AKPA/Baranowski

Wzruszające momenty na TeleKamerach 2020! Kto otrzymał owacje na stojąco?

AKPA/Baranowski

TeleKamery TeleTygodnia 2020 za nami! Na gali nie brakowało emocji i wyjątkowych podziękowań. W Teatrze Polskim było kilka wzruszających momentów, które z pewnością zapadną w pamięci widzów na długo. Jeśli nie oglądaliście tej transmisji, to koniecznie sprawdźcie co się wydarzyło!

Zobacz także: Najpiękniejsze pary na gali TeleKamer 2020! Tomasz Wolny znów pokazał żonę!

Wzruszające momenty na Telekamerach 2020

Telekamery TeleTygodnia po kilku latach wróciły do telewizji. Tym razem za transmisję odpowiedzialna była telewizja Puls. Wśród gości, którzy przybyli do Teatru Polskiego w Warszawie pojawili się między innymi Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska, Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem, Doda, Julia Wieniawa, Cleo czy Katarzyna Zielińska. Podczas gali było kilka wzruszających momentów, które z pewnością warto przypomnieć. 

Jednym z nich było wręczenie TeleKamery specjalnej dla Produkcji Roku. Kapituła zdecydowała, że ta wyjątkowa nagroda powędruje do twórców głośnego dokumentu "Tylko nie mów nikomu". Na gali niestety nie był obecny Tomasz Sekielski, a nagrodę odebrał drugi z autorów, Marek Sekielski. Twórcy dokumentu otrzymali od zgromadzonej publiczności owacje na stojąco, które długo nie ustawały. Ze sceny padły też wzruszające słowa z ust Marka Sekielskiego. 

Dziękuję i gratuluję ogromnej odwagi naszym bohaterom, którzy zgodzili się opowiedzieć o swoich traumach, o ogromnych tragediach, które ich spotkały. Chcę podziękować dzisiaj temu, którego tutaj nie ma... Po mniej więcej półtora roku wymyślił, żeby zrobić to za pieniądze od zwykłych, szarych obywateli. Zrobił ten film. Ułożył te klocki w taki sposób, do którego mam zawsze ogromny szacunek" - podziękował wyraźnie wzruszony Marek Sekielski.

Wyjątkowym momentem były również owacje na stojąco Teresy Lipowskiej. Gwiazda przekazała nagrodę w kategorii najlepszy aktor, którą zdobył Mikołaj Roznerski. Aktorka nie ukrywała, że jest zachwycona, iż to właśnie on został laureatem tej prestiżowej nagrody. Czule przytuliła swojego serialowego kolegę, a publiczność nie kryła wzruszenia tą chwilą. 

Na ceremonii nie brakowało także pięknych przemówień. Dziennikarz Tomasz Wolny, który został laureatem Telekamery w kategorii Prezenter Informacji we wzruszającym przemówieniu podziękował swojej ukochanej żonie, dzięki której mógł tak wiele osiągnąć. Z kolei Mikołaj Roznerski został obdarzony namiętnymi pocałunkami swojej partnerki, Adrianny Kalskiej, która długo nie puszczała ukochanego na scenę po odbiór nagrody! 

Telekamery TeleTygodnia 2020 odbyły się w Teatrze Polskim w Warszawie. Na gali pojawili się między innymi Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem. 

East News

Mikołaj Roznerski został laureatem nagrody w kategorii najlepszy aktor! Jego piękna partnerka, Adrianna Kalska nie szczędziła mu czułości po ogłoszeniu werdyktu! 

Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski
East News

Mikołaj Roznerski Telekamer 2020
AKPA

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09