Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Żona Kamila Durczoka o aferze Wprost
ONS
Newsy

Żona Durczoka żali się w wywiadzie i opowiada o próbie szantażu: Zdarzył się telefon od jednej z ważnych osób z telewizji i...

Dziennikarka opowiedziała o nieprzyjemnej sytuacji

Pomimo, że sprawa Kamila Durczoka została już wyjaśniona wciąż wzbudza wiele emocji. Większość zainteresowanych tematem czekała na słowa ze strony dziennikarza lub jego żony. W końcu głos zabrała Marianna Dufek-Durczok, która opowiedziała o kulisach ich związku na tle afery. Zobacz: Żona Durczoka przerwała milczenie. Pierwszy raz opowiedziała o aferze: Nasz związek zszedł na drugi plan

W wywiadzie dla Dziennika Zachodniego żali się również, że podczas trwania śledztwa i głośnych publikacjach "Wprost" padła ofiarą szantażu. Co ciekawe skontaktowała się z nią osoba pracująca w stacji. Podobno był to ktoś na wysokim stanowisku, ale Dufek-Durczok nie dała się namówić na jego prośby. Szczerze o tym opowiedziała w rozmowie:

Jestem samodzielną osobą i dlatego nie wyobrażałam sobie ingerencji w moją prywatność. A jednak zdarzył się telefon od jednej z ważnych osób z telewizji, która przez kilkanaście minut bezczelnie naciskała, żebym namówiła Kamila do pewnej decyzji. To był dość dramatyczny moment w całej sprawie. Kamil ledwo wyszedł ze szpitala, a ja nagle czułam, że ktoś chce wymusić na mnie siłą, żebym zrobiła coś wbrew swojej, a być może i jego woli. Ja wewnątrz jestem twardą Ślązaczką. Pan, który dzwonił, po tej rozmowie musiał chyba zmienić zdanie. Padło wiele mocnych słów. Ta rozmowa kosztowała mnie tak dużo emocji, że po jej zakończeniu po prostu się rozpłakałam. Z wściekłości.

Czego jeszcze się dowiemy?

Zobacz: Kamil Durczok złożył już pozew przeciwko "Wprost". Jego wymagania są coraz większe
 
 

Kamil Durczok na salonach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marianna Dufek-Durczok zatrudniła agencję Pr-ową
ONS
Newsy
Żona Durczoka przerwała milczenie. Pierwszy raz opowiedziała o aferze: Nasz związek zszedł na drugi plan
Dziennikarz mógł liczyć tylko na nią

Kamil Durczok przez wiele lat był uważany za jednego z najlepszych dziennikarzy w kraju. Niestety, jego karierę przerwały oskarżenia o mobbing i wykorzystywanie seksualne. Po publikacji "Wprost" Durczok zniknął z życia publicznego. Jak się później okazało odszedł z pracy i zamieszkał u swojej żony. Zobacz: Prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie Durczoka Marianna Dufek-Durczok  pomimo tego, że jej małżeństwo z Durczokiem rozpadło się kilka miesięcy wcześniej stanęła w jego obronie i pomogła mu w ciężkich chwilach. Żona Durczoka do tej pory unikała rozmów na temat afery z udziałem znanego dziennikarza jednak z rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim" opowiedziała dlaczego wspiera byłego męża: Można moje zachowanie zamknąć w dwóch słowach: lojalność i przyzwoitość. Tak się trzeba było zachować. Przede wszystkim z myślą o dziecku, które dla nas obojga jest najważniejszą osobą - przyznaje w rozmowie z dziennikiem. Żona dziennikarza nie ukrywa również, że to ona namówiła Durczoka na pracę w "Faktach", co jak się później okazało, przyczyniło się do rozpadu ich związku. To ja poradziłam Kamilowi, że przeszedł do TVN. Bo to była możliwość rozwoju, robienia czegoś wartościowego. I rzeczywiście tworzył świetny program z doskonałą oglądalnością. A le też nagle się okazało, że ta "rodzinna decyzja" obraca się przeciwko mnie, bo rodzina "Faktów" szybko stała się dla Kamila najważniejszą rodziną. A nasz związek zszedł na drugi plan.  Wygląda więc na to, że Kamil Durczok na swoją żonę może liczyć w każdej sytuacji. Zobacz: Durczok złożył już pozew przeciwko "Wprost" To on zastąpi Durczoka na stanowisku redaktora "Faktów":

