Z kim, podczas wizyty w Polsce, spotka się księżna Kate?
ONS

Wiemy, z kim spotka się księżna Kate podczas wizyty w Polsce!

Z kim, podczas wizyty w Polsce, spotka się księżna Kate?
ONS

Z kim, podczas wizyty w Polsce, spotka się księżna Kate? Już jutro rozpocznie się długo wyczekiwana wizyta książęcej pary. O tym, że William i Kate odwiedzą Polskę wiemy już od kilku miesięcy, jednak dopiero kilka tygodni temu w mediach pojawiły się informacje, że w podróży będą towarzyszyć im dzieci. Według najnowszych doniesień, książęca rodzina zamieszka w Belwederze. A z kim spotka się księżna Kate? Wcześniej plotkowano, że żona księcia Williama spotka się z Małgorzatą Kożuchowską. Aktorka w rozmowie z nami zdementowała jednak medialne doniesienia. 

Z kim spotka się księżna Kate w Polsce?

Znamy już dokładny plany wizyty książęcej pary w Polsce. Para odwiedzi Warszawę i Gdańsk i m.in. weźmie udział w wielkim balu na 600 osób. William i Kate wybiorą się również do Muzeum Stutthof, a tam księżna będzie miała okazję spotkać się z sanitariuszką Powstania Warszawskiego, Marią Kowalską. Według portalu Wirtualna Polska książęca par podczas wizyty w muzeum spotka się również z żołnierzem Szarych Szeregów i Armii Krajowej- Markiem Dunin-Wąsowiczem, Edwardem Andersem, Zigi Shipperem i Manfredem Goldbergiem.

Okazuje się również, że podczas wizyty w Gdańsku Kate i William spotkają się również z byłym prezydentem Lechem Wałęsą. 

Od dawna byliśmy umówieni. Wszystko jest już chyba dopięte na ostatni guzik, żeby godnie ich tu przyjąć- w rozmowie z TVN24 przyznał Lech Wałęsa. 

Zobacz także: Wiemy, jakie prezenty dostanie Para Książęca - Kate i William w Gdańsku! ZDJĘCIA

Księżna Kate spotka się m.in. z sanitariuszką Powstania Warszawskiego.

Kate Middleton i książę William

Para przyleci do Polski w poniedziałek, 17 lipca.

książę Harry, książę William, księżna Kate
East News

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Julia Wieniawa i Viki Gabor są w tej samej wytwórni! Rywalizują ze sobą?

zobacz 01:34