Karol Strasburger wziął ślub, zdjęcia z uroczystości
Newsy

Szczere wyznanie Karola Strasburgera o ojcostwie: "Wiek jest elementem, który mnie niepokoi"

Szczere wyznanie Karola Strasburgera o ojcostwie: "Wiek jest elementem, który mnie niepokoi"

Karol Strasburger był gościem "Dzień dobry TVN". Świetny aktor i kultowy prowadzący "Familiady" w lipcu skończy 73 lata, a dwa miesiące temu urodziła się jego córeczka Laura. To jego pierwsze dziecko. Nic dziwnego, że głównie tego dotyczyły pytania prowadzących. Jak zapewniał pan Karol, młodość jest stanem umysłu, a jeśli zdrowie nie przeszkadza, wszystko jest ok.

Jak Karol Starsburger radzi sobie w roli ojca? Zobaczcie, co odpowiedział. Czy nie żałuje, że wcześniej nie miał dziecka? 

Zobacz także: Najgłośniejsze śluby gwiazd 2019! Która suknia podobała Ci się najbardziej?

Strasburger, Polk, Kozakiewicz i Hanke z "Lepiej późno niż wcale" zapoznali się z... nagimi Japończykami! Ten zwiastun rozbawi was do łez!

Karol Strasburger o byciu ojcem

Jak mówi Strasburger, teraz, po 70-tce, jego sposób postrzegania świata jest "bardziej młody" niż jak miał 25, czy 26 lat. Aktor mówi, że z wiekiem nabrał dużo dystansu i pojawiły się nowe, ważniejsze sprawy. Więcej uśmiecha się do świata. 

A czy duża różnica wieku z żoną (dzieli ich 37 lat) jest dużą przeszkodą?

Głównie podkreślamy o ile żona jest młodsza, a o ile on jest starszy. Niewątpliwie jest to jakiś problem, bo przecież nie jesteśmy wieczni. Wiek jest pewnym elementem, który mnie niepokoi - mówił. 

Ale jak zaraz dodał, życie układa się różnie. Sam stracił mamę na pierwszym roku studiów. A, jak to określił, był "dzieckiem urodzonym przez normalnych rodziców", normalnym - bo nie było u nich dużej różnicy wieku.

Oczywiście większe prawdopodobieństwo odejścia z tego świata ma człowiek w starszym wieku niż młodszym, ale różnie to się układa - mówi Strasburger.

Karol Strasburger o żonie

Prowadzący zapytali aktora, czy nie żałuje, że dziecko nie pojawiło się w jego życiu wcześniej. Mówi, że teraz ma do tego inny stosunek niż w młodości.

Wtedy byłem tak zajęty sobą i karierą, że mnie nie było. To było ważniejsze. Czy byłoby lepiej gdybym wcześniej miał dziecko? Pewnie tak, ale się nie składało - mówił.

Najbardziej wzruszająca część rozmowy to ta dotycząca żony, Małgorzaty.

Ja mam wspaniałą matkę mojego dziecka. To jest najwspanialsza mama, jaką w życiu widziałem. Jest pochłonięta, zakochana w dziecku. Jest dla niego od rana do wiedzora i w nocy.

Przy okazji wydało się, że rodzice niezbyt się wysypiają.

Nie denerwujemy się, że dziecko nas dziś obudziło o 3 w nocy. My nie mamy tego problemu - zapewniał Dorotę Wellman i Marcina Prokopa. - Ona ma płakać, bo jest dzieckiem. Jeśli to zrozumiemy, to nie mamy złości.

Jak dodał, każdy moment na szczęście jest dobry.

- Kiedy miałem dwadzieścia kilka lat wydawało mi się, że w wieku 70 lat ludzie są już starcami, którym nic się od życia nie należy. A przecież tak samo przeżywamy tak samo kochamy, tak samo się wzruszamy - mówił.

Małgorzata i Karol Strasburgerowie pobrali się 10 sierpnia 2019 roku. Poznali się w 2006 roku na weselu przyjaciół. Weremczuk zaprzyjaźniła się z artystą i jego żoną Ireną. Gdy Irena Strasburger zachorowała na raka, Małgorzata była wsparciem dla obojga. Po jej śmierci w 2013 roku została menedżerką aktora. Z czasem narodziła się miłość - parą zostali w 2017 roku.

Zobacz także: Karol Strasburger opowiedział o narodzinach córeczki: "Poród przebiegł sprawnie, choć dla Małgosi był męczący"

Małgorzata jest trzecią żoną Karola Strasburgera.

Karol Strasburger wziął ślub, zdjęcia z uroczystości

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk
East News
Newsy
Będzie ślub i dziecko? Strasburger opowiada o związku z młodszą o 37 lat Małgosią!
Będzie ślub i dziecko? Strasburger opowiada o związku z młodszą o 37 lat Małgosią!

Karol Strasburger i młodsza o 37 lat Małgorzata Weremczuk planują ślub i dziecko? Zaledwie kilka tygodni temu media obiegła informacja, że prowadzący kultowy program "Familiada" znów jest szczęśliwy! Po stracie żony Ireny, Karol Strasburger mógł liczyć na wsparcie swojej menadżerki Małgorzaty Weremczuk. Z czasem jednak ich przyjaźń przerodziła się w coś więcej. Dziś już nie ukrywają, że są w sobie zakochani i pomimo dzielącej ich różnicy wieku, są razem szczęśliwi. Karol Strasburger w najnowszym wywiadzie zdradził, kiedy pomiędzy nimi narodziło się uczucie i czy planuje ślub ze swoją partnerką!   Karol Strasburger planuje ślub i dziecko z nową parnerką? Karol Strasburger w rozmowie z "Twoim Imperium" przyznał, że blisko rok temu narodziło się uczucie do Małgorzaty Weremczuk. Prowadzący "Familiadę" nie ukrywa, że jest zakochany!  Rzeczywiście, jestem zakochany i szczęśliwy. Życie jakoś mi się układa- zdradził w wywiadzie.  A czy para planuje ślub i dziecko? Nic bardziej mylnego!  Nie planuję ani ślubu, ani dziecka. Nie mam w głowie takich pomysłów  - przyznał w rozmowie z Twoim Imperium.  Przy okazji Karol Strasburger po raz kolejny zapewnił, że różnica wieku pomiędzy nim a partnerką nie jest dla niego żadnych problemem.  Fakt, że Małgosia jest młodsza nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Liczy się tylko to, że mamy wspólny język, pasje i zainteresowanie, na przykład narciarstwo i tenis.    Zobacz także:  „Nie jestem zwolennikiem samotności”. TYLKO U NAS Karol Strasburger o swoim burzliwym życiu uczuciowym   Karol Strasburger nie planuje ślubu z nową partnerką. Gwiazdor TVP odnalazł szczęście u boku młodszej o 37 lat Małgorzaty Weremczuk. 

Strasburger
East News
Newsy
Strasburger, Tajner, Kondrat... Oni zostali ojcami po 50 roku życia!
Kto został ojcem powyżej 50 roku życia?!

Na prawdziwą miłość nigdy nie jest za późno i wygląda na to, że na ojcostwo również! W polskim show biznesie jest kilku znanych gwiazdorów, którzy zdecydowali się na posiadanie dziecka po pięćdziesiątce! Ciekawe, czy wiecie ile mieli lat, gdy doczekali się potomstwa. Zobaczcie, o kogo chodzi.  Zobacz także:  Sanah, Quebonafide, Cleo... Jak naprawdę nazywają się polskie gwiazdy?!   Oni zostali ojcami po 50.  1. Marek Kondrat  Marek Kondrat został ojcem w wieku 68 lat. Razem z żoną Antoniną Turnau doczekali się pierwszego dziecka - córki Helenki w marcu 2018 roku. Aktor ma jeszcze dwóch synów z pierwszego małżeństwa - Mikołaja (ur. w 1974 r.) i Wojciecha (ur. w 1980 r.). 2. Apoloniusz Tajner  Apoloniusz Tajner doczekał się dziecka ze swoją o 36 lat młodszą partnerką, Izabelą Podolec. Były trener kadry skoczków narciarskich powitał na świecie syna Leopolda w wieku 65 lat. Tajner ma również dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa - syna Tomisława i córkę Dominikę. 3. Karol Strasburger Prowadzący program "Familiada" został ojcem w wieku 72 lat! Na świat przyszła jego córeczka Laura, która jest owocem miłości jego związku z 36-letnią Małgorzatą Strasburger.  4. Ryszard Rynkowski  Wokalista został ojcem w październiku 2008 roku, w wieku 57 lat. Na świat przyszedł jego syn, który otrzymał imię... Ryszard! Piosenkarz ma jeszcze córkę Martę (ur. 1978), z pierwszego małżeństwa. 5. Jacek Bromski Reżyserowi "U Pana Boga w ogródku" urodziła się córeczka w 2011 roku. Bromski miał wtedy 65 lat.  6. Jacek Żakowski Najmłodsze dziecko dziennikarza przyszło na świat, gdy Żakowski miał...

Karol Strasburger wziął ślub, zdjęcia z uroczystości
Newsy
Jak Karol Strasburger radzi sobie w roli ojca? Zobaczcie, co nam zdradził!
Jak radzą sobie w roli rodziców Karol i Małgorzata Strasburgerowie?

Małgorzata i Karol Strasburgerowie tydzień temu zostali rodzicami. Jako szczęśliwi rodzice potwierdzamy narodziny naszego pierwszego dla obojga dziecka - córki Laury - powiedziała magazynowi "Party" świeżo upieczona mama. Dziewczynka urodziła się tydzień przed terminem i dostała 10 punktów w skali Apgar. Choć rodzice nie chcieli robić z tego medialnego szumu, jednak nie udało im się ukryć, że Laura pojawiła się na świecie.  Karol Strasburger został ojcem  Cała trójka w minioną środę wyszła już do domu ze szpitala i na razie cieszą się spokojem i przyzwyczają do nowej sytuacji. Karol Strasburger  zdradził, że poród przebiegł sprawnie, a mała jest karmiona piersią co trzy godziny, dlatego jego żona prawie nie śpi. Jednak dla obojga córeczka to spełnienie marzeń i są w siódmym niebie.  To najpiękniejszy świąteczny prezent, jaki mogliśmy sobie wyobrazić! – powiedział "Faktowi" podekscytowany tata. - Laura jest piękna jak laleczka - dodał. Małgorzata i Karol Strasburgerowie pobrali się 10 sierpnia tego roku. Wcześniej mało kto wierzył, że ten związek przetrwa z powodu 37 lat różnicy wieku.  Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk poznali się w 2006 roku na weselu przyjaciół. Weremczuk szybko zaprzyjaźniła się z artystą i jego żoną Ireną. Gdy Irena Strasburger zachorowała na raka, Małgorzata okazała się wsparciem dla obojga. Po jej śmierci w grudniu 2013 roku została jego menedżerką. Potem okazało się, że to coś więcej niż przyjaźń. Parą zostali dopiero w 2017 roku, kiedy Małgorzata rozwiodła się ze swoim mężem. Początkowo byli zasypywani pytaniami, czy planują powiększyć rodzinę, na co Małgorzata odpowiadała, że zawsze chciała zostać mamą. Okazuje...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik