Lady gaga
EastNews

Plotki na temat romansu Lady Gagi i Bradleya Coopera nie cichną. Szczególnie po wspólnym występie, jaki dali podczas oscarowej gali. Aktorzy nie szczędzą sobie czułości i zupełnie nie przejmują się tym, co mówi się na ich temat. Daily Mail opublikował zdjęcia, które zostały zrobione za kulisami Oscarów 2019. Nie uwierzycie, co robiła Irina Shayk, kiedy Gaga i Cooper miło spędzali czas!

Co Lady Gaga i Bradley Cooper robili za kulisami oscarowej gali?

Po oscarowej gali znajomy pary zdradził hollywoodlife.com, że Gaga i Cooper są jedynie przyjaciółmi. Nawet sama piosenkarka odniosła się na Twitterze do plotek na jej temat i napisała:

Nie może być nic bardziej wyjątkowego od dzielenia tego momentu na Oscarach z prawdziwym przyjacielem i artystycznym geniuszem

Jednak mimo tych informacji pojawiają się kolejne doniesienia i zdjęcia, które udowadniają, że między aktorami jest coś więcej niż tylko przyjaźń. Daily Mail  pokazał zdjęcia zza kulis, na których widzimy roześmianą, obejmującą się parę. Lady Gaga i Cooper byli tak zajęci sobą, że nie zwrócili uwagi na fotoreporterów:

Gaga była u boku Bradleya przez niemal dwie godziny. W tym czasie Irina siedziała na kanapie z tyłu i nie wyglądała na przejętą, choć finalnie jej facet spędził więcej czasu z Gagą niż z nią – powiedział Daily Mail jeden z informatorów.

Sądzicie, że plotki o tym romansie są przesadzone?  W końcu wygląda na to, że nawet żona aktora się nimi nie przejmuje! A może robi tylko dobrą minę do złej gry? 

 

 

Lady Gaga i Bradley Cooper Oscary 2019

Lady Gaga, Bradley Cooper
East News

Zobacz takżeByła żona Bradleya Coopera skomentowała plotki o jego romansie z Lady Gagą

Więcej na temat Bradley Cooper Lady Gaga