Anna Samusionek przegrała walkę o córkę
ONS
Newsy

Zapadł wyrok w sprawie córki Samusionek. Aktorka nie będzie zadowolona

Nie widziała jej już kilka miesięcy

Od kilkunastu miesięcy trwa medialna walka pomiędzy Anną Samusionek i jej byłym mężem, Krzysztofem Zuberem o ich córeczkę, 12-letnią Angelikę. Relacje eksmałżonków są bardzo skomplikowane, a cała sprawa trafiła w końcu do sądu. Na początku lutego zapadł wyrok, według którego dziewczynka miała trafić do adopcji. Przypomnijmy: Samusionek i Zuber przegrali w sądzie. Kto teraz zajmie się ich córką?

Rodzina zastępcza, która przyjęła córkę aktorki nie wytrzymała szumu medialnego wokół jej osoby. Angelika trafiła więc na własne życzenie pod opiekę ojca. W jego domu znalazła spokój, mogła też skupić się na nauce. Ostatniego dnia lipca odbyła się kolejna rozprawa o opiekę nad dziewczyną. Sąd wziął pod uwagę to, że dziewczynka dobrze czuje się z ojcem, dlatego też postanowił, że ma przebywać u niego do momentu kolejnej rozprawy. Ta odbędzie się już we wrześniu. Samusionek będzie starać się wtedy o odebranie praw rodzicielskich Krzysztofowi.

Anna ostatni raz spotkała się z córką w zimę ubiegłego roku. Jak myślicie - Angelika zechce zamieszkać z mamą?

Zobacz: Córka Samusionek pokazała świadectwo szkolne i... podziękowała mediom

Anna Samusionek pozuje z butami: 

"Hotel Paradise": Marietta schudła już 20 kilogramów! Zdradziła nam, jak tego dokonała

Anna Samusionek z córką w 2010 roku
Piotr WYGODA/East News
Newsy
Córka Anny Samusionek lata temu trafiła do domu dziecka. Dziś znów mają świetny kontakt!
Kilka lat temu cała Polska żyła aferą z udziałem Anny Samusionek i jej byłego męża, z którym toczyła sądową walkę o córkę. Jak dziś wygląda 20-letnia Angelika?

W 2013 roku dominującym tematem w polskim show-biznesie była afera związana z Anną Samusionek, jej byłym mężem oraz córką, Angeliką. W wyniku burzliwego konfliktu byłych małżonków 11-letnia wówczas dziewczynka trafiła na chwilę do domu dziecka, a nawet rodziny zastępczej. Wydawałoby się, że jej relacje z mamą nigdy nie będą poprawne, jednak czas pokazał, że jest inaczej. Jak dziś wygląda 20-letnia córka Anny Samusionek i jaki ma kontakt z mamą? Zobaczcie! Anna Samusionek i walka o córkę W 2013 roku Anna Samusionek nie schodziła z okładek magazynów w całej Polsce. Dlaczego? W wielkim skrócie przypominamy całą historię! Samusionek w 2002 roku wyszła za mąż za biznesmena, Krzysztofa Zubera, z którym doczekała się córki, Angeliki (urodzonej w październiku 2002 roku). Po trzech latach małżeństwa para postanowiła się rozwieść. O ile ich rozstanie przebiegło w dość spokojnej atmosferze, to potem okazało się, że byli już małżonkowie nie mogą dogadać się w sprawie opieki nad córką. Angelika od początku chciała mieszkać z ojcem. Samusionek zaś zaczęła publicznie oskarżać męża o przemoc, ten nie pozostawał jej dłużny, twierdząc, że Anna nie ma czasu na wychowywanie córki.  Zobacz także:  Mąż pogrąża Samusionek: Nie ma czasu zajmować się córką Po latach dla dziewczynki rozpętało się medialne piekło.  We wrześniu 2013 roku Angelika trafiła do domu dziecka , po tym jak jej tata, któremu odebrano prawa rodzicielskie, został aresztowany. Jednak już dwa lata później sąd zezwolił dziewczynce mieszkać z tatą.  Zobacz także:  Samusionek płacze na wizji: Nie widziałam mojej córki 121 dni Przez kolejnych kilka miesięcy temat w mediach ucichł, choć prasa poinformowała, że Samusionek mogła spotykać się z córką, co więcej - musiała również płacić alimenty na jej...