Wprost tłumaczy się z publikacji o Durczoku
ONS
Newsy
Śledztwo tabloidu w sprawie afery "Wprost" trwa: Kim jest właściciel mieszkania, Zbigniew T.?
To bardzo wpływowy człowiek

Kamil Durczok aktualnie przebywa w szpitalu, gdzie trafił tuż po wywiadzie w radiu TOK FM. Tak wiele emocji wzbudziła w nim publikacja tygodnika "Wprost", która nawiązała do życia prywatnego dziennikarza. Głos zdecydowała się w końcu zabrać żona Durczoka, Marianna Dufek-Durczok . Zobacz:  Żona Kamila Durczoka w końcu zabrała głos na temat głośnej afery. Wystosowała list otwarty Publikacja do dnia dzisiejszego wzbudza wiele kontrowersji i cały czas pojawiają się pewne niewyjaśnione kwestie. Tabloid "Fakt" zdecydował się poprowadzić własne śledztwo i zrekonstruować wydarzenia opisane w artykule, w którym wielką niewiadomą jest tajemnicza Elżbieta W., która nie zapłaciła czynszu. Dzisiaj z kolei pojawia się pytanie kim jest  biznesman wspomniany we "Wprost", Zbigniew T. Dziennik podaje, że nie chce on rozmawiać z dziennikarzami, a całe zamieszanie z dnia 16 stycznia opisane w tygodniku nie dotknęło go aż tak bardzo. Podobno już następnego dnia bawił się na bankiecie w towarzystwie znanej aktorki i aktora. Jedna ze stylistek w rozmowie z "Faktem" przyznała, że robiła sobie u Zbigniewa T. operację plastyczną w klinice, której jest właścicielem. Pojawiają się także spekulacje, że mógł on brać udział w spisku przeciwko Durczokowi, aczkolwiek na to nie ma konkretnych dowodów. Jak zakończy się cała afera? Zobacz:  Śledztwo tabloidu w sprawie afery Wprost: Kim jest Elżbieta W., która pogrążyła Durczoka? Kamil Durczok na salonach:

Edward Miszczak o zniknięciu Kamila Durczoka
ONS
Newsy
Edward Miszczak o Kamilu Durczoku: „Jedna z największych karier dziennikarskich strasznie zmarnowana”
TVN po aferze Durczoka

Kamil Durczok , od momentu kiedy jeden z tygodników opublikował materiały oskarżające go o mobbing i molestowanie swoich współpracownic, zniknął z mediów . Stacja TVN po przeprowadzonym śledztwie zakończyła w trybie natychmiastowym współpracę z szefem "Faktów". Sprawą zajęła się również prokuratura, która ostatecznie nie znalazła dowodów na na molestowanie pracownic przez Kamila Durczoka. Wyniki przedstawione przez prokuraturę skomentowała wówczas żona dziennikarza. Zobacz: Żona Durczoka o decyzji prokuratury: To pierwsza poważna weryfikacja. Mam nadzieję, że... Były już dziennikarz TVN postanowił jednak walczyć o dobre imię oraz o odszkodowanie od magazynu "Wprost", które publicznie oskarżało go o mobbing i molestowanie. Kamil Durczok zażądał łącznie 9 milionów złotych od wydawcy gazety . Żona Kamila Durczoka w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" zdradziła jakie plany na przyszłość ma znany dziennikarz.   Może będzie pisarzem lub biznesmenem, propozycje są różne. Kamil ma dużo czasu, żeby pomyśleć, co chce w życiu robić " - powiedziała wówczas  Marianna Dufek-Durczok. Zniknięcie z mediów przez Kamila Durczoka postanowił skomentować Edward Miszczak . Dyrektor programowy TVN w rozmowie z Gazeta.pl przyznał, że Durczok zmarnował swoją karierę . Kamil jakoś się odciął od stacji. Wiem, że z niektórymi ludźmi ma kontakt dalej. Ja uważam, że to jest jeden z większych, może największych karier dziennikarskich strasznie zmarnowana . Myślicie, że Kamil Durczok jeszcze kiedyś pojawi się w mediach?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner