Beyonce udawała ciążę? Beyonce udawała pierwszą ciążę? Beyonce udawała ciążę? Beyonce udawała ciążę? Beyonce w ciaży
Beyonce udawała ciążę?
1/5
Beyonce udawała ciążę?

To z pewnością news roku za granicą - Beyonce jest w drugiej ciąży i spodziewa się bliźniaków! Radosną nowinę przekazała sama artystka na swoim Instagramie, a jednocześnie pokazała brzuszek. Fani pospieszyli z gratulacjami, jednak inni zaczęli zastanawiać się, czy gwiazda rzeczywiście jest w ciąży. W 2012 roku, gdy Beyonce została mamą Blue Ivy, plotkowano, że... Knowles udawała ciążę, a dziewczynkę urodziła surogatka.

 

Beyonce jest w ciąży!

O drugiej ciąży Beyonce piszą dziś wszyscy. Tym bardziej, że jeszcze kilka miesięcy temu plotkowano na temat kryzysu w jej małżeństwie. Jay-Z miał ją zdradzać m.in. z Rihanną czy... Kris Jenner. Na nowej płycie artystki "Lemonade" fani, analizując teksty piosenek, doszukali się na to dowodów. Para milczała w tej sprawie. Kiedy jednak pisano o ich rzekomym rozwodzie, Beyonce i Jay Z postanowili zaprzeczyć wszelkim doniesieniom - pojawili się razem na imprezie, kupili nowy dom, a paparazzi przyłapali ich na wspólnych wakacjach.

 

Zobacz: Beyonce śpiewa o zdradach Jay Z na nowej płycie? Fani zdradzili tożsamość kochanki

 

Pierwsza ciąża Beyonce była udawana?

Kiedy w sierpniu 2011 roku Beyonce na gali MTV Video Music Awards 2011 ogłosiła, że spodziewa się dziecka (głaszcząc okrągły brzuszek na scenie) świat oszalał! Beyonce ograniczyła swoją obecność w mediach do kilku imprez oraz wywiadów.

Po kilku tygodniach pojawiły się plotki, że artystka udaje ciążę i wynajęła surogatkę! A to wszystko za sprawą jej feralnego występu w programie Sunday Night. Beyonce przyszła do programu już z zaokrąglonym brzuszkiem, a kiedy usiadła na fotelu, jej brzuszek odkształcił się w dość nienaturalny sposób.

Zobaczcie wideo:

 

Beyonce nie komentowała plotek. Jej managment oczywiście zaprzeczał podobnym insynuacjom. Artystka urodziła córkę 7 stycznia 2012 roku. Wynajęła dla siebie całe piętro nowojorskiego szpitala Lennox Hill. Została do niego przyjęta pod nazwiskiem Ingrid Jackson. Co ciekawe, tego dnia inna kobieta o tym samym nazwisku, również urodziła dziecko. Wedle plotek wynajęta surogatka zaraz po porodzie miała oddać dziecko Beyonce i jej mężowi... 

 

Zobaczcie, jak wyglądała Beyonce w trakcie pierwszej ciąży! 

 

Zobacz: Jak wygląda poród naturalny?

 

 

 

2/5
Beyonce udawała pierwszą ciążę?

Beyonce z dumą prezentowała ciążowy brzuszek podczas pierwszej ciąży!

3/5
Beyonce udawała ciążę?

Beyonce nie odniosła się do plotek na temat udawanej ciąży! 

4/5
Beyonce udawała ciążę?

Beyonce urodziła córkę w 2012 roku.

5/5
Beyonce w ciaży
Instagram
Więcej na temat Beyonce Jay Z