Beyonce, Jay-Z, Rihanna, Rita Ora, Taylor Swift Rihanna Rachel Roy Rita Ora Taylor Swift
Beyonce, Jay-Z, Rihanna, Rita Ora, Taylor Swift
ONS
1/6
Beyonce, Jay-Z, Rihanna, Rita Ora, Taylor Swift
ONS

Beyonce i Jay-Z zostaną rodzicami bliźniąt. Ta radosna informacja obiegła wczoraj świat. Jednak związek piosenkarki i rapera nie zawsze był sielanką. Kilka miesięcy temu sporo pisało się o kryzysie między małżonkami. Pojawiały się nawet doniesienia o planowanym rozwodzie. Informacje podsyciły teksty z płyty Beyonce "Lemonade", w których gwiazda opowiada o zdradzie. Po ukazaniu nie płyty, natychmiast pojawiły się domysły, że Beyonce może śpiewać o własnych doświadczeniach. Fani doszukiwali się związków Jaya-Z z wieloma znanymi kobietami. Na długiej liście jego potencjalnych kochanek pojawiły się m.in. Rita Ora, Taylor Swift, a nawet matka Kim Kardashian, Kris Jenner. Z kim jeszcze łączono rapera? Odpowiedź w naszej fotogalerii.

 

Zobacz też: Beyonce spodziewa się bliźniaków! O pierwszej ciąży artystki pisano, że była udawana...

 

Beyonce i Jay-Z planowali się rozwieść?

 

Beyonce i Jay-Z konsekwentnie milczeli na temat rzekomego kryzysu oraz romansów rapera. W czasie kiedy świat plotkował o rozpadzie ich związku, pokazywali się razem na imprezach, kupili nowy dom, a nawet zostali przyłapani przez paparazzi na wspólnych wakacjach z córeczką  Blue Ivy. Informacja o drugiej ciąży Beyonce wydaje się jednoznacznie zaprzeczać wszelkim domysłom, że w tym związku dzieje się źle. Już za kilka miesięcy para powita na świecie bliźniaki. 

 

Polecamy: To będą najsłynniejsze bliźnięta świata! Beyoncé w ciąży

Beyonce śpiewa o zdradach Jay Z na nowej płycie? Fani zdradzili tożsamość kochanki

2/6
Rihanna
ONS

O romans z Jayem-Z podejrzewana była również Rihanna. Jay-Z wypromował młodziutką gwiazdę. Wspólnie nagrali hit "Umbrella". Sporo pisało się wtedy, że mogą ich łączyć nie tylko relacje zawodowe...

3/6
Rachel Roy
ONS

Rachel Roy to projektantka mody, której nazwisko było łączone z mężem Beyonce. Informacja o ich rzekomym romansie pojawiła się po premierze głośnej płyty "Lemonade". To właśnie Roy miała być kobietą, o której śpiewa Beyonce. Projektantka znalazła się pod ostrzałem mediów i fanów. Została zmuszona zablokować swój profil na Instagramie w obawie o bezpieczeństwo swoje i córek. Wydała specjalne oświadczenie, w którym zaapelowała do hejterów o zaprzestanie prześladowania. W żaden sposób nie odniosła się jednak do rzekomego romansu z Jayem-Z.

4/6
Rita Ora
ONS

O romans z raperem była podejrzewana również piosenkarka Rita Ora. To ona miała być słynną "Becky with the good hair", o której Beyonce śpiewa w piosence "Sorry". Rita Ora skomentowała te doniesienia na swoim Twitterze.

 Zazwyczaj nie komentuję tabloidowych doniesień, ale chcę, by wszystko było jasne... te plotki są fałszywe. Mam do Beyonce ogromny szacunek. Cieszmy się jej nową płytą - napisała w oświadczeniu. 

5/6
Taylor Swift
ONS

Plotki o romansie Taylor Swift z raperem pojawiły się po tym, jak piosenkarka nagrała z Jayem-Z wspólny numer. 

6/6
Kris Jenner
ONS

Na liście rzekomych podbojów rapera pojawiła się również Kris Jenner. Matka Kim Kardashian była jedną z kobiet typowanych do bycia słynną "Becky" z piosenki Beyonce. Ile w tym prawdy? Nigdy nie pojawiły się żadne oficjalne informacje w tej sprawie, ale mówi się, że to właśnie z tego powodu Beyonce tak nie lubi całej rodziny Kardashianów.