Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
AKPA/Baranowski
Newsy

Wzruszające momenty na TeleKamerach 2020! Kto otrzymał owacje na stojąco?

Na gali Telekamer 2020 nie brakowało emocji i wzruszających momentów. Zobaczcie co się wydarzyło!

TeleKamery TeleTygodnia 2020 za nami! Na gali nie brakowało emocji i wyjątkowych podziękowań. W Teatrze Polskim było kilka wzruszających momentów, które z pewnością zapadną w pamięci widzów na długo. Jeśli nie oglądaliście tej transmisji, to koniecznie sprawdźcie co się wydarzyło!

Zobacz także: Najpiękniejsze pary na gali TeleKamer 2020! Tomasz Wolny znów pokazał żonę!

Mikołaj Roznerski o grze z Alicją Bachledą-Curuś i intymnych scenach… Czy Ada Kalska jest zazdrosna? 

Wzruszające momenty na Telekamerach 2020

Telekamery TeleTygodnia po kilku latach wróciły do telewizji. Tym razem za transmisję odpowiedzialna była telewizja Puls. Wśród gości, którzy przybyli do Teatru Polskiego w Warszawie pojawili się między innymi Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska, Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem, Doda, Julia Wieniawa, Cleo czy Katarzyna Zielińska. Podczas gali było kilka wzruszających momentów, które z pewnością warto przypomnieć. 

Jednym z nich było wręczenie TeleKamery specjalnej dla Produkcji Roku. Kapituła zdecydowała, że ta wyjątkowa nagroda powędruje do twórców głośnego dokumentu "Tylko nie mów nikomu". Na gali niestety nie był obecny Tomasz Sekielski, a nagrodę odebrał drugi z autorów, Marek Sekielski. Twórcy dokumentu otrzymali od zgromadzonej publiczności owacje na stojąco, które długo nie ustawały. Ze sceny padły też wzruszające słowa z ust Marka Sekielskiego. 

Dziękuję i gratuluję ogromnej odwagi naszym bohaterom, którzy zgodzili się opowiedzieć o swoich traumach, o ogromnych tragediach, które ich spotkały. Chcę podziękować dzisiaj temu, którego tutaj nie ma... Po mniej więcej półtora roku wymyślił, żeby zrobić to za pieniądze od zwykłych, szarych obywateli. Zrobił ten film. Ułożył te klocki w taki sposób, do którego mam zawsze ogromny szacunek" - podziękował wyraźnie wzruszony Marek Sekielski.

Wyjątkowym momentem były również owacje na stojąco Teresy Lipowskiej. Gwiazda przekazała nagrodę w kategorii najlepszy aktor, którą zdobył Mikołaj Roznerski. Aktorka nie ukrywała, że jest zachwycona, iż to właśnie on został laureatem tej prestiżowej nagrody. Czule przytuliła swojego serialowego kolegę, a publiczność nie kryła wzruszenia tą chwilą. 

Na ceremonii nie brakowało także pięknych przemówień. Dziennikarz Tomasz Wolny, który został laureatem Telekamery w kategorii Prezenter Informacji we wzruszającym przemówieniu podziękował swojej ukochanej żonie, dzięki której mógł tak wiele osiągnąć. Z kolei Mikołaj Roznerski został obdarzony namiętnymi pocałunkami swojej partnerki, Adrianny Kalskiej, która długo nie puszczała ukochanego na scenę po odbiór nagrody! 

Telekamery TeleTygodnia 2020 odbyły się w Teatrze Polskim w Warszawie. Na gali pojawili się między innymi Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem. 

East News

Mikołaj Roznerski został laureatem nagrody w kategorii najlepszy aktor! Jego piękna partnerka, Adrianna Kalska nie szczędziła mu czułości po ogłoszeniu werdyktu! 

Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski
East News

Mikołaj Roznerski Telekamer 2020
AKPA

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kwiatkowski i Szpak bez koszulek
Instagram
Newsy
Szpak, Kwiatkowski, Roznerski... Która polska gwiazda wygląda najlepiej bez koszulki?
Szpak, Kwiatkowski, Roznerski... Która polska gwiazda wygląda najlepiej bez koszulki?

