Zara zimowe wyprzedaże 2019
Instagram/Zara

Zara ogłosiła zimowe wyprzedaże 2019. O godzinie 20:00 zaczęło się szaleństwo. Znamy szczegóły!

Zara zimowe wyprzedaże 2019
Instagram/Zara

Zara najpierw w Black Friday 2019 zaczęła wyprzedażowe szaleństwo (-30 procent na większość produktów), a teraz nie zamierza zwalniać i przygotowała równie korzystne oferty dla swoich klientów. Podczas zimowych wyprzedaży część produktów w Zara możecie kupić nawet o 45 procent taniej - dziś (26 grudnia, czwartek) o godzinie 20:00 zaczęło się prawdziwe szaleństwo! Zara poinformowała, że wszyscy użytkownicy aplikacji Zara już o godzinie 20:00 mogą skorzystać przed wszystkimi z wyjątkowych ofert. UWAGA! To dotyczy tylko użytkowników aplikacji! Pozostali internauci korzystający ze standardowej strony internetowej zaczną kupować o godzinie 22:00. Następnie jutro wyprzedaże zaczną się w sklepach stacjonarnych.

WYPRZEDAŻ!  PRZYGOTOWUJEMY NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. WRACAMY O 22:00. PIĄTEK, 27 GRUDNIA, W SKLEPACH. WCZEŚNIEJSZY DOSTĘP POPRZEZ APLIKACJĘ OD GODZ. 20:00

Zara wyprzedaż zimowa 2019
Zara

Przypomnijmy, Zara zorganizowała podobną akcję w tym roku na Black Friday. Co można kupić taniej w Zara na zimowych wyprzedażach 2019? Puchowe kurtki zostały przecenione o minimum 25 procent. Taka sama przecena dotyczy zimowych płaszczy. Większość sukienek została przeceniona o minimum 30 procent. Kozaki i botki są przecenione od 30 do nawet 50 procent.

Co warto kupić w Zara? Zimowe wyprzedaże 2019 w Zara

1. Piękna cekinowa sukienka idealna na sylwestra i zabawy karnawałowe. Ten model z Zary kosztuje 349 złotych. Idealnie sprawdzi się na imprezach, na których będziesz chciała błyszczeć!

Sukienka Zara

2. Piękny różowy rozpinany sweter, Zara, 109 złotych.

Różowy kardigan Zara

3. Boskie szpilki w wężową skórkę, ten model z Zary kosztuje 359 złotych. To jeden z naszych faworytów. Wbrew obawom, zwierzęce motywy nie wychodzą z mody, zwłaszcza kiedy mówimy o dodatkach, np. butach i torebkach.

Szpilki w wężową skórkę, Zara

4. Piękny pluszowy płaszcz - najlepiej w kolorze brązowym lub karmelowym. Nasz wybór to płaszcz ze sztucznego futra z Zary. Obecnie kosztuje 349 złotych.

Pluszowy płaszcz Zara

5. Torebka listonosza z brązowej ekoskóry, Zara, 119 złotych. Ten model na łańcuszku sprawdzi się w klasycznych stylizacjach, np. z karmelowym płaszczem. To nasz hit!

Brązowa torebka w zwierzęcy wzór, Zara

 

Zobacz także: Black Friday 2019 w Zara: Wybraliśmy 5 największych hitów z wyprzedaży!

Więcej na temat Zara wyprzedaze
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51