lo a na swoim koncie miała zaledwie kilka większych produkcji. Przyznał, że wpadła mu w oko w jednej z restauracji z Miami, w których pracował jako kelner.

Nie miałem pojęcia, kim ona była. Nasze spojrzenia na siebie natrafiły i pomyślałem, że jest najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widziałem. Miała niesamowite ciało - mówił w wywiadzie z Daily Mail.

Rex Features/East News

Zobacz także: Jennifer Lopez i Ben Affleck pokazali ślubne zdjęcia! Oto suknia gwiazdy: "Ze starego filmu"

Zobacz także

Zauroczenie od pierwszego wejrzenia zakończyło się małżeństwem, w którym Ojani Noa i Jennifer Lopez trwali od 1997 roku do 1998 roku. Niestety ich płomienna relacja nie potrwała długo. Trener personalny zarzuca byłej żonie, że odmieniła ją sława:

Przeszła od Jen do bycia J.Lo, to był wielki biznes przynoszący miliony . Miała wokół siebie tych wszystkich nowych ludzi, którzy chcieli na niej zarobić. Dzwoniłem, a asystentka mówiła: "Przepraszam, nie ma jej".

Rex Features/East News

W dodatku pierwszy mąż Jennifer Lopez zaznaczył, że jej matka próbowała obrócić córkę przeciwko niemu. Para rozwiodła się po 11 miesiącach małżeństwa. Niedługo później Jennifer Lopez ogłosiła związek z Puff Daddy'm.

Były czasy, kiedy mówiła mi, że chce do mnie wrócić. Słyszałem: potrzebuję cię w moim życiu. Nie chcę cię stracić . Życzę jej i Benowi jak najlepiej, ale nie jestem przekonany, że to będzie trwało

Kochliwość Jennifer Lopez skłania go również do teorii, że jej aktualne małżeństwo z Benem również nie potrwa długo, chyba że będzie miał sprzymierzeńca w jej matce Lupe, która będzie w stanie na nią wpłynąć.

Myślę, że Jen jest kimś, kto wyjdzie za mąż siedem lub osiem razy. Nie widzę, żeby kiedykolwiek ustatkowała się z jedną osobą. Zależy jej na ciągłym rozwoju w życiu zawodowym, dlatego ma już za sobą trzy dekady kariery. To samo tyczy się jej życia prywatnego, nie lubi stać w miejscu. Jeśli Ben ma po swojej stronie Lupe, to może ma szansę - podsumował w wywiadzie z Daily Mail.

Myślicie, że zrobił to specjalnie by uszczknąć odrobinę sławy dla siebie?

Reklama

Zobacz także: Jennifer Lopez w gorzkim wyznaniu o swojej matce! "Strasznie nas tłukła"

Invision/Invision/East News
VALERIE MACON/AFP/East News
FILIPPO MONTEFORTE/AFP/East News
Backgrid/East News
Reklama
Reklama
Reklama