Zimą rzadko mamy okazję podejrzeć ich klaty, ale latem to nie jest żaden problem. Na Instagramach Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego  czy też Tomka Ciachorowskiego pełno jest zdjęć panów bez koszulek. Lato rządzi się swoimi prawami i opalanie w t-shircie z pewnością wydawałoby się dziwne. Gwiazdy z chęcią chwalą się swoimi "szcześciopakami" w sieci. Który polski celebryta dorobił się lepszego brzuszka? Same musicie to ocenić! Zobaczcie wideo, które dla was przygotowaliśmy. Czy  Mikołaj Roznerski spędził najwięcej czasu na siłowni i zasługuje na tytuł największego ciacha wakacji 2019 ? A może Oleh z "Big Brothera" ma lepszą klatę? Zobaczcie i dajcie znać w komentarzu, którego polskiego celebrytę najbardziej chciałybyście spotkać latem na plaży! Tomek Ciachorowski ma świetne ciało, ale czy lepsze od Dawida Kwiatkowskiego? Zobacz wideo!  Zobacz także:  Mikołaj Roznerski i Piotr Stramowski pobili się na planie filmu!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na TeleKamerach 2020
Newsy
Piękna przemowa Mikołaja Roznerskiego na TeleKamerach. Tak zwrócił się do Adriany Kalskiej i syna!
Mikołaj Roznerski przy odbiorze Telekamery wygłosił szczerą i wzruszającą przemowę. Zobaczcie, co powiedział o najbliższych!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli jedną z najgorętszych par na gali Telekamery 2020 . Gwiazdor po raz trzeci zdobył statuetkę w kategorii „Aktor”, a wzruszająca przemowa, którą wygłosił jasno pokazała, kto jest najważniejszy w jego życiu! Zobaczcie, jak zwrócił się do najbliższych… Wzruszające przemówienie Mikołaja Roznerskiego na gali "Telekamery 2020" Podczas gali Mikołaj Roznerski i Ada Kalska nie kryli swoich uczuć. Para niemal cały czas trzymała się za ręce, przytulała, a nawet pojawiły się czułe pocałunki. Kiedy aktor pojawił się na scenie, aby odebrać statuetkę podziękował nie tylko kolegom z planu... Dziękuję wszystkich aktorom z serialu. Dziękuję moim małym kolegom z planu, Staszkowi i Laurze, z którymi bardzo dużo gram...  Dziękuję towarzystwu, w którym się znalazłem. Wygrać z Tomkiem Karolakiem to nie lada wyzwanie! - powiedział szczerze Mikołaj Roznerski. Wspomniał też o partnerce i synu! Właśnie to, co powiedział o rodzinie wywołało największe wzruszenie. Aktor podziękował swojemu synowi, niespełna 9-letniemu Antoniemu, który jest owocem związku gwiazdora z Martą Juras oraz obecnej partnerce, Adranie Kalskiej. Mikołaj Roznerski zwrócił się do aktorki zdrobniale i z wielką czułością: Dziękuję mojemu synkowi, bo mocno trzymał kciuki. Dziękuję tobie Adusiu, że tutaj ze mną jesteś...  Widać, że para jest ze sobą szczęśliwa, a aktor z radością odebrał nagrodę za swoją pracę! Zobacz także:  Modowa wpadka żony gwiazdora TVP na TeleKamerach 2020! Co ona ma na sobie?!        

Anna i Robert Lewandowscy na gali w Paryżu
East News
Newsy
Robert Lewandowski też otrzymał... TeleKamerę! W jakiej kategorii? 
Robert Lewandowski został laureatem Telekamery 2020! Statuetkę odebrała za niego bliska osoba.

Na gali Telekamer 2020 nie brakowało wielkich emocji! W tym roku wyjątkowa nagroda telewizyjna powędrowała między innymi do... Roberta Lewandowskiego! W imieniu sportowca statuetkę odebrała jego mama. W jakiej kategorii piłkarz otrzymał TeleKamerę?  Zobacz także:  Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska zachwycają na TeleKamerach 2020! Robert Lewandowski otrzymał TeleKamerę 2020! Gala TeleKamer 2020 odbyła się w Teatrze Polskim w Warszawie i po raz pierwszy od kilku lat była transmitowana w telewizji Puls. Uroczystość zgromadziła całą plejadę gwiazd na której pojawili się między innymi Barbara Kurdej - Szatan , Julia Wieniawa , Mikołaj Roznerski czy Artur Żmijewski. Statuetki otrzymali między innymi Paulina Sykut - Jeżyna, Tomasz Wolny i Rafał Brzozowski. W tym roku została przyznana także wyjątkowa nagroda, w kategorii człowiek roku. Statuetki nie otrzymał jednak żaden aktor, czy wokalista, a sportowiec Robert Lewandowski!  Najlepszy polski napastnik nie mógł jednak osobiście pojawić się na gali, a statuetkę odebrała za niego niezwykle wzruszona mama, Iwona Lewandowska. Sportowiec otrzymał nagrodę za swoje wybitne osiągnięcia. Na uroczystej gali zostało również wyemitowane nagranie, w którym mąż Anny Lewandowskiej podziękował kapitule, swojej mamie i wszystkim zgromadzonym za przyznaną nagrodę. Na koniec Robert Lewandowski zachęcił także wszystkich widzów gali Telekamer do podjęcia aktywności fizycznej! TeleKamery 2020 - dokładne wyniki Oto pozostali laureaci TeleKamer 2020: TeleKamery 2020 - OSOBOWOŚĆ ROKU: Rafał Brzozowski TeleKamery 2020  - PREZENTER POGODY: Paulina Sykut-Jeżyna TeleKamery 2020 - PREZENTER INFORMACJI: Tomasz Wolny TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA - STACJA TEMATYCZNA - CANAL+ TeleKamery 2020 - ZŁOTA TELEKAMERA - serial "Ojciec Mateusz"...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner