Grzesiek z Rolnik szuka żony świętował urodziny Grzesiek z Rolnik szuka żony pokazał zdjęcie z synem Grzesiek z Rolnik szuka żony pokazał zdjęcie z synem Grzesiek z Rolnik szuka żony z synem na spacerze Grzesiek z Rolnik szuka żony pokazał zdjęcie z synem
Grzesiek z Rolnik szuka żony świętował urodziny
Facebook
1/8
Grzesiek z Rolnik szuka żony świętował urodziny
Facebook

Grzegorz Bardowski z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" zdradził, jak wyglądały początki jego związku z Anią. Były uczestnik wielkiego hitu Telewizji Publicznej w rozmowie z Plotek.pl opowiedział również, jak mieszkają oraz ile planują mieć dzieci. Rolnik przyznał ostatnio, że jego syn Jan z pewnością będzie mieć rodzeństwo- teraz zdradził, że razem z żoną chcą mieć troje dzieci... chociaż sam Grzesiek chciałby jeszcze więcej!

 

Zobacz także: Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony" planują drugie dziecko! Rolnik wybrał już nawet imię!

Chcemy mieć więcej dzieci, ja chciałbym mieć nawet czwórkę, ale Ania wolałaby pozostać przy trójce. A kiedy? Nie zastanawiamy się nad tym, samo wyjdzie- przyznał Grzesiek w rozmowie z portalem.

Co jeszcze zdradził Grzesiek z "Rolnik szuka żony"? Jak wspomina początki swojego związku z Anią i jak wygląda ich mieszkanie? Tego dowiecie się z naszej fotogalerii! 

 

Zobacz także: Grzesiek z "Rolnik szuka żony" rozdaje swój numer telefonu w sieci! "Stoję przed trudnym wyborem..."

2/8
Grzesiek z Rolnik szuka żony pokazał zdjęcie z synem
Facebook

Myślicie, że Grześka i Anię połączyła miłość od pierwszego wejrzenia? Nic bardziej mylnego. Uczucie pomiędzy rolnikiem a jego przyszłą żoną rodziło się powoli. 

Mimo wszystko nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Na początku zauroczyłem się, Ania bardzo mnie zaciekawiła, ale wtedy przecież nic jeszcze o niej nie wiedziałem. Poznawać zaczęliśmy się podczas programu, ale dopiero po programie, bez kamer, mogliśmy tak naprawdę zająć się sobą - w rozmowie z Plotek.pl przyznał Grzesiek. 

Zobacz także: Marek Walczak z Rolnik szuka żony 3 ujawnił dziewczynę! I nie jest to Ola... ZDJĘCIA

3/8
Grzesiek z Rolnik szuka żony pokazał zdjęcie z synem
Facebook

A jak wygląda mieszkanie Grześka i Ani? Rolnik przyznaje, że na początku, kiedy wprowadziła się Ania, mieszkali w jednym, małym pokoju. Teraz młodzi rodzice mają znacznie więcej miejsca!

 

W zasadzie tak na poważnie zaczęliśmy mieszkać razem po remoncie. Wcześniej musieliśmy gnieździć się w jednym pokoiku, ale teraz mieszkamy praktycznie u siebie. Mamy 120 m2 dla siebie i opcję powiększenie metrażu, bo jest możliwość dostosowania strychu do warunków mieszkalnych- zdradził rolnik.

 

Zobacz także: Grzesiek z "Rolnik szuka żony" z synem na spacerze! Zobacz, jaki wózek kupił dla małego Janka! ZDJĘCIE

4/8
Grzesiek z Rolnik szuka żony z synem na spacerze
Facebook
5/8
Grzesiek z Rolnik szuka żony pokazał zdjęcie z synem
Facebook
6/8
Żona Grześka z "Rolnik szuka żony" zaczyna rodzić?
Facebook
7/8
Żona Grześka z "Rolnik szuka żony" zaczyna rodzić?
Facebook
8/8
Anna Warachim, Grzegorz Bardowski
East News