List córki Samusionek do mediów
ONS
Newsy
Córka Samusionek pokazała świadectwo szkolne i... podziękowała mediom
Jak teraz wygląda życie Angeliki?

Przez dużą część zeszłego roku byliśmy świadkami serialu medialnego związanego z walką o prawa do córki Anny Samusionek ,  które aktorka walczyła z jej ojcem. Sytuacja była mocno niejasna, tabloidy donosiły o coraz to nowych, niewiarygodnych wręcz sytuacjach z życia rodziny celebrytki, a cała sprawa miała swój finał w sądzie. Przypomnijmy: Samusionek i Zuber przegrali w sądzie. Kto teraz zajmie się ich córką? Angelika Zuber sporo czasu spędziła w domu dziecka, potem w rodzinie zastępczej, odwiedziła też pogotowie opiekuńcze. To nie zwiastowało niczego dobrego, ale okazuje się, że dziewczynka radzi sobie dobrze. Angelika wystosowała właśnie oficjalny komunikat do mediów, w którym chwali się świadectwem szkolnym. Nie kryje też radości, że jest w końcu ze swoim ojcem, Krzysztofem Zuberem . Szanowni Dziennikarze, piszę ten list, ponieważ chciałam podziękować: Wam, Panu Prezydentowi, Premierowi, Ministrowi, Rzecznikom, i wszystkim innym, którzy mi pomagali w tym, żebym była szczęśliwa. Myślę, że gdyby nie Wy, to nie byłabym dzisiaj z Tatusiem i nie zdobyłabym czerwonego paska na świadectwie piątej klasy, w tym strasznym, ale to strasznym roku. TO WAM DEDYKUJĘ MOJE ŚWIADECTWO JAKO DOWÓD, ŻE WARTO MI BYŁO ZAUFAĆ [pisownia oryginalna] - czytamy w liście dziewczynki. Poniżej jej świadectwo i pełna treść oświadczenia. Zobacz: Córka Samusionek napisała do Prezydenta: "Błagam o pomoc"   fot. www.fakt.pl Anna Samusionek pozuje z butami:

Avon zawiesił kontrakt z Samusionek
ONS
Newsy
Samusionek i Zuber przegrali w sądzie. Kto teraz zajmie się ich córką?
Aktorka musi poddać się terapii psychologicznej

Powrócił temat córki Anny Samusionek i Krzysztofa Zubera . Sąd Okręgowy wydał decyzję, że Angelika pozostanie w rodzinie zastępczej, a jej rodzice muszą poddać się terapii psychologicznej. Dziewczynka chciała zamieszkać z ojcem, sąd uznał jednak, że stosowane przez niego metody nie wpływają pozytywnie na jej psychikę . Według biegłych, manipuluje on córką i robi wszystko, aby zerwała ona kontakt z matką. Przypominamy: Córka Anny Samusionek napisała do prezydenta! Dziewczynka w rodzinie zastępczej przebywa od września. Decyzją sądu oboje rodzice mogą się z nią spotykać. Afera z córką nie odbiła się pozytywnie na wizerunku Anny Samusionek . Aktorka straciła duży kontrakt z marką kosmetyczną. Widać jednak, że nie przejęła się tym faktem. Już na początku stycznia cała w skowronkach brylowała na otwarciu lodowiska. Zobacz: Samusionek na otwarcie lodowiska zabrała... Zobacz jak lansuje się Samusionek:

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik