Księżna Kate i książę William na BAFTA 2020
East News

Żarty z księcia Harry'ego na BAFTA 2020. Reakcja Kate i Williama? To trzeba zobaczyć

Księżna Kate i książę William na BAFTA 2020
East News

Książę William i księżna Kate po raz czwarty reprezentowali królewską rodzinę podczas rozdania nagród filmowych BAFTA. Księżna Kate pojawiła się w przepięknej stylizacji od Alexandra McQueena, w której pojawiła się już w 2012 roku.

Podczas tegorocznych rozdań brytyjskich nagród filmowych, książę William i księżna Kate stali się bohaterami kilku zabawnych sytuacji! Jedna z nich wiąże się z żartem Margot Robbie na temat Harry'ego. Reakcja książąt Cambridge była bezcenna! 

Zobacz także: Księżna Kate w zaskakującej kreacji na gali BAFTA 2020! Tę suknie miała na sobie już wcześniej

Księżna Kate i książę William podczas gali BAFTA 2020

Książę William i księżna Kate zaszczycili swoją obecnością rozdanie nagród przyznawanych przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych.

Pierwsza zabawna sytuacja wydarzyła się już na czerwonym dywanie. Jeden z fanów zgromadzonych za barierkami krzyknął do księżnej Kate: 

Kate, wyglądasz przepięknie! - na co księżna odpowiedziała uśmiechem, fan zwrócił się także do księcia mówiąc: 
Ty również Will! - a reakcja księcia Williama, była po prostu mistrzowska! To trzeba zobaczyć (poniżej)! 

Kolejna sytuacja miała miejsce już podczas oficjalnej gali, kiedy nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego przyznano Bradowi Pittowi za rolę w filmie "Pewnego razu w Hollywood". Aktor niestety nie mógł być obecny podczas uroczystości, a statuetkę w jego imieniu odebrała Margot Robbie. Aktorka odczytała przemowę Brada, nawiązując do Brexitu:

Cześć Wielka Brytanio! Słyszałem, że zostałaś singielką... witaj w klubie! 

Ale również do Megxitu! Aktorka zażartowała w imieniu Brada Pitta, że statuetka będzie nosiła imię Harry'ego: 

Mówi, że zamierza nazwać tę nagrodę Harry, ponieważ jest naprawdę podekscytowany przywiezieniem go z powrotem do Stanów. To jego słowa nie moje!

Ten żart wywołał śmiech księcia i księżnej Cambridge, którzy siedzieli w pierwszym rzędzie. 

Zobacz także: Uśmiechnięci Kate i William nie przejmują się odejściem Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej? Są nowe zdjęcia!

Margot Robbie odebrała nagrodę w imieniu Brada Pitta w kategorii aktor drugoplanowy. Zobaczcie jak wyglądała reakcja księcia Williama i księżnej Kate. 

A to oficjalne przejście po czerwonym dywanie podczas gali BAFTA 2020. 

Książę William i księżna Kate pojawili się na gali rozdania nagród filmowych BAFTA po raz czwarty. Wcześniej reprezentowali królewską rodzinę na tym wydarzeniu w latach 2011, 2017, 2018 i 2019. 

Księżna Kate i książę William na BAFTA 2020
East News

